Ev ve AileAksesuarlar

Bacaklar için bir ısıtma pedi: yorumlar. bacaklar için bir ısıtma pedi Ne firması satın alınır?

bacaklar için bir ısıtma pedi aktif arabada hatta evde, birçok ülke evleri ile kullandı. Yukarıdaki cihazların en önemli avantajları nelerdir? geniş bir uygulama yelpazesi, kullanım kolaylığı ve güvenilirliği. Ayrıca, ayaklarını ısıtmak için özel çantalar vardır. Bu cihazların özellikleri hakkında, okumaya devam edin.

Yukarıdaki ürünlerin kısa açıklaması

Bu cihaz, esas alınarak üretilmiştir ısıtıcı öğenin ithal. dolgu polyester ve polikoton - Üretim dayanıklı malzemeler kullanmaktadır.

Bu bacaklar için elektrikli ısıtma pedleri, özel çok konumlu anahtar ile donatılabilir kayda değerdir.

Kutunun İçinde sıcak özel sıcaklık sınırlayıcı olduğunu. Bu sıcaklık istediğiniz göstergeyi ulaşırsa, cihaz otomatik olarak kapanır demektir.

Yukarıda belirtilen düzenlerin başlıca avantajları

Isıtma yastıkları ana işlevi - insan ayak ısıtma. Soğutma sonra belirli bir sıcaklığa ya da hızlı bir konaklama sıcak için korumak için kullanılabilir.

Yukarıda belirtilen düzenlerin başlıca avantajları:

 • bu doğal bir malzemeden imal edilir;
 • En az güç tüketir;
 • kullanımı kolay.

Rahat ve güvenli ısı yaklaşık 8 saat keyfini ücretsiz olabilir. Ortam sıcaklığı ısıtma - 40-45 santigrat derece.

bacaklar Beurer için bir ısıtma yastığı

Bu üretici yukarıdaki cihazların geniş bir yelpazede sunmaktadır.

Beurer işletme ayakların aşırı ısınmasını önleyen elektrik ürünleri benzersiz bir teknoloji, patentli vardır. Bir arıza durumunda, sistem sensör anında tetiklenir ve bacaklar Beurer için bir ısıtma pedi otomatik olarak devre dışı. Bu güvenlik bu garantili yüksek düzeyde geçer.

Buna ek olarak, insanlar kendilerini herhangi bir sorun olmadan en uygun sıcaklık seçebilirsiniz.

Bu üreticinin tüm ürünler uygun kalite belgelerine sahiptir.

şirketin Beurer titreşim masajı ile ayaklar için elektrikli ısıtma pedleri

Bu cihazlar ayakları ısıtmak için sadece büyük değil, ama aynı zamanda kendi masaj yürütmek.

Bir ısıtma yastığı bacaklar için Beurer FWM40 mükemmel, yukarıdaki amaçlara yerine getirmektedir. Titreşimli masaj stresi hafifletmek ve kan dolaşımını geri yorgun bacaklar rahatlatır.

Yukarıdaki üreticisinden bir masaj ile bacaklar için bir ısıtma pedi aşağıdaki özellikleri sunmaktadır:

 • Bu (canlandırıcı ve yatıştırıcı) masaj iki düzeyi vardır;
 • masaj ve ısı birbirinden bağımsız bir şekilde, uygulanır;
 • astar da makine yıkanabilir;
 • Daha büyük ayak için çok;
 • Güç - 16 kW.

Ayaklar için ısınma torbasını kullanma yönergeleri

Bu cihazı kullanmadan önce, uzmanlar tavsiye, dikkatli kullanımı temel nüansları öğrenmelisiniz. Her imalatçı bazı önemli tavsiyeler belirli bir cihazın çalışması için bağlayıcıdır belirtebilir.

