HobiDikiş

Bahçe için plastik şişelerden Güzel palmiye

Gezegenimiz, işleme tabi tutulacak zamanı olmayan enkazı yavaş yavaş doldurmaya başlar. Buna bakabilir ve hiçbir şey yapamazsınız, ancak önemsiz materyalleri yararlı şeyler için kullanmaya başlayan insanlar var. Gereksiz şişelerden, atılan lastiklerden, şaraptan ve metal tenekesiz fişlerden güzel şeyler katarlar. Sıradan çöplerden oluşan güzelliği gördüğünüzde, aynı zamanda bu materyalden orijinal ve eşsiz bir şey yaratmak isteyeceksiniz!

Evinizin yakınında bir "palmiye" plastik şişe varsa, evet değil - şaşkın olmayın! Bu sadece çevrenizdeki saflığa kayıtsız bir insanın yakınında yaşanması anlamına gelir. Fakat böyle bir "bahçe" yetiştirmek için, çok azına ihtiyacınız var, yani: arzunuz, kullanışlı malzemeleriniz ve elleriniz. Sadece sizin ve başkalarının güzel hazırlanmış bir şeye bakmasının ne kadar güzel olacağını hayal edin.

Şimdiye kadar sahip olduğumuz bir ustalık sınıfından şişelerden "Palma" sizi hem geçenlere memnun edecektir. Çalışmaya başlamadan önce malzemeyi hazırlamak gerekir. İki renkten oluşan plastik şişelere ihtiyacımız var. Şişenin boyutu geleceğin "avuç içi" şeklini belirleyecektir. Sokak ahşabı için, 2 litrelik bir kapasite kullanmak daha iyidir. Ev "palmiye" için 0,5 litrelik şişeler kullanabilirsiniz.

Ortalama olarak, bir ağacın "gövde" için yaklaşık 20 şişe kahverengi, "yapraklar" için ise 8-12 adet kahverengi gerekir. Fakat birkaç teknoloji var, bu yüzden son sayı onlara bağlı. Bir metal çubuk çubuk olarak kullanırsanız, plastik şişelerden yapılan "Palm", "kabarık" ve dengelidir. Ancak ağaç da yaklaşacak. Uygun bir şube bulun - firma, esneklik ve eşitlik. Ağacın düşmemesi için korunması gerekir. Bunun için bir lastik kullanabilirsiniz. "Palmiye" nin iki veya üç gövdesinin yanında güzelce bakın.

Yaklaşık ortadaki bir şişe, zikzak çizgisi ile düzgün şekilde kesilir. Köşeleri döndürmemiz gerekiyor, köşeler hafifçe bükülmelidir. Şişeler çok büyük değilse, şişenin her iki parçasını da kullanın. Değişiklik yaparak alt kısmı sabitleyip boyayı sabitleyebilirler. Fakat bir kısmı, örneğin, zaten gerekli açılımı olan üst kısım oldukça uygundur. "Bagaj" ın detaylarını hazırlayın, onları çubukta sıkıştırmaya başlayın. Ve plastik şişelerin "palmiyesi" yavaş yavaş "büyür".

Bir sonraki aşama "yaprakları" hazırlamaktır. Yeşil şişelerin altını kesiyoruz. Sonra boynunuza ulaşmamak için 2 veya 3 çentik kullanın. Kapak bağlantı elemanları olarak kullanılır. Küçük bir "ağaç" için 3-4 "palmiye" yaprağı yeterli olacaktır. Plastik şişelerin yüksek bir "avuç içi" elde etmek için, şubeler birlikte 2 bağlantılı şişeler yapılabilir. Fakat burada bir tele ihtiyacınız var ve kapakta önce bir delik açmanız gerekir.

Tüm parçaları bir araya getirerek güzel bir "palmiye bahçesi" elde ediyoruz. "Ağacı" güçlendirmek için, toprak, kum veya taş dökülen bir küvet veya bir tencere kullanın. Yukarıdaki "avuçiçi" nden bir çocuk oyuncak maymunu koyabilirsiniz. Sıkılmadığı için yapay muzlar asabilirsin.

Geniş bir "palmiye" için beş litrelik şişeler kullanabilirsiniz. Bununla birlikte renk, yeşil olur, ancak istenirse "ağaç" boyanabilir. Kendi elleriyle şişelerin "palmiye" si tek başına durmamak için otomobil lastiklerinden yapılmış birtakım plastik "çiçekler" ve "hayvanlar" ekti. Böylece bahçemizi süsleyip atılmış çöp kullanabiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.