Ev ve AileAksesuarlar

Kurutma lazım. Hangi seçilir?

Sen germek değil, ürün bozulmadan uzun süre uygun olduğunu böylece keten ve giyim düzgün kurutulması gerekmektedir biliyorum. Nerede ve ne yapmalı? İhtiyaç kurutma makinası. Ve daha ne satın almak? Sonuçta, bugün çok sayıda seçenek sunuyoruz. en kurutma tercih vermek daha iyidir nasıl görebilir ve her birinin farkın ne bakalım.

elbise kurutma için bugün cihazları, aletleri ve ekipmanı çeşitli sunuyoruz. gibi çok çeşitli, çok zor olduğunda kaybolmak değil. Bir taraftan, uygun kurutucu günü, diğer taraftan - bunu ayarlamak için evde hiçbir oda (ve fırsatlar) mevcuttur. Ne yapmalı? ilk kurutucu olan anlayalım. Öğrenme, sizin için idealdir birini seçmek mümkün olacaktır.

Balkonda bunları kurutun

uzun bir süre metresi için balkon çamaşır kurutma uyarlanmış. Bu yöntem, muhtemelen en yaygın olanıdır. Daha önce gerilmiş tel ya da sağlam bir halat üzerinde çamaşır asılı. Bugün, çamaşır kurutmak için asmayı yerini aldı.

kullanılabilirlikteki hakkında konuşmak, o zaman bu yöntem yaz aylarında çok faydalıdır. Sıcak bir günde, hatta büyük yatak bir saat içinde kurur. Ve kışın ve yağmurlu günlerde sorun her bir yeri vardır. İç uzun süre kurur ve soğuk havada kırılgan hale gelir ve zarar görebilir.

Sonuç: Başka bir kurutma gerekir.

Bir evde yer alan

yeterli oda yerleştirilebilir çamaşır kurutma fırını,. Bazı duvarda, yerde diğer bağlıdır. Bunlar arasında elektrikle çalışacak olanlardır. Her düşünün.

en duvara ya da tavana bağlı olan kurutucu, başlayalım. Genellikle banyoda yüklenir. Onlar katlayın ve kimse önlenebilir genellikle su banyo kaba ve aynı hassas şeylerle, örneğin, akmasına izin banyosu üstünde yer alır, açılmak için bir eğilim var, az yer kaplar. Evet, ama sadece bir tarafta, uygundur. Öte yandan, olumsuz yönleri vardır. Örneğin, çamaşır, eşit uzun bir süre kurutulur. Ve bir duş şu anda mümkün değil almak.

Bu daha çekici görünüyor açık kurutma. Gizlemek için katlanabilir, örneğin, kabin ve, gerektiği takdirde, binaların herhangi bir bölümünde genişletilmiş ve monte edilebilir. Kullanışlı. Ya basılarak edilemez şeyler? çok güzel değil, ama keten kurutma tencere ve havzalarını yerine gerekecek için. Başka bir rahatsızlık: Çamaşır uzun bir süre için üst ve alt çabuk kurur ıslak kalır.

Makinede çamaşır Kuru

Bu yöntem henüz çok yaygın değil. Ve boşuna. Bu kurutucu çok daha dikkatli olduğunu dokulara ifade eder ve hızla ana görev ile baş kanıtladı. Oysa dikkat gerektirmez. Islak giysileri koymak arzu edilen düğme açılacak ve göz ardı etmek yeterlidir. Makine sonra her şey kendisini yapacaktır. Aynı zamanda, olumsuz yanları vardır. İlk olarak, cihaz bir yere set olmak zorundadır. Tüm sahiplerinin elinde ev geniş bir alana, varsa. Ve küçük ölçekli daire zorlukla izin veriyorsa sonra ne çamaşır makinesi, kurulur? İkincisi, kurutucu elektrik kullanılmaktadır. Ve bu is ek bir maliyet. Üçüncü olarak, daha yakın su akışı bu cihazlar bağlanabilir. Ve son olarak, dördüncüsü, makinenin için bir döngü çok fazla değil şeyleri kuruyabilir.

Eğer yeterince elbise kurutma seçenekleri görebileceğiniz gibi. Her olumlu ve olumsuz yönlerini İşitme, bunu daha kolay seçim yapacak umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.