SağlıkSağlıklı beslenme

Ayçiçeği tohumu yararları ve tohumlarda ne kadar kalori

Tohumlar - Bu Rus halkının sadece bir gıda değildir. , Ritüel bir tür yemek ve için harika bir yol rahatlatıcı ve iletişim ve ilginç insanlar arasında bilgi alışverişinin sakinleştirici yöntem ve ayrıca ek olarak - bunları tıklamak kişinin mide muaftır.

Mitler ve Gerçekler

Daha önce ayçiçeği tohumu yiyen Appendiksin iltihabı yol açabilir düşünüldü. Bu o kadar, daha doğrusu almayı engeller. Tabii ki, vücut karşı olmadığını cilt ile tohum var ise nelerdir? Eğer doğru yaparsanız Ama, kabuğu tanelerini ayıran ve onu emen onlar vücudunuzun emin olabiliriz. Ayrıca, tohum kaç kalori öğrenmek için ona şekil izliyor herhangi bayan, o kadar kötü olduğu için onlar, yemek gerektiğini karar verir! Ama oldukça çok sayıda rağmen kalori, tohumlar yalnızca vücut yardımcı olur iyi besinler vardır sağlıklı olmak için.

ayçiçeği tohumu faydaları

Birçok kalori tohumlarda, birçok kişi hiç kuşkusuz büyük bir hata olacaktır kullanımlarına, devre dışı bırakabilir nasıl öğrenmek. Bütün artıları ve eksileri karşılaştırın, kolayca tohumlardan sonucuna varabiliriz - yararlı bir ürün. Onlar tüm vücut üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve ayrı ayrı yaptığı organların bazılarıdır. Örneğin, tohum tıklayarak mükemmel sinir sistemini rahatlatır ve barış temele kişiyi yapılandırır. Üstelik, sırayla bütün vücudu açar meditasyon bir tür, hatta denilen luzganie ve soyma eller böylece beyin uyarıcı, parmak ucundaki sinir uçlarını masaj yardımcı olur. Ayrıca tohumlar mükemmel uzun süre genç için kişiye tutarak yaşlanma vücudun engellerler. onlar mükemmel asit-alkali dengesini hizalamak çünkü mide ekşimesi muzdarip olanlar için, bu, tohumların sadece kullanımını tavsiye edilir. Birçok muhtemelen insan vücudu kendileri protein için üretmez biliyoruz. Aynı tohum, t kullanılarak telafi edebilir. K. Bunlar protein 1/5 tam oluşur. Ayrıca, yararlı ayçiçeği tohumu dışında okuyan, kimyasal kompozisyonu düşünün ve onlar makro vitaminler ve insan vücudu için gereklidir mikro besinler açısından zengin olduğunu fark edebilirsiniz. Bunlar, tabii ki, aynı zamanda diğer ürünlerde bulunabilir, ancak besinlerin çoğunluğu tek tohum yoğunlaşmıştır eğer, neden bir şey aramak edilir.

Tohum ve Kilo Kaybı

sırayla kendi şeklini koymak için çalışıyoruz Birçok kadın tohum kaç kalori uyarılır. 100 gram başına 560 kalori - Ve bu ne fazla ne az. Buna rağmen, tohumlar - hemen hemen her diyette vazgeçilmez bir ürün, kişi tek zamanı telafi ve ayçiçeği tohumu yardımı ile entegre edebilir az belli besinleri alabilir kilo, belirli yiyecekleri reddetme kaybetme kadar ... Yani ne olursa olsun kaç kalori tohumlarda, onlar ve bir diyete yapışır olanlar dahil herkes gıda almalı yararlanılabilir.

kