Entelektüel gelişimiAstroloji

Uyku yorumlanması: rüyada ihanet

Bir kişi size onu uykudan mahrum, o on gün canlı yüzden gıda ve su kadar önemli bir adam için uyku olmaz, hayatının yatak üçte birinde geçirir. Gün boyunca bir şey acıyor varsa, hala çok sık rüya soruna bir çözüm bulmak, düşündüğüm bir şey var. Ve bazı insanlar bile bir rüya yakın gelecekte de görebiliriz. Maalesef veya neyse, herkese verilmez, ancak sembolik olarak ne anlatmaya geceleri görülen, sen yatıştırıcı çeşitli yardımcı olacaktır. Yani, bir sonraki değerini bulmaya çalışalım ihaneti: uyku. İşte bazı yorumlar vardır

Genellikle bir rüya ihanetle ►Kak böyle komplo veya ihanet olarak gerçek hayatta olumsuz bir şey öneriyor. Eğer zina karşı durursanız - bu iş ve arzuların gerçekleşmesi başarı sağlamaktır. hayatın zorlukları - Direnirsen mümkün değilse.

Hayat büyük engellerle ve zorluklarla buluşmak üzere, ancak bunlar sadık ve alırsanız, kendi lehlerine açılabilir - ►Vo rüya değişmesini sadık arkadaş. Bu kendini değiştirmek, o zaman yakında sana yakın kişiyi aldatmak zorunda kalan bir durumda bulacaksınız.

bir rüya değiştirmek eğer ► umutlarınız küle dönüşmesini senin tanıdık biriyle seviyordu. rüyada İhanet her zaman kötü değildir. Eğer heyecan istiyorsan, o zaman, rüya kendisinde değişecektir. Ama hayattaki büyük sorun önlemek için katlanmak daha iyi değil. Onların cinsel isteklerini mutedil için biraz ve daha nazik eşinizle birlikte olacaksa, o zaman sevincini bilecek gerçek aşk.

rüyada ► İhanet - Bir aile kavga ve bazen rüya bile elinizde olabilir.

Eğer ► eşi aldatıyor kocası - bu gerçek hayatta kocasının sevgisini kaybedebileceği anlamına gelir. eşi bir arkadaşıyla kocasına ihanet değilse - kocası haksız gerçek hayatta onunla git. Genç bir adamı baştan varsa - bu özel hayatında genel bir değişikliği hatta bazen boşanma portends. rüya kız hile yaparsa, o hakaret ve aşağılama etmektir.

rüyada ►izmena - yangın.

Henüz evli değildir ve birçok cinsel partner olacak, böylece onun kocası aldatıyor bir rüya görürseniz ►, hangi sen hayal kırıklığı ve sevinç çift duygusu olacaktır. Ama büyük olasılıkla doğru seçimler yapmak ve mutlu olmak zat sevmek mümkün olacak.

Eğer savaşta bir arkadaş veya ihaneti görürseniz ► - yani birisi, büyük olasılıkla değil makul, güvendiğiniz neden olmaz ve gelmez.

►Izmena hayali: Rüyanda değişiklikler olmuştur ise - tüm Kederlerinizin sona erdi ve ihanet taahhüt - sorunlarınızdan da büyük olacaktır.

Eğer bir kocası veya sevilen bir değiştirirseniz ►, bu gerçekte çok sık düşündüm anlamına gelir. Ve bunu değiştirmek eğer - aşk ilişkilerinde sadakat anlamına gelir.

hayalperest sakin yaşama değiştirmek için - ►Vo değişiklik görmek rüya. hile adamı rüyalar, o fiili koşullar katlanmak istemiyordu bu yüzden, ya da size verilen söz, gerçek olmaz hissederse. Bir kadın için, bir rüya gündelik kaygılar ve cinsel partneri de, hatta bazen kızgınlığa değiştirmek için arzusundan yorgunluğu anlamına gelebilir. Bazen rüya orada özel hayatında herhangi bir değişiklik olmuştur ve bunları fark etmez anlamına gelir.

Eğer hile hayal eğer ► Freud'a göre, büyük ihtimalle gerçek hayatta değişiyor. Şart değil fiziksel olarak bile değişiklik hakkında yeterli düşündüm. Aslında, zina, kendinle hayatlarını zehir okunur olur ve Sevdiğine. Bunun sevilen bir değişiklik rüya, büyük olasılıkla sık sık bunu düşünmek veya aldatma onu şüpheli. Daha iyi bir frank konuşma psikologlar henüz herhangi bir şey ile gelip değil.

Araştırmacılar insanlar çok çabuk dörtte zaten unutulmuş bir gece rüya, uyku, uyandıktan sonra 5-10 dakika içinde bir yerlerde hayallerini unutmak bulundu. Kötü veya edici bir rüya olsaydı, onu daha az düşünmeye ve o yakında unutulacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.