SeyahatYol tarifi

Rota "Perm-Kirov". oyuncak Dymkovo için "tuzlu kulakları" Kimden

Merkezi Rusya'da aracılığıyla Bu yolculuk Perm başlar - onlar popüler televizyon dizisi filme bir şehir "Gerçek çocuklar." Rotanın son bir nokta geçilmez Kirov orman olmak. Hatta illerde görmek için bir şey olduğunu söylemek gerekir. Ve bu görebilirsiniz.

Rota "Kirov-Perm"

Hangi yöne ihtiyacım var? Sadece 388 kilometrelik - Rus standartlarına Perm Kirov arasındaki mesafe, küçük olarak kabul edilir. turist rota Perm şehri ile başlamak tavsiye edilir. Ne olursa olsun seçtiğiniz taşıma ne tür: araba, tren veya otobüs. Her durumda, pencereden size merkezi Rusya'da doğal güzelliklerini görebilirsiniz. Ancak, o da farklı bir çeşittir. Burada, temel olarak, karışık orman görebilirsiniz. Ama Rus halkı mutlaka güzellik bu anda bulacaksınız.

Kirov bölgeye Perm Bölgesi dışına rotanızı yapma, bunu çeşitlendirmek ve Orta Rusya'nın bölgelerinde (Nizhny Novgorod, Kostroma ve diğerleri) devam etmesi mümkündür. Hiç şüphe da unutulmaz bir yer var olacaktır.

Perm yürür

Eğer elbise için yeterli olacaktır, değiştirmek çok şey almamalıdır turist olarak böylece bu bölgelerde iklim, çok benzer "sezonunda." Kışlar, yaz sıcak olabilir oldukça soğuk, ama hava çok yanıltıcı, yani sıcak ceket kaçırmamak gerekir.

görmek için bir şey yok Perm "korkunç" Rus şehirlerinden biri seçildi Moskova gazeteci birine göre, meraklı turist Permiyen bucaksız bir oyun bulacaksınız rağmen.

"Tuzlu kulaklar"

Bilirsiniz, o ana cazibe Perm nedir? Bu bir heykel kare "Tuzlu kulaklar" dir. Bu adam fotoğraflara yüzünü ekler hangi bir metal çerçeve oluşur. Biraz daha, fotoğrafçı bir heykel vardır. Neden gereklidir? Bu anıt mutlaka resim çektirmek için orada ihtiyaç gerçeğine atıfta bulunmuştur. mimari yapılar ile ilgili olarak, Perm, kilise ve tapınaklar bir sürü güzellik ve şıklık St. Petersburg mimari mirası eşit sayılabilir söyledi.

Ural şehrin sembollerinden biri akışının nesne moda sanattır. Bu Perm kapısı veya "P" harfi için bir anıt hakkındadır. anıt altı yıl önce yaratıldı. Halen çağdaş sanatta yeni, devrimci eğilimler alışık olmayan Permiyen toplumda nifak neden olur.

Gorky Park - Ve bu şehirde kent merkezindeki doğal vaha olmadan değildi. Orada her turist ağaçları, kafe ve çeşitli sürmek bir yolculuk yayma gölgesinde dinlenebilir.

Ayrıca, şehir müzeleri bulunuyor. Bazıları Stalin döneminde adanmıştır. En çok ziyaret edilen biri siyasi baskı "Perm-36" tarihinin müzesidir. Daha önce, binanın sitede o muhalifler için bir kamp oldu. Sonra da, tarihsel bellek sürdürmek amacıyla, gerçekçi müze kuruldu. Bu bir geçmiş dönemin dramını taşıma sergi sunuyor.

Sovyet naif Müzesi - Başka ilginç bir yer. Orada Sovyet döneminin sade çalışmaları ile temsil edilmektedir. Birçok insan için, sanatın bu alanda Yepyeni görünebilir. Ve tüm tarihçilerin çünkü ancak yakın zamanda çalışmaya başlamışlardı.

Perm Kirov giden yol

Ne kadar zaman gitmek gereklidir? Perm Kirov giden yol yaklaşık 6-7 saat sürer. trende ya da otobüste zaman geçirmek için, müzik, yiyecek, ilginç bir kitap üzerinde stoklamak için en iyisidir. Yola güvenlidir. Otobüs bileti "Perm-Kirov" satın almak - bir seçenek yoktur. Yine de trenle seyahat etmek önerilir. Sonuçta, karayolu çok kötüleyen yorumlar tarih: unrepaired çok pahalı bir yer, kuşkusuz hareketini engelleyecek. Tren biletleri fazla zorlanmadan satın alınabilir. Kirov yönünde tüm yolcu trenlerinde sonra sık görülmektedir. bilet fiyatı her turist için uygun olacaktır. ormanda Kirov kaybolan yolunda karşılaşılan Manzara şiddetli doğa, Rusya'ya seyahat kimse kayıtsız sevgilisi bırakmayacaktır.

Vyatka konuklarını ağırlıyor

Eğer Kirov ikinci adını biliyor musunuz? Bu Vyatka. Şehir çok misafirperver olarak kabul edilir. onlar yardımcı olacaktır - yabani, orman, gülmeyen insanlar kirovchane, ama biz bir istekle ona dönerse bir yaklaşımın yaygın olduğunu rağmen.

Kentin mimari hala burada sanki öncelikle Sovyet dönemine zamanın ruhunu ifade eder. Ama hemen taşra çağına yolculuk başlar başlamaz, şehrin tarihi bölümüne gitmek gerekir. şehrin ana cazibe sayılır iddiasız kabartmalar kiremitli yaya caddesi sadece Kurtarıcı ile locaları, Dymkovo oyuncak tarzında güzel heykeller - bütün bu XIX yüzyılın turist getiriyor. Sonra bu sokaklarda sürgün yazarlar görülebilir - Saltıkov-Shchedrin ve Herzen.

Kirov, efsaneye göre, yedi tepe üzerine inşa edilmiştir. Turist harcamalarının zam, bunu fark emin olun. Sürekli tepelik engelleri aşmak için, rahat ayakkabılar üzerinde stok gerekecek. Tek kulakla doğrusu ya, - Kirov yılında yanı Perm gibi bir kulaklarına anıtıdır. İnsanların kendi arzularını fısıldar Teatralya Meydanı'nda ağaç kulaklı. Gerçekten istediği gerçeğe söylenir.

çikolata ve dondurma tarihini - şehir yakın zamanda yeni bir müze geliştirilmiştir. Her iki işyerlerinde turdaki ve tatma (bir ücret karşılığında, bir kaç parça yemeye çalışın) hem ziyaret edebilirsiniz.

Kirov bölgesindeki en romantik yer dolgusu Yeşil düşündü. Bu Vyatka kıyısında bulunan parka iki seviyeli sokak vardır. Sonsuz ateşten başlar ve Eski Köprü sona erer. set üzerine insanlar kilitleri sadakatini asmak severler ağacı için klasik vardır, alt gezinti ışıkları ile donatılmıştır.

Rus turist nedeniyle finansman eksikliği nedeniyle her zaman az olmamak güzel yerler olduğunu unutmayın ve çok deneyime kendi ülkelerinde görülebilir almalısınız, yurt dışında gidemez gerçeğini setuyuschy.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.