Entelektüel gelişimiAstroloji

Astrolojiye Kara Ay nedir?

doğum haritasındaki her kişinin birkaç anahtar noktaları vardır. Onlar karakter özellikleri, yaşam yol kaderini belirler. Bunlar bir kişinin bu dünyaya geldiği ile givens bulunmaktadır. Biz başlangıç pozisyonuna her gelişir.

astrolojiye Kara Ay gelişiminde güçlü bir faktördür. Bu bizim olumsuz nitelikleri, zayıflıklarını, korkularını ve komplekslerini açan sert bir öğretmendir. Onlar hareket müdahale. Kara Ay kızımız gerçek doğası gözlerimizi açar.

Ama insanlar bu keşif sonrasında takip edecek hangi yolu seçme hakkı var. Ama tabii Kara Ay tüm eylemlerimizi özetlemek.

genel özü

Çok ciddi, derin bilim astroloji. Kara Ay o da Lilith denir. Bu uydurma bir gezegen. Hatta en ileri teknoloji kullanılarak uzayda görmez. Olumsuz özü Beyaz Ay (Selenyum) 'dir. Ayrıca gece gökyüzünde görülemez. Bu kategoriler sadece astrolojiye geçerlidir.

Onlar bizim derin görüntüleri, düşünce, duygu yansıtmaktadır. Kara Ay bizim olumsuz nitelikleri gösterir. Bu adamın zayıflığıdır.

White Moon, tam tersine, bir kişinin iyi işler, yardım için bir ödül aldığında hangi alanlarda ortaya koymaktadır. iyi ve kötü arasındaki mücadele sonsuzdur. Bu nedenle, son olarak, bir ve imkansız devletten diğer ikisi feragat etmek. Aynı madalyonun iki yüzüdür.

Lilith özü

astrolojiye Kara Ay, çok doğru bir özel programlar yardımı ile olabilir bugün doğum haritasındaki konumunu hesaplamak için, burç en önemli noktalarından biridir. Zodyak önünden geçerken, Kara Ay eksiklikleri, geçmişin olumsuz karma ortaya koymaktadır.

Belirli bir evde bir kişinin doğum anındaki Falling Lilith hangi bölge Nefsime ölümcül kaya beklememelisiniz belirler. Kara Ay - öğretmen. Ama onun dersleri çok sert, bazen çok acı. Ama sadece zorluk ve ıstırap döneminde, biz daha güçlü hale gelir.

Lilith güçleri kendimize bakmak. Ve bu noktada biz zayıflık tüm en iğrenç nitelikleri görebilirler. Onları fark eden bir kişi geliştirmek, öyle şekilde yaşamak veya gelişmeye, bir seçim yapar.

Bir dahaki sefere, Karanlık Ay hayatta olacak, bunun o yokken sırasında işlenen işlerle dolu miktarını değerlendirecektir. Ve o, her ödül geliştirme veya bozulmanın derecesini değerlendirecektir.

dönüş süresi

9 yıl (ya da daha doğrusu, 8.85 yıl) arasında Lilith tam döngüsü. O doğumda oldu burç noktaya, geri döner. Olarak doğum sonrası grafik Lilith konumu zorunlu astrolojisini keşfetmek. Kara Ay göz ardı edilemez. Onun dönüşü Dönemleri kontrol ediyoruz. insan gelişiminin düzeyde onlar ne olacağı bağlıdır.

önce ve döndükten sonra 5 ay hayatının geri kalanını etkileyen farklı etkinlikler olabilir. Lilith size veya başkalarına yanlış yapmış adam her şeyi sorar.

kabaca gelişme 3 seviyelerine ayrılabilir. düşük bir kişi de açıkça kötülük tarafını alır. karmik çek dönemde bu birey taşır. O başarılı olur. Kara Ay ona yardım eder. Bu kişinin karanlık yüzü seçildi şeyin bir sembolüdür. Ama bu başarı trajik kısa ve keskin kesildi.

Ortalama olarak, insan saldırı çeşitli sorunların gelişme seviyesi. Her şeyi yaşamaya, hafife almak zorundadır. Bu şer ile şer yanıt vermek değildir. Bu kurtuluş. Bir kişinin gelişiminin yüksek seviyede günaha önlemek için. Onunla Test kötü ne de iyi olmaz sırasında.

Yaş çekleri

Belli bir yaşta, insanın hayatını Lilith kesmektedir. astrolojiye Kara Ay önemli bir yer tutar. O 8 yıl sonra ilk kez geliyor. Bu noktada, kişi çok zarar vermek için zaman olmamıştır. Bu nedenle, bu varlığı, o hissetmez. Ama böyle devam 17, 26, 35 ve en. D. belirli bir şekilde geçti.

