SeyahatSeyahat İpuçları

Barbekü için kömür nasıl ateşlendireceğimi etmeye yönelik birkaç ipucu

Yaz aylarında, tatil ve rekreasyon mevsiminde birçok şehri terk ve kırsal kesimde arkadaşlar veya yakınları ile vakit geçirmek eğilimindedir. Tipik olarak, açık hava eğlence için geleneksel gıda - kokulu ve lezzetli barbekü. Hazırlayın zor değil, ama bu görünüşte basit durumda kendi nüansları vardır. bir ilk: Hangi et pişirmek için?

kömür üzerinde Şiş hafif duman lezzet ve büyük bir doğal tadı ile döner. mağazalar satmak huş kömür barbekü için ve bir yakıt olarak mükemmel: İyi bir ısı et ve gereksiz kokuları nüfuz verir. Ama bu sadece nasıl Kindle var barbekü için kömür?

O kadar zor görünüyor? Ama sadece ilk bakışta şudur: nispeten yüksek sıcaklık oluşturmak için gereken, kömür ateşlemek için, ve bu ek yanıcı malzemeler olmadan yapamaz. Neyse ki, kömür, satılan ve sıvı kömür Yasaklanan odun satmak aynı mağazalarda.

Sıvı kılavuzuna için. Genellikle kendi yardımıyla barbekü için alevlendirecek kömür olarak yazılır. İlk olarak, bir kural olarak, kömür ızgara eşit olarak yayıldığı ve hafifçe sıvının üstüne serpilir. Sonra bir yığın toplanmalıdır ve tekrar sulanan. Biz sıvı açısına kendisinde sadece düştü karıştırmaya çalışmak gerekir. Yukarıdaki adımlar beklemek zorunda ve sonra ateşe sonra birkaç dakika ihtiyaç böylece, yanıcı maddeyi emmesi gerekir. özel uzun kibrit ya da çakmak şömine yardımıyla daha iyi yap. Ancak, iyi ve sonunda bir kağıt parçası ile sopa.

Özel sıvı - nedense yoksa harika bir araç, ancak, diğer araçlar kullanabilirsiniz. Bunlardan biri - kuru alkol. Kuru alkolün küp her kraterin dibine koymak öbek üzerinde bir veya daha fazla küçük kraterler, yapmak, ızgarada iki veya üç tabaka halinde kömür genişletin ve alkol ateşe: o el altında ise, o zaman aşağıdakileri yapmanız gerekir. huni içinde kömürler yanar zaman, başkalarını aydınlatmak için daha üst doldurmak gerekir.

Ayrıca kuru alkol satılan briketler aynı şekilde kömür tutuşabilir hangi kuru yangın karışımı. onlar alevlenmek ve eşit yanmaz olarak Bu fonlar, ateşleme için sıvı daha tehlikeli değildir.

Kömür ateşi yardımcı olabilecek hiçbir özel maddeler varsa, değil umutsuzluk, ve kesinlikle bu amaç için uyarlanmış bir benzin değiştirilmesi ve diğer kimyasal yanıcı maddeler, benzemiyorsun. Kömür tutuşabilir ve eski bir kalay ile, birinci bir üst ve alt kaldırma gereken.

Bankalar gazete koymak ızgara üzerine koyun ve üst koymak kömür gerekir. kağıda ek olarak, sadece hızlı gidebilir cips, kuru sopa ve her şeyi elde edebilirsiniz. Aşağıdaki kavanoz altından altından gazete ateşe ve kömürler yanar kadar beklemektir. Bu olunca, banka yükseltmek ve aynı zamanda yaktı Komşu için daha kömür koydu.

Orada özel bir sıvı olmadan barbekü için kömür alevlendirecek birkaç yolu vardır: kullanılmasıdır bir bina kurutucu bir kaynak makinesini tahrik, bir marş adı verilen özel tasarımın kullanımı yanı sıra saç kurutma makinesi kullanımı sıcak esmeye.

Hangi yöntemi ana şey kullanılır - bu mevcut olduğunu. Sonra barbekü için kömür karıştırmaya nasıl soru, bu harika yemeğin hazırlanmasında tüm sürecin temel taşı olmayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.