SeyahatSeyahat İpuçları

Rusya'da en iyi kayak merkezleri: derecelendirme ve yorumlar

Ülkemizde şu anda resmen tüm şehir ve kasabalarda hitap yaklaşık 200 kayak vardır. daha yakın Avrupa seviyesine Yavaş yavaş yol, hizmet ve ekipman. Ama yerli dağlar insanlarla dolu her yıl yamaçları kanıtlıyor ki, hiçbir eşit olması göstergeler vardır. Bu yazıda, Rusya kayak merkezlerinden notunu sunacak - Eğer seçim için daha kolay olur.

"Volen"

"Volen" Çok uygun bir çare birçok Ruslar arasında inanılmaz derecede popüler olmasıdır. Beklendiği gibi, o Rusya kayak merkezlerinden notunu açar. Toplam Moskova'dan 46 km mesafede bulunan "Volen" dir. Çok Kendi araba ile ulaşmak çok kolaydır, hem de tren veya otobüs gereğidir. Bu yerde farklı zorluklarda 16 parkurları ve 60 odadan oluşmaktadır küçük bir otel var.

çare fazla 70 metrelik dikey bir damla, 8 telesiyej vardır. Aynı zamanda, yamaç paraşütü veya binicilik gibi diğer aktiviteler sunmaktadır.

kunduz Günlüğü

Rusya'da ana kayak merkezleri göz önüne alındığında, biz de bu bir vurgulayabilirsiniz. Bu Krasnoyarsk yakınında yer alır. Tarihsel olarak Kuysumskie dağ tercih turist çok sayıda çekti kayak. Bu noktada, yapay ve doğal karla yamaçları vardır. Kayak sezonu geç sonbaharda başlar ve orta ilkbaharda sona erer.

Beaver Günlüğü - üç ana kayak alanları, bunların toplu vardır. Bu alanda yükselmeler 350 metreye ulaşır. Rotaları sadece 50 adet vardır. Düzgün 2 Modern asansörler, ek olarak birçok özel asansörler çalışıyor. Geceleri, modern standartlara göre aydınlatılır 5 parkurları vardır. Çok sık slalom yarışmaları düzenlenmektedir.

Rusya'da kayak merkezleri: Dombay

Bu ülkenin en büyük kayak merkezlerinden biridir. sezonu resmen Aralık ayının ortalarından beri burada başlıyor - bu kez buraya gelmeye başlıyor, tüm Avrupa ve Rusya üzerinden gelen turist. Bu durumda, kayak için mükemmel kar gibi Kasım ayında buraya gönderdiği hızlı kayak için sabırsızlanıyorum biri, hatta şu anda bulabilirsiniz.

Burada modern ile büyük bir kompleks buluşacak teleferikler Rusya'da değil, tüm kayak tesislerine övünebilir daha ve kayak asansörleri. Dombay turistlere otel bir dizi sunuyor. lüks bir üç yıldızlı otel bulunmaktadır. Tüm bütçeler ve haddeleme ekipmanı tüm turistler bunları sağlamak amacıyla yeterli puanımız var bu yerde istirahat uygundur.

Dombai birçok yollar içinde. yamaçlarda toplam uzunluğu yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Modern kayak 3 karmaşık ve 5 teleferik. yükseklik farkı daha fazla olmayan bir buçuk km.

Zavyalikha

Rusya'da en iyi kayak merkezleri değerlendiren Zavyalikha hakkında söylenemez. Burası onun iyi gelişmiş altyapı, hem de ücretsiz kayak otobüsler, bu yerin özelliği haline gelmiş küçük turist otobüsleri büyük bir sayı ile sizi şaşırtacak. büyük otel "Taş Çiçek" de bulunmaktadır.

Kasım ayında, Nisan ayında biten kayak sezonunu açtı. rahat seyahat 5 asansörler sağlarken, karmaşıklığı değişen 10 farklı çalışır vardır. yükseklik küçük farklılıklar vardır, bunlar dört yüz metre maksimum ulaşır. Kayak öğrenmek için başlamak için iyi bir yer olduğuna inanılmaktadır. Buna ek olarak, tesisin kendine banyoları ve severler için büyük bir veritabanı ile ünlüdür snowboard.

Krasnaya Polyana

Soçi Kayak tesisi yurtdışında yanı sıra ülke çapında bilinir. Onun popülaritesi nedeniyle bu yılki olimpiyatlara da. Rusya'da yeni kayak göz önüne alındığında, biz Krasnaya Polyana şimdi Avrupa düzeyinde dinlenme yeri olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanda yamaçlar burada her yıl binlerce turist çekmektedir daha diğerlerinden biraz farklıdır. şimdiki anda bu noktada kış sporları severler için 3 dev kompleksi vardır.

Burada herkes kendileri için tat parçayı bulabilirsiniz. Buralarda çok büyük bir yükseklik değişiklikleri - 2,5 kilometre kadar. yamacın ayrı ayrı seyahat etmek gerekir, aynı zamanda, bu nedenle başlangıçta bir tatil paketi olarak kompleksinde sipariş, transferler için ödeme yapmak istenmektedir.

Kazan

Rusya'da en iyi kayak merkezleri değerlendiren Tataristan bulunan bu, sağlamaktır. banliyö turizm konsantrasyonunun zamanki yerlerden bir mola isteyenler için tarihçesi, ünlü Kazan,.

