SağlıkMüstahzarlar

Balmumu. uygulama

Bal mumu, değerli terapötik özelliklere sahip olan bir doğal maddedir. Bu ürün kadar geriye 1700 olarak olarak kullanılmıştır MÖ. Bu gerçeğin teyidi, terapötik etkisini açıklayan papirüs girişler bulunmaktadır. O zaman bile onun yumuşatıcı, yara iyileşmesini ve anti-inflamatuar özelliklere kaydetti.

Balmumu - arıların özel bezleri tarafından üretilen doğal ürünler. onun oluşumu gerekli böcekler polen, bal, nektar ve polen için. Dikkat çekici, o bile işlem sonrasında değerli özelliklerini kaybetmez. Bu tür bir ürün, organik bileşikler ve mineral maddelerin büyük sayıda oluşur.

Balmumu yaygın burun iltihabı, periodontal hastalık ve bronşiyal astımın tedavisi için tıbbi amaçlar için kullanılır. Ürün yağlama, ağrı kesici ve hastalığın seyrini kolaylaştırmak önemli bir özelliktir, çünkü o da, spastik kolit içeride kullanılabilir. Bu balmumu vücut tarafından emilmeyen, ancak yararlı etkilerinin vücudun normal fonksiyon görmesini engelleyen, adsorbatsii çeşitli toksinler.

harici uygulama

Bu malzeme doğada çok plastik ve belirgin bir rejeneratif özellikleri vardır. Yani dermatolojik patolojilerin ve mukoza zarının hastalıklarının tedavisi için kullanılacak kadar etkili olmasının nedeni budur. ağız boşluğu hastalıkları ise bal içeren basit bir çiğneme hücreleri sağlamak için yardımcı olabilir.

Balmumu yanıklar mükemmel etkilenen cilt ve iyileştirir yaraları geri yükler. ısınma için kullanılan Kadın genital bölgede eklem hastalıkları ve inflamatuar süreçler sıkıştırır.

kozmetoloji Balmumu

Bu retinol içerdiğinden, bu ürün, güzellik alanında uzman kişiler tarafından takdir edilecektir. anti-aging etkisinden rejeneratif deri üzerindeki etkileri yanı sıra fona sahip birçok maskeleri ve kremler parçasıdır nedeni budur.

Eczacı ve kozmetik uzmanları, özellikle bunları kıvamını ayarlamak için fırsat verir ürünün plastik özellikler için teşekkür ederiz. Buna bağlı olarak, balmumu içeren emülsiyonlar ve kremler olarak da bilinir. Bu tür araçlar, yüksek stabilite, uzun bir raf ömrü ile karakterize edilir.

Bu ürün, sindirim süreci normalleştirmek amacıyla, şeker, bazı tip ilave edilir. Bu tatlılar yardımıyla karın şişliği ve kabızlık kurtulabilirsiniz. Balmumu ayrıca bir acil durum aracı gözün yakar aşındırıcı kimyasallar. Bunu yapmak için, doğal bir ürünün bir solüsyonu ile etkilenen organı yıkayın ve daha sonra dikkatli bir şekilde temiz bir pamuklu çubukla alt göz kapağı altına yerleştirin. Bu mükemmel anlamına hasarlı kornea yakmak geri yükler.

Bu ürün aynı zamanda dekoratif amaçlı kullanılabilir. Balmumu mumlar doğal, bu nedenle daha parlak yakmak ve parafin daha uzun ömürlü. Bu doğal malzemenin yüksek maliyeti mumlar doğanın ürünü, aynı zamanda yanma süresini uzatmak ve doğal lezzet taklit diğer malzemelerin sadece oluşur neden olmaktadır. Bunların imalatı ısıtıldı özel formlar olabilir ve (64 ° C bir sıcaklıkta eriyen) balmumu içine dökün gerekir. dikişleri tek bir adımda üretilen uygun kaplarda, hızlı infüzyon malzemesini yardım kaçının. bu form ekstre zorluklann durumunda, bir bıçak ile, doğal ve daha sonra yavaşça kaldırılır pıhtılaşmış bir kütle soğumaya bırakıldıktan sonra, kapasite masaya nakavt olabilir.

yöntemlerinin çok sayıda balmumu uygulayarak ruh, beden ve sağlık yararına. Bu doğal bir ürün değerini, o ne olursa olsun tutarlılığı kaybetmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.