ÇirkinlikIç mimari

Boho - İç tesislerde stili. Anahtar eğilimler

Sonuçta Katmanlama ve fazlalık - yani kelimeler iç bohem tarzını tanımlayabilir budur. Bu özgürlük, mizah, tatil temsil eder. iç Boho tarzı doğru tarif veya kutulu edilemez. zorunlu konu ve malzemeler için herhangi bir kısıtlama, yönetmelikler, gereksinimleri vardır. anahtar eğilimlerin bazıları yalnızca vardır.

renk

Bu tarzın temel görevi - Göze hoş, böylece prim türlü parlak ve renkli tonları doymuş. Bunlar iç iyimserlik ve juiciness verir. En ideal sarı, mor, turuncu, fuşya, lacivert gibi renklerin bakacağız. İzin zıt renkler, dokular, desen oyunu kullanmak üzere verilir.

mobilya

Boho tarzı iç, fotoğraf standart kulaklık tahammül etmez bu sayfada gösterilmektedir. oda döşemeli neşeli eski koltuklar ile donatılmış olabilir, doğal ahşap çekmeceli büfe, göğüs "hırpalanmış". Genel olarak, farklı dönemlerin nesnelerin karışımı bir tür olun. Standart gövde veya sunta bir tablo ancak iç kısmına uyar. Tercih nadir ve doğal malzemelerin zarif mobilyalar verilmelidir. İyi bir çözüm büyük yumuşak sandalyeler ve kanepeler olabilir. Vintage mobilya güvenle modern tasarımı ile kombine edilebilir. kulaklık bulunan metal dekoratif unsurlar yıpranmış, aşınmış etkisinin olduğu izlenimini vermelidir. Bu nedenle, yaklaşık popüler krom unutmak zorundayız. Özgünlük ve yaratıcılık - Bu Boho tarzı ayıran şeydir.

tekstil

iç Boho tarzı başarıyla oryantal tarzda unsurlarını tamamlamaktadır. Eh çeşitlendirilmiş bir yastık, çeşitli sıcaklık ve konfor yaratmak bakacağız. Genellikle, tekstil prevalansı - tarzı bir ayırt edici özelliği. Masa örtüleri, halı, dantel yastık, kolalı peçete, battaniye, renkli battaniye - herşey yerini bulacaksınız. Kumaşlar boncuk veya boncuk ile kaplı olabilir. Bu büyük kaotik yatak örtüleri görünüyor - patchwork.

dekoratif elemanlar

Zorunlu nitelik iç Boho tarzı gerçekten orijinal ve benzersiz olmasına yardımcı çeşitli el yapımı ürünlerdir. Hoşgeldin hammaddesi, dokuma, patchwork ve iddiasız suluboya. Dekor göçebe konuyu yolun romantizm yansıtan konuları uyacaktır. Bu çantalar, hasır kutuları, olabilir hasır şapkalar vb

Anahtar eğilimler

iç Boho tarzı sınır tanımıyor. Biz güvenle tüm fikir ve fikirlerini somutlaştıran, hayal edebilirsiniz. Farklı stilleri, renk ve malzeme karıştırmak için izin verilmiştir. Bu tarz önemli bir özelliği - detay ayrıntılar bol aşırı. Basit meslekten olmayan iç algılama zor. Ancak, tüm detay yeterince bilinçli olmalıdır. En doğru bu sayfadaki eğilim bohem tarzı resimlerini yansıtmaktadır. Renk, yer veya dekor, tavrınız, karakter, hırs iletmek vurgulamak şeyler ve nesneler. ellementy elden yapılmış kullanın. Yalnızca iç vardır Benzersiz şeyler - Boho vurgulamak. Yaratıcılık ve yaratıcılık - bu tarz sloganıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.