SeyahatYol tarifi

Azak Denizi'nde dinlenmek için en iyi yer nerede? Elbette, Berdyansk'da!

Azak Denizi, gezegenin en küçük denizlerinden biridir. Küçük derinlik hem Azov Denizinin hem artı hem de eksiğidir. Elbette, yüzmek için herkes 100 veya 200 metre gitmek istemez. Azak Denizi'nin sığ derinliklerinden dolayı hızla ısınmak için zamanı var, bu da küçük çocuklu aileleri cezbetmektedir.

Minimum maliyetle Azak Denizi'nde nerede rahatlayacağınız, aynı zamanda keyifli bir deneyim yaşıyorsunuz? Tüm tatil beldelerinden Berdyansk liman kenti, yaz tatilinizin keyfini çıkarabileceğiniz ve tadını çıkarabileceğiniz bir yer.

Berdyansk'da turistlerin ilgisini çeken şey nedir?

Berdyansk, endüstriyel ve tatil beldelerinden oluşan bir ortak kullanım. Azor Vadisi'ndeki diğer tatil beldelerinde olduğu gibi, Ukrayna veya Rusya Karadeniz'deki tatil yerlerinde olduğu gibi, bu kadar büyük bir turist akını olmaz. Şehrin gelişmiş altyapısı, sadece aileleri değil, aynı zamanda gençleri de içine alıyor. Su parkı, dolphinarium, hayvanat bahçesi ve çok sayıda kafe ve gece hayatı var.

Berdyansk'ta halkın popüler karakterlerinin orijinal anıtlarına bakabilirsiniz. Hayır, Lenin ya da Marx değil, Sıhhi Mühendislik, Toads ve Bull-breadwinner. Bu arada, ikincisi hakkında, Berdyansk bölgesinde sadece bir kuruş olan Azov boğasını birkaç kilo balık tutabilir ve yakalayabilirsiniz. Sonuçta, Azov Denizi'nde dinlenmek ve gerçekten rahatlamak için en iyi yer nerede? Kesinlikle bir balığa!

Berdyansk'ın merkezinde bir sanayi bölgesi olması nedeniyle, merkezi plajlarda yüzmek önerilmez. Peki Azak Denizi'nde dinlenmek için en iyi yer nerede? Tatilciler çoğunlukla Berdyansk tükürüğünün kumlu plajlarında yüzmeyi tercih ederler. Su tüketimindeki su şehrin merkezinde olduğundan daha temiz. Kirilovka ya da Genicheskiy'e kıyasla, Berdyansk tükürmekle, dolaşmak yerine denizde yüzebilirsiniz.

Berdyansk'ta aşırı turizme yönelik tüm koşullar yaratılır. Şehrin rüzgar sörfü kulübü ve yat kulübü var. Ayrıca bir jet ski, hang-planör veya şişme bir tepeye de binebilirsiniz.

Şifalı hava, sıcak deniz ve birçok eğlence türü Berdyansk'ı çok çekici bir tatil merkezi haline getiriyor. Azak Denizi'nde dinlenmenin daha iyi olduğu yerde, şimdi biliyorsunuz.

Konut ve gıda

Berdyansk'ta konut, Karadeniz'in tatil beldelerinden çok daha ucuzdur. Ve bu, orta sınıf turistleri Azak Denizi'ne çekmeye çeken başka bir sebep. Dinlenmek için en iyi yer nerededir: bir yatılı evde veya özel bir sektörde? Her şey tabii ki cüzdanınıza bağlı. En bütçe seçeneği, özel sektörün bir odasıdır. Yani, ikisi için sokakta olanaklara sahip bir oda 50-75 Grivnası aralığında mal olacak. Yemeksiz yerel pansiyon ve otellerdeki bir odanın minimum fiyatı 200 UAH'dir.

Bununla birlikte, yiyeceklerle ilgili bir sorun olmayacak. Berdyansk'da oldukça demokratik fiyatlara sahip pek çok kafe ve kantin bulunmaktadır.

Tükendeki dinlenme, şehirde olduğundan çok daha pahalı olacak. Burada kişi başına en az 250 Grivnası ödersiniz. Tüm olanaklara sahip lüks odalar kişi başı 500 UAH'dir. Tükürük, rekreasyon merkezleri, sanatoryum ve sağlık kamplarının ana parçası.

Bütçeniz kesinlikle sınırlıysa, aynı zamanda uygarlığın tüm avantajlarını kaybetmek istemiyorsanız, Berdyansk, Azak Denizi'nde dinlenmenin en kabul edilebilir yeridir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.