Bir kişinin kötü ameller çalışmak için bir şans varsa, onları yüz yüze karşılaşmaya emin. Zalim şok olarak zaman zaman görünüyor. Ama bu dönemde meydana gelen bütün olayların, sizi ve bir sonuca yapmak gerekir.

Lilith insan acıdan zevk karşılaşmaz. Onu eşsiz bir hediye. Gerçekten de, kalp kaybetmek ve yeni ve daha iyi yaşam için kapılarını açıyor zor anlar yaşadı vermedi olanlar için. Daha önce, hakaretler ve bütün bu felçli adamı hile olmaz.

beyaz Ay

Doğum haritası nüfuzunu Siyah ve Beyaz Ay hem belirler. Astroloji ışık karma dönüş sürelerini gösterir. Her 7 yıl Selena onun iyi işler için adam ödüllendirir. Ve bu adam iyi bir tarafı gösterdi tam olarak aynı bölgede gerçekleşir.

Bir kişinin o başarısızlık ortaya çıkar bu dönemde, şer tarafı almıştır Eğer planlar bertaraf edilmektedir. Yüce adalet kötülük planlar yapmak için izin vermez. Beyaz Ay - Bir koruyucu melek. O iyiliği için iyi yapar.

burçları içinde Lilith

astroloji ve burçlar Black Moon olumsuz nitelikleri pekiştirir. Onları göstermek için açığa en olumsuz özellikleri vurgulamaktadır. sahip oldukları her burç. bu özellikleri bilerek, krizin gelişini beklemek nerede varsayılabilir.

Lilith insanın zaafı belirlenmiş hangi alanda gösterir. Bu alanda da kendiniz yoğun çalışma gerektirir. Bu bir ipucu, en geri zekalı bireysel büyümesidir. Ve burada diğer zayıflıklar ve hatalar vardır.

Koç, Boğa, İkizler ve Yengeç Lilith

astrolojideki Kara Ay ne demek olduğunu anlayabilmek için, Zodyak'ın tüm işaretler onun tezahürü dikkate alınması gerekmektedir. Bu sistemde ilk Koç olduğunu. erkek, kimin Lilith aşırı aktif, bu işareti geldi. O pervasızca harcama, enerjinin bir deniz çevresine dağıtır. Bilgiyi saygı, yapmamız veya döküntü şeyler söyleyemem.

Boğa Kara Ay insanlar, açgözlü açgözlü yapar. Bu başkalarını dolandırmak veya değerli para götürmek olabilir. Ve bunlar o sadece kendine ve büyük miktarlarda geçirir.

İkizler burcundaki Lilith, kişiye başkalarını aldatan, kötü amaçlı kullandığı ikna hediye verir. Kendi sözleriyle, bu tür bireyler büyük zarar verebilir.

Bu hayali gezegen Kanser işareti ise, o akrabalarına tutumlarını yeniden gözden geçirmek gerekir. Büyük tehlike buna hiçbir bağlantısı ile kalmak için ailesini getirmek.

Leo, Başak, Terazi ve Akrep Lilith

astrolojiye Kara Ay insanlara belli bir hediye verir. Ama bu kalite genellikle çökmeye neden tam da budur. Aslan'da Lilith insanlara insanları, kolay başarı memnun etmek yetenek verir. Bencil olmamaya önemlidir. Sen mütevazı olmak zorunda. Sen acımasız yıldızı kumlara değildi, herkes için sıcak güneş olmak gerekir.

Başak'ta Kara Ay insanlar önemsiz ve seçici hale getirir. O başkalarının hatalarını tolere etmez. Sen duyarlı ve anlayış, hoşgörü olmayı öğrenmelidir.

Terazi Lilith kötü ortaklık olarak bir kişinin böyle kaliteyi verir. Bu, örneğin, kadın veya jigololar tuttu. Bu tavsiye, genellikle kötü vermek için istenen konumda kendini gösterebilir. Bir diğer insanlarla temas kurmaya, sorumluluk anlamalıdır.

Akrep Lilith yılında insanlara witching itiraz verir. Ama bu hediyeyi en kötü sırayla kullanılır. insanların Partners web, hiçbir kaçış girer. Akrep Lilith ile insan gelişiminin seviyesi düşükse, bu deliliğe veya ortağın ölüm bile yol açar. keşfederken kötü bir insan bunu sevenlerin suları içer.

Yay, Oğlak, Kova ve Balık Lilith

astrolojiye Kara Ay günaha kapsamını gösterir. Yay Lilith bir kişiye hediye hoparlör verir. Ama onların felsefi fikirler o kişisel çıkarları için kullanır. Onun bencillik hakkında devam edemez.

