SeyahatYol tarifi

Sayansk, sanatoryum "Sedir". Sanatorium Irkutsk bölge: yorumlar, fiyatlar

Bahar - Bir kelebek gibi flit istediğiniz bir zaman. Ancak, hepsi bu kadar değil çıkıyor: Birisi iş yerinde yorulur, birileri kış uykusundan yürüdü, birisi yeterli vitamin yok, birisi vücudu ile mutsuz. Ve birisi sadece sağlık iftihar edemez. Baharda doğanın çekilir yüzden daha yakın güneş ve yeşillik için vardır. Parkta Bir Pazar aile yürüyüş - ve hafta boyunca bir enerji artışı sağlanır. Tabii ki, yeterli birisi olmadığını. Ardından doktor yön yalvarıyor, sanatoryum kuponları satın alınan ve rehabilitasyon ihtiyacı olan kaderini atmak nerede olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyor.

Parlak broşürler çoğu zaman bizi ormanda rahat bir kabin, son ekipman, temiz konaklama, yardımcı personel söz. Ve biz reklam broşürleri ile mutlu insanlar bakıyoruz biz de olacağından inanıyoruz. Ne yazık ki, tüm sağlık tesislerine sevindirici olsa tatil hedef geldikten sonra, biz, çevrede hayal kırıklığı olur. Neyse ki, bütün broşürlerde sadece iyi olan bazı tatil vardır. Sen İrkutsk bölgesinde tatil seçerek yanlış gidemez. Onların özellikleri yanı sıra en iyi tatil yerlerinden Sayansk ( "Sedir") biri bugün ve tartışılacaktır sağlar.

Irkutsk bölgesinde Tedavi ve dinlenme

Bu Sibirya sağlığını istiyorsanız, bu bölgeye dikkat etmek emin olun. Yani İrkutsk bölgenin sağlık merkezleri dikkat gerçekten layık nedir edilir mi? her zevke sağlık kurumları var. Örneğin, iyi şanslar - aynı adı taşıyan gölden yüz elli metre mesafede yer FSB "Baykal" sanatoryum, bir bilet almak için. Burada metabolizma ve beslenme bozuklukları ile kas-iskelet sisteminin tedavisi, solunum, sinir, dolaşım, üriner sistemleri yanı sıra hastaları ihtiyacı olanlar gelir. Yerel srednemineralizovannaya su ve sapropel çamur tedavisi - Buradan aralarında fizprotsedury prosedürlerin her türlü vardır. Bu huzur, enerji iyileştirilmesine uygulamaların bolluğu etkiler.

Gerontoloji sahip temel alanlarda listesinde "Angara" tahsis edilmiş diğer tatil arasında. Bu yaşlı özel önem orada ödeyecek demektir. Ancak, aile tatil, çocuklu ailelerin dört yıl kabul edilmektedir. arı sokmasına tedavisini - yana standart prosedürlerden ve Apiterapi sunmaktadır.

alışılmadık bir isim "Nukutskaya Matsesta" içeren bir sağlıklı yaşam merkezi kesinlikle ilgiyi hak etmektedir. O deri hastalıkları, jinekoloji ve üroloji uzmanı. Düşük mineralize ve sülfit banyosu ve masaj içme olarak maden suyu.

Sayansk. Sanatorium "Sedir" ve diğerleri

Bu konum hiçbir farklı güzel görünümleri ve ilginç tarihidir: nispeten genç - 45 yaşında 2015 yılında! City Life yeni başladı. Ancak, Sayansk zaten turistler arasında hatırı sayılır bir popülerlik kazanmıştır. kenti yakınlarında iğne yapraklı ormanlarda bulunan sağlık üsleri bütün mesele. Sayansk sanatoryum ve bunlardan sadece ikisi, tedavinin ana araç olarak, iğnelerle dolu havayı kullanırlar. İlk - en popüler ve zaten yeri geliyor birçok kişi tarafından sevilen "Sedir",. Üzerinde bir sonraki bölümde ne yapacağı konusunda daha anlatmak gereklidir.

İkinci tesisi - "Doğu-Ulan" kadar yüz elli misafirler için. Uzmanlık oldukça dardır lokomotor sistem, genitoüriner sistem, ve merkezi sinir sistemi. Bu kuruluş Gölü Ulan yakınında bulunan, maden suyu "Ordayskaya" kullanır. Aynı zamanda önemli bir Sayansk (İrkutsk bölgesinde) şehrinde sağlık merkezlerinin yaratılması için tedavi ve mantığın faktör makul ve haklı olduğunu olduğunu. Çoğunlukla Burada hasta çocuklu ailelerin gelir. genç kampçılar etkinlikler düzenlemek için, kültür programı yürütmek. eksileri sade tasarımlı ve küçük bir yemek odası not edin. Ancak, Sayansk (İrkutsk bölge) yer alan bu tesis, her yıl en fazla 21 gün süreyle yetişkin ve çocuk yüzlerce alır.

