OtomobilSUV

Şık "Honda" - bir crossover rüya

Son olarak, yeni bir araba "Honda" - güncelleştirilmiş tasarım ve gelişmiş seçenekleri ile Crosstour geçit-2013.

Crosstour içinde sadece özel bir yere sahiptir Honda modeli aralığında, ama bir bütün olarak orta boy SUV sınıfında. Bu benzersiz bir aydınlık makine parametreleri SUV. Bu mükemmel yol tutuşu, akıcı bir sürüş ve kayıtsız kimse bırakır moda tasarımı bir tür vardır.

Güncellenmiş "Crosstour" araba Kasım 2012'de çıktı ABD, satış başladı. 2013 Mayıs ayında, Restyling pyatidverka Ukrayna pazarına çarptı.

çeşitli nitelikleri yol yüzeyinde hareket edebilmek Etkileyici görünüm, en yüksek konfor seviyesi, "Honda" arabanın mükemmel bir seçim yapar. şehir dışında gündelik gezi ve tatil için kullanılan Crosstour geçit. Kural olarak, bu araba aileniz ya da arkadaşlarınızla uzun bir seyahate gider.

Crosstour-2013, 2009 yılında piyasaya sürülmesinden beri ilk geliştirilmiş bir modeldir. Nasıl muhteşem model araba "Honda" - 1999000 ruble 1.599 milyon arasında değişir fiyat hangi bir geçit. 3.5 litre motor hacmi ve 2.4-litre kapasiteli önden çekişli versiyonu ile olağan dört çeker ekipmanı: Şu anda mevcut SUV iki sürümü vardır. Bu 4-silindirli benzinli motor 194 beygir gücü ve 220 Nm torka geliştirir. Geleneksel çekişli versiyonu cinsinin Toprak Düşler 3.5 litre motor SOHC i-VTEC V-6 kapasitesi ile donatılmıştır.

Olağan koşullarda Tekerlek tahrik sistemi Gerçek Zamanlı 4WD ön tekerleklere normal bir sürücü gibi çalışır. Eğer çíkmasí Ama eğer otomatik çifti geri bağlanır. Açıklık 200 mm'dir. Kolayca, kentsel alanlarda park sürükleniyor, curbs aşılması ve yolda kolaylıkla hareket etmesine izin verir.

Yeni "Honda" - benzersiz bir tasarıma muhafaza etmiş bir geçit. İncelik ve savaşçılık spor araba tamponları ve şekilli krom döllenmesi verir. İç Crosstour-2013 tamamen değişmiş. O şimdi ana araç fonksiyonları ekranın I-Mid üzerinden kontrol edilir komple yeni akonichnuyu orta konsol vardır. Buna ek olarak, her üç koleksiyonları yükseltilmiş iç döşeme parçaları ve gelişmiş direksiyon aldı. koltuk başlıkları da değişmiştir, ve sonuç olarak arka görünümün genel iyileştirilmiştir. sokak duymadım kabin sesler: ses yalıtımı modeli "Honda" de takviye edilmiştir. Crossover Crosstour-2013 gelişmiş destek sistemleri şoför çok sayıda ile donatılmıştır.

Artan güvenlik LaneWatch sistemine nedeniyle. Bu izleme "kör" alanlar için bir kamera oluşur. Tabii ki, araç gövdesi Gelişmiş Uyumluluk Teknolojisi (ACE) güçlendirilmesinin bir modu olarak, Honda için alınan ve bu tür geleneksel güvenlik sistemleri vardır, ABS, ESP araçlar modu Araç Stabilite, yan ve ön hava yastıkları (VSA) Assist.

Ama off-road sürmek "Honda" ne hakkında - bir crossover, her sürücünün hayrete düşürdü resim? Sonuçta, onlar güçlü ve güvenilir araba temsil etti. SUV için Kariyer aşılmaz bir engel değildir. , Araba gider, kum durmuş değildir Gerek duyulursa tepe yükselir.

ABD'de, CR-V mütevazı ev kadınları veya genç aileler için bir makine olarak kabul edilir. Rusya'da, iki kat daha yüksek maliyeti. Ve 100 000 ruble geliri olan, üzerinde saygın insanları gidin. SUV İngiltere veya Amerika ve Japonya'nın en temin edilmezse, maliyeti fahiş olacaktır. Yen artık çok pahalı olduğu için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.