SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Anuzol" (mumlar) talimatı.

Mumlar "Anuzol" hemoroid, yaralanmalar adrectal alanı, anal fissür tedavisinde amaçlanan fonlar bakın.

Bu ilaç bileşiminde aşağıdaki aktif maddeleri içerir:

1) dermotropic, antiseptik, kurur, sıkıştırıcı ve antiseptik etkilere sahip olma eğilimi tribromofenol bizmut;

2) çinko sülfat, belirgin bir anti-inflamatuar özelliklere sahip, ve kurutuldu;

sindirim sistemi kas tonusunu azaltmak için, ama sfinkterin tonusunu artırmak yapabiliyor 3) belladonna özü.

O da asetilkolinin uyarıcı etkilerini inhibe, antikolinerjik ve antispazmodik özellikleri vardır.

Mumlar on adet paketler halinde mevcuttur.

yerel tedavisine yönelik bir karmaşık hazırlama, bu gevşetici, sıkıştırıcı, anti-enflamatuar, bir kurutma, antiseptik sergiler, ve aynı zamanda kaşıntı ortadan kaldırır: kendi kılavuzuna ait ilaç "Anuzol" (mum) farmakolojik etkisi, aşağıdaki gibi tarif etmektedir.

hazırlık "Anuzol" (mum) listelediği kullanma talimatları kullanımı için endikasyonlar şunlardır: buradaki anüs ve mukozal etrafında derinin anal bölgedeki hissi, anorektal bölgede hasar, yanma ve tahriş karıncalanma Dış ve iç hemoroid, anal fissür,.

şu "Anuzol" Mumlar kullanılır gibidir: iki kez rektal, bir mum miktarındaki - Günde üç kere. Günde maksimum tolere edilen doz yedi fitiller olduğunu.

susuzluk, kabızlık, çarpıntı, ağız kuruluğu, midriyazis, idrar tutukluğu, nöbetler, konaklama parezi, baş ağrısı siyanoz mukozal saldırıları, ajitasyon, farklı: ilaç "Anuzol" Aşağıdaki listelerde bunlara (mum) talimat yan etkileri alerjik reaksiyonlar, baş dönmesi ve sersemlik.

maddeler kullanım talimatlarıyla listelenen bu ilacın kontrendikasyonlar: bu idrar çıkışı ihlaline yol açan dar açılı glokom, ilaca artan bir hassasiyet, iyi huylu prostat tümörleri, prostat hipertrofisi, hastaların kabul edilemez.

Bu durumlarda ek olarak, ilaç "Anuzol" uygulanması (mum) ifadesi de gebelik gibi kontrendikasyonlar bir fizyolojik durumu ve emzirme bütün süre anlamına gelir.

diğer ilaçlarla ilaç etkileşimleri gibi efektleri laksatifler, gastrik içeriğin asitliğin azalmasına ve ketokonazol metaklopromom "Anuzol" preparasyon terapötik etkisini zayıflatabilir ilaçlar ile birlikte kullanımını sağlamaktadır. Bir aracı gibi trisiklik antidepresanlar ve antikolinerjikler önemli ölçüde etki artırabilir.

İlaç "Neo Anuzol" (mum), kompozisyonda eylem benzer, ancak farklı yoktur. bunun yerine sülfat, belladonna özü ortadan kaldırıldı, fakat örneğin resorsinol, iyot, metilen mavisi ve tannin gibi maddeler ilave edilmiştir, bileşimi bizmut subnitrat yerine bizmut tribromfenolyata, çinko oksit içeren durumları buna rehberlik.

İlacın "Anuzol" (mumlar) hastadan yorum çoğunlukla olumlu duyulabilir.

Bu ilacın aşırı dozda ilişkin veriler değildir.

aşağıdaki gibi hazırlama saklama koşulları: bu meydana oda ışıktan koruyarak, kuru ve sıcaklık olmalıdır - yirmi beş derece Celsius geçmemelidir. Erişim çocukları engellemek için zorunludur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.