Neden "sedir" seçim

Sayansk, sanatoryum "Sedir" - kişilerde, bu kavramlar tanımlanır, çünkü bu sağlık merkezinde yolculuk tatilciler toplu. Birkaç Bu popülerlik için nedenler. İlk olarak, doğa, doğa ve yeniden doğasıdır. Oldukça güzel, sakin ve huzurlu yerleştirin. iğne yapraklı orman bir fısıltı haricinde hiçbir gürültü,. İkinci olarak, hizmetidir. sahipleri tarafından vaat gibi, her şeyden önce burada. Bu birinci sınıf tıbbi bakım ve rahat bir ortamda ve turistler için organize bir programda yatıyor. iyi var olduğu ölçüde, tatil web sitelerindeki yorumların görülebilir: yazma, o Denizden daha da iyi! Ve son olarak, fiyat, ayrıca, hangi hoş bir sürpriz (idarenin mahkum gibi).

Sanatorium gerçek aile tatil

sadece aile denir tatil vardır. Aslında, uygun şartlar dışarı açılmıyor veya özel olarak seçilmiş gıda ve çocuk ebeveynleri ile uğraşmak zorunda. Bu durum - kesinlikle Sayansk hakkında. Yedi yaşındaki Sanatorium "Sedir" ebeveyn eşliğinde dört yaşından beri ziyaretçilere memnun ve genç turistler. Çocuklar için yararları bir sistem çalışır. oyun alanı ve oyun odası ve animatörler var, çünkü tatil sıkılmış olmayacaktır.

Buna ek olarak, sanatoryum "Sedir" in izni - Büyükbabanlarla için harika bir hediye. minimum fiyat için onlar güç kazanmak için, sinirleri yatıştırmak, sağlık çimdik. Bir manzaralar içlerinde keyifli anılar uyandırmak.

Kim tatil?

Bu, tatil doğanın bağrından gitmeden önce, bir spa kartı olması gerekir başlangıçta belirtmek gerekir. Arkasında, doktorunuza başvurun. Böylece, Sayansk (sanatoryum "Sedir") gelişme 4-15 yaş çocuklu yetişkinler, aileler için sunulan ve yaz döneminde olduğu - 7 yıl arasında bakım olmadan. Sadece tatil değil orada da.

Dinlenme tesisi gastrointestinal sistem hastalıkları, üst solunum yolu, kan dolaşımı problemleri, kemik ve kas, endokrin sistem, merkezi sinir sistemi, hem de ürolojik ve cilt hastalıkları konusunda uzmanlaşmış. sanatoryumu düzeltme ağırlığının yapan. önemli olan - kimyasal üretimi ile ilgili meslek hastalıkları ile yardımcı yoktur. Şehir kimya sanayi, ağır metal tuzları ile çalışan kaynaklanan cilt yaralanmalarının çok yaygın olan - Bu Sayansk gerçeğiyle açıklanabilir. sanatoryumda Tümü "Sedir" 270 kişi kapasitelidir. Uzlaşma programa yapılır.

prosedürler

iklim, sağlıklı hava - bir sanatoryumda kullandığı çekirdek kaynaklar, başta. Buna ek olarak, kullanım balneolojik kaynaklar, başka bir deyişle, maden suyu içinde. Sayan su "Ordayskaya" prosedürlerin temelidir. Bunun iki tipi vardır. İlk oldukça geniş bir uzmanlık olduğunu: davranır ve kan, deri ve kas iskelet sisteminin ve jinekoloji ve üroloji sorunları. İkinci sindirim sistemi hastalıkları ile mücadele amaçlamaktadır. fiziolechebnyh prosedürleri Set oldukça geniştir. Ancak, çok fazla dikkat banyoları ödenir. Burada maden suyu, aynı zamanda terebentin ve selenyum ile değil sadece. magnezyum, potasyum tuzları ile kendi sanatoryumu speleoclimatic bölme edin. Uygulamalar ve turba çamur tamamladı geçmek için gerekli değildir. tüm sağlık merkezlerinde olduğu gibi, ruhsal tedavilerin, prosedürler psikoaktif etkileri (renk, aroma ve benzeri) bir dizi vardır.

koşullar

Rahat bir ortam kesinlikle size memnun bırakmadı. Üç binaların her birinde rahat bir asansör bulunmaktadır. Basit, junior suit ve daireler: Odalar farklı şekillerde gelebilirler. suit olarak, diğer şeylerin yanı sıra, küvet (diğerinde - duş). Doğal olarak, onlar fiyat değişir. Ancak, şikayet etmedi basit odalardan turist, her odada gerekli mobilyalar vardır. salonları döşemeli mobilya ile donatılmıştır. Farklı menüler sunmaktadır Güç chetyrehrazovoe: vitaminler, diyet, vb ..

Eğlence ve altyapı

Hatta can sıkıcı zamanlarda dinlenmeye. Bu nedenle, konserler için tedaviler arasında boşluk bırakarak, hem yetişkinler hem de çocuk programları, rehberli turlar, diskolar, sinema gösterimleri için olaylar, yürür. Ben sanatoryumun tanıştı? Sen kafeteryada dizisini devam ettirebilirsiniz. Eğer sıkılabilir, kütüphaneye gidebilir. yüzme havuzu, buz pisti, jimnastik: Birçok spor faaliyetleri vardır.

Sanatorium "Sedir" (Sayansk). Fiyatlar: Bir Gözden

Yani sanatoryumda "sedir" iyileşmek için karar verdik. bilet fiyatları mevsime göre değişir. Ortalama olarak, basit bir odada 2 kişi için geçerlidir, 21 gün içinde bütün vardiya yaklaşık 45 bin mal olacak ve emekliler, engelliler ve gaziler için - 36 bin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.