Yani, kısa bir kullanım kılavuzu:

 1. Açık Dış paket, birim olsun ve 10 dakika boyunca ısıtmak için.
 2. kağıt torba çıkarıldı ve (parmak altında) çorabın alt yüzüne yapıştırılır korur. Hiçbir durumda yukarıdaki cihaz ayak, üst üste konulmamalıdır ortak topun veya ayak kemeri üzerindeki.
 3. çizme veya ayakkabı içinde çalışmak üzere tasarlanmış paketleri Isınıyor. En iyi sonuçlar, kalın çorap sağlamak.

Kesin ayak derisine doğrudan sözü geçen aygıt uygulanarak yasak. Çantayı açmak için de tavsiye edilmez. o bebeğinizden uzaktayken olmalıdır tutun.

Uygulama sogrevatelnyh torbaları tozluk ve elektrik özellikleri

bacakların (elektrikli önyükleme) için bir ısıtma pedi uygun işleme gerektirir. Ilk şey kullanımdan önce yukarıdaki cihaz yaklaşık 10 dakika süre ile önceden ısıtılması gerektiğini akılda tutmak.

Her zamanki gibi ısıtıcı ayağı, aşağıdaki bileşenleri içinde küçük bir paket ısınma:

 • aktif karbon;
 • demir tozu;
 • tuzu;
 • su;
 • vermikülit.

Bir paket genel olarak ısıtıcısı 10 çift bulunmaktadır.

Isınma çanta ayakkabı koymak mümkün değildir. Soğuk ısı pek cihazın üzerinde hissedilir unutulmamalıdır. Ayrıca, tabii ki, yakıcı etkiyi beklemeyin. Isıtıcı Ayak yavaşça hareket eder - nazik ve çok yavaş ısıtma vardır.

Yukarıdaki cihazın normal çalışması için temel gereksinim, - oksijen buna anında erişim. şiddetle bacaklara bir ısıtma pedi basın bir ısınma etkisi olmayacaktır eğer, o sıkı ayakkabılar çıkıyor. hiç boş oksijen yoksa böyle bir "torba" çok yakında soğutmalı. Bu ona oksijeni "nefes" için bir şans vermek koşuluyla çalışmalarını sürdürecektir.

ısıtma pedleri ile ilgili olarak, burada bazı uyarılar da vardır. Uzmanlar çocukların yakındadır eğer açık bırakmamaya öneriyoruz. Onun evde yalnız kalırsam, bir ağır hasta kişi kullanmak gerekli değildir. kullanmak için uzun zaman da istenmeyen bir durumdur. bu cihazların tür sistematik uygulama vücutta değişikliklere neden olabilir. en ufak soğutma bir kişi daha duyarlı hale gelir ve sık sık soğuk algınlığına hastalıklara yol açar beri.

Uzmanlar sadece doktora danıştıktan sonra tavsiye edilir ısıl işlem için yukarıda belirtilen elektrikli ısıtma pedi kullanmak konusunda uyarıyorlar.

bacaklar için bir ısıtma pedi: yorumlar

Memnun alıcılar "mucize" olarak adlandırılan cihaz söyledi. Tüketiciler ısıtma yastığı onları bir kaç kış var yardımcı olduğunu unutmayın. Karşılaştığınız eğer ayaklar, ıslak soğuk olduğunda serbestçe döndü ve edilebilmektedir Soğuk algınlığının belirtileri.

ısıtma fonksiyonu, aynı zamanda işlevine ek olarak, sahip bu cihaz hakkında değerlendirme Özellikle çok ayak masajı.

İnsan ayak birçok etkin noktası olduğu bilinmektedir. Yani, tüketicilerin titreşimli masaj ile elektrikli ısıtıcı mükemmel stres ve yorgunluğu giderir söylüyorlar. İyi haber ısıtma ve masaj bireysel olarak aktive edilebilmesi, onlara göre vardır.

Alıcılar sıcak su yeterli (talimatlarda tüm mevcut) şişe, ve bu ürünün kullanımı özel bakım gerektirmez söylemek sayısız yorumlar, sol.

bacaklar için bir ısıtma pedi - ayaklarımızın soğuk kış aylarında gerçek bir ara. ayaklar için rahat koşullar% 100 sağlanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.