Siyah Oğlak Ay bir despot ve bir tiran verir. O acıma kabul etmez. İnsanlar Oğlak sadece ahlaki veya fiziksel olarak yok eder, onu sevmiyordu.

Kova Lilith dostluk sorumsuzca bir kişi yapar. O yeni kendine hizmet fikirler uğruna dostlarını yerine hazırdır. Dostluğu insanları takdir etmek gerekir. Bu fedakarlık ve hümanizmi sürer.

Balık'ta Lilith değil iyiyi kötüden ayırt sağlayan zihin bulutları. Bu insanlar da kendine yazık, ama başkalarının acısını görmüyorum. Ne kötü ve ne herkes için iyidir ayırt etmeyi öğrenmelidir.

evlerde Lilith

yaşamın 12 küreler doğum astroloji haritasını ayırır. Evlerde Kara Ay da onların olumsuz nitelikleri bütün sağlamaktadır. Bu, tüm en korkunç olayları önümüzdeki kaderi bir alandır. Bu mükemmel asla hayatın bir parçasıdır.

Her kişi, çalkantıları ölümcül olaylar meydana gelir. Bu ilerlemeye yapar, zor zamanlar beklemektedir. bu koşullarda gelişme ise, kişilik kendisi üzerinde yetişir. zorluklarla başa istemeyen insanlar kolayca yürümek, ama yanlış bir yol olabilir. Bu bir kilitlenme yol açar.

Bu nedenle, Siyah Ay'ı var ev, sen sorumlu dikkatle incelemek gerekir.

1-6 evlerde Lilith

Astrolojide ne Siyah ve Beyaz Ay inceleyerek, sen evlerin kaderine etkilerine dikkat edilmelidir. Lilith 1 ev vurursanız, o keskin bir zihin verir, ancak kişisel kazanç için kullanılacaktır. insanlara riski kendi kişiliğinin kaynaklanıyor.

Bir kez 2 evde, gezegen maddi şeylere sabitlenmiş bir adam yapar. Bu durumda, daha az razı olmak istiyorum, dürüst kazanın.

3 evde tehlike kardeşleri veya komşularıyla ilişki içinde bilgi iletimi sürecinde.

4 ev Lilith yetim, kendi ülkenize kaybına işaret eder. Belki evin kötü durumu.

5. evde Kara Ay çocuklu sorunlara neden olmaktadır. Kaya kumar alanında yakalayabilirsiniz.

sağlık problemlerine 6 Ev puan. Muhtemel sert, sıkıcı işleri. Ama hemen bu tür özelliklerin kaderini bilerek, üzülme. Bu dikkatle maksimum testler hazırlanmak karma darbeler yumuşatmak için bir kişi verir.

Evlerin 7-12 yılında Lilith

7 evde Kara Ay bir ortak ile sorunlar hakkında konuşuyor. Bu kişisel bir hayat ya dostluğu olabilir. Sert Adam diğer insanlarla ilişki.

Evin 8'de kez Lilith histerik açgözlülük karakter vermektedir. İnsanlar onarılmaz kaybı kavrayabilir. şiddete Olası eğim. Sizi isteğiniz başkalarına yardım başlatmak için, kendi zevki ayrılması gerekiyor.

9 Ev gezegen başkalarının yanlış görüşleri etkilenen insanlar verir. O mezhebin alabilirsiniz. böylece insanlar yurtdışına seyahat etmemelidir. Şansı sadece vatan dışında hile yapıyor.

10 evde Lilith insan sosyal tanıma sunar. Ancak, zaman içinde bu yanılsama çöker. Test yabancı başarıların atama düşmek, onların onurunu değil korumak için bu gibi durumlarda olacaktır. Bu durumda sadece özverili çalışmaları, sonuçlar üretecektir.

11 yılında ev Siyah Ay kötü şirketlerin yol açar. İşte ihaneti ve çöküşünü bekliyor. Bir çok astroloji gördüğü burç bağlıdır. Başak'ta 11. evde Kara Ay kendi çevrelerinin küresel sorunlara, örneğin, körlük verir. Böyle bir kişi küresel dolandırıcılık ve arkadaşlarının ihanetini görmemek her küçük hata ile arızayı bulur.

Lilith 12 ev için geldiyse, bir adam hapis bekliyor. Burası hapishane, hem de uygulama imkansızlığı olabilir. hapis kimliği olarak aşağılanma ve mahrumiyet geçer. Ama tek başına yine geliştirmelidir. Bu ışığa yol açar.

Astrolojide Kara Ay'ın yer inceledikten sonra, onun kişiliğinin derinliklerine bakabilirsiniz. Büyüme yavaşladığı edildiği alanlar fark eden sen geliştirme, kendini iyileştirme için bir yol bulabilirsiniz. Bu bazen çok acımasızca Lilith öğretir var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.