Kazan, bakımlı yamaçları ile ünlüdür, ancak profesyoneller için, onlar ilgi değildir. artan karmaşıklık hiçbir yamaçları vardır. Bu yeni başlayanlar için harika bir yer olsa da, son teknoloji ile donatılmış. Burada uzun parçanız 1 km uzaklıktadır.

Bu yerde büyük restoranlar, çeşitli barlar, kaplıcalar, yüzme havuzu, spa merkezi, sinema ve büyük bir spor salonu bir çift bulabilirsiniz. İşte büyük oteller ve konutlar kalmak için sağlanır. Gerekli küçük çocuklu kalanı için koşullar, hem de bir alışveriş merkezi de bulunmaktadır.

Elbruz

Tabii ki, Rusya'da ana kayak merkezlerinden konuşma, ayrı ayrı Elbrus bölgeyi öne çıkmaktadır. 6 yerleşim vardır ki en popüler: Tegenekli, Treskol'e ve Elbrus. Turistler parçalar arasında onları taşımak otobüslerin tüm aralığı taşırlar.

yollar karmaşıklığı da Rusya'da en iyi kayak merkezlerinden pek iftihar edemez daha çok yüksek iken, 3.5 kilometre kadar - Cheget yamaçları oldukça büyük farklılıklar zevk. Bunlardan sadece 15 buradayken sadece 2 parça, yeni başlayanlar için uygundur.

Elbruz yılında daha az eğimli ve maksimum dikey düşüş 650 metre mesafededir. Ama bu alanda yamaçlar çok daha uzun olan - yaklaşık 2,5 kilometre. Neredeyse bu sitenin tüm parçaları sadece spor kendi el deneyin, deneyimsiz kayakçılar için tasarlanmıştır. Mevcut anda çare muazzam hızı geliştirir ve burada son iki yılda 2 Modern asansörler inşa etmişlerdir. Ayrıca 2 yeni teleferik inşaatı olmuştur. Sonra sezon Mayıs ayında biten Kasım ayında başlar.

Sorochany

Ayrıca konaklama ile Rusya'da kayak bulabilirsiniz. Örneğin, bir kayak merkezi Sorochany banliyölerinde yer. Bu büyük bir turizm kompleksi inşası için başlangıçta bu yeri seçti L. Sorochan onuruna adını aldı. Bu tesis mükemmel bir turizm altyapısı ile karakterizedir.

hem yeni başlayanlar ve profesyoneller için - zorluk değişen parkurları vardır. Tüm parçalar iyi aydınlatılmış edilir. "Sorochany" in bütün asansörleri yakın zamanda inşa edilmiştir. Buna ek olarak, teleferik vardır. Bir sistem yoktur yapay kar. Sen çocuklar için oda var büyük bir otel, yanı sıra, birkaç evlerin köyde yaşayabilir. Bu tesis Ailenizle veya arkadaş gürültülü grubunda dinlenmek için idealdir.

Sheregesh

Tayga alanında Rusya'da birçok kayak merkezleri daha kötü olan oldukça çok iyi kayak merkezleri vardır.

Sheregesh - bu muhtemelen Kemerovo bölgesinde yer alıyor bunlardan en iyisidir. ucuz seçenekler olmasına rağmen etrafındaki 4 yıldız parçası olan otel ve hanların (30), büyük bir sayı vardır. Ama şu anda "Sheregesh" en büyük kompleks bitmemiş olduğunu. Tamamlanma 2016 için planlanıyor.

Kirovs'k

Günün ana bölümünde sırasında karanlık sakıncası yoksa, sen devam edebilir Kola Peninsula Arctic. konaklama Rusya'da birçok kayak merkezleri, aralarında tanınmış kayakçılar yaşlı kuşaklar.

Avrupa'ya yolculuk mümkün hale getirilmiştir gibi zamana kadar birçok sadece paten buraya gel. Burada yüksek sezon Mart-Nisan ayında olmasına rağmen, yeni yıl tatili için buraya gelenlerin her zaman vardır. Kirovsk bir diğer artı kar her zaman vardır burada yeni yıl içindir. Sezon zaten iyi bakımlı Aralık ayında burada yolun sonuna ile Kasım ayında açılır.

Dört kayak alanları vardır. Kompleksin yamaçlarında Ajkuajvenchorr "Kolasportland" yer almaktadır; taksi veya minibüs ile ulaşmak mümkündür kompleksi "Büyük Wood", bu tepenin diğer tarafında, tüm ederken burada dolaşan.

başlayanlar eğitim verebilir Değil Rusya'da iyi kayak merkezlerinden bütün. yapay aydınlatma ile Kirovs'k yamaç "HibinySnouPark" olarak başlayanlar ve küçük çocuklar için iyidir. Bu noktada, hatta çocuklara öğretebilir deneyimli eğitmenler güvenle kayaklar üzerinde durmak. track "25-inci km" Kukisvumchorr yamacında yer almaktadır. Sadece severler freeride ve deneyimli kayakçılar için uygundur.

Kirovsk eksikliği - Burada Yeni firma geliyorsa, o zaman zaman, kitap okuma film ve sosyalleşme izlerken whiling, avantaja dönüştürelim rağmen, akşamları eğlence mutlak eksikliğidir.

Rusya'da kayak merkezleri: yorumlar

Rusya'da kayak merkezlerinden değerlendirmeleri okumak, sen, o birçoğu modern ekipmanlar ile donatılmıştır bkz iyi çalışır ve asansörler, konforlu otel kompleksleri olabilir. Ancak bazı henüz çoğu Avrupa için yamaçları kalitesini ve hizmet seviyesine ulaşmak olmadığını söylemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.