Gıda ve içecekYemek tarifleri

Basit ve lezzetli: fırında tavuk göğsü fırında

Tavuk - çok dietichnoe ve lezzetli aynı zamanda mükemmel et. Fırında tavuk göğsü, sulu ve iştah açıcı, kayıtsız kimseyi bırakma. Ve o bile deneyimsiz hostes gücünü pişirin. Tamamen tavuk pişirmeye bir zevk yemek tavuk göğsü beyaz etten daha sulu ve lezzetli, bazı sabit, ancak diğer çıktı böylece. o mantar ve peynir ve soslar veya sebze çeşitli birleştirir, çünkü aynı zamanda deney için oda çok. Yani pişir fırında tavuk göğsü.

krema soslu tavuk

Bu yemeğin ile bile bir acemi aşçı işlemek. Büyük bir göğsü al et donmuş ise, durulayın - Soğuk suda çözülmeye bırakın. Bir fırın tepsisine koyun bitmiş tavuk biber, tuz. Birkaç yemek kaşığı yağ ekşi krema ve ezilmiş sarımsak karıştırın, yoğun onlara tavuk obmazhte. iki yüz dereceye Fırını. Nasıl pişirmeye tavuk göğsü? Bu elli dakikadan fazla sürer. Birkaç fırında eğer arttırmak için biraz zamana ihtiyacım var. Sadece fırında tavuk göğsü pişir sonra et ile kurutun olmaz, kahverengi oluncaya kadar. Bitmiş çanak kesilir, taze otlar ile kalan sosu, garnitür dökün ve servis yapın.

patates ile tavuk

Eğer et yemekleri besin usta beslemek gerekiyorsa, çıkış basittir - patates ve peynir ile tavuk göğsü fırında! Sen tavuk kilogram, patates yedi yüz gram, sevdiğin peynir çeşitlerinden, sarımsak başının, soğan, mayonez, bitkisel yağ, köri, tuz, karabiber yemek kaşığı bir çiftin iki yüz gram gerekecektir. tarifi kullanıma sunulması için ve zaman tükeniyor zaman bu yemeğin, çok basittir hazırlayın. tavuk yıkayın ve küçük parçalar halinde kesilmiş, bir kase transfer ve mayonez dökün. Özel bir chesnokodavilku ile ezilmiş sarımsak ekleyin. Küçük bir miktar oldukça yeterli renklendirmek için ve baharatlı gibi eğer biraz daha koymak - sayı kendilerini belirleyebilir. Tuz, biber, köri, karıştırın, et ilave edin ve yarım saat marine sağlar. Şu anda, soğan halkaları doğrayın Patates Soyma ve dilimler halinde kesin. tavuk onları ekleyin ve karıştırın ve fırın tepsisine yerleştirin. Bu önceden yağlanmış veya parşömen kaplı gerekmektedir. altmış dakika boyunca yüz seksen derece fırında tüm rendelenmiş peynir ve fırında tavuk göğsü serpin.

Mantarlı Tavuk

Sen, fileto mantar iki yüz gram, ekşi krema yüz elli gram mayonez, soğan yüzelli gram maydanoz bir demet, peynir, tuz ve biber yüz elli gram yarım kilo gerekecektir. , Küçük parçalar halinde et kesin püskürtmek ve yağlanmış fırın tepsisine yerleştirin. , Mantar, soğan, maydanoz dilimleyin mayonez ve peynir ile karıştırın. üzerine tavuk koyun. kahverengi kadar yüzseksen derece fırında tavuk göğsü pişirin ve sıcak hala hizmet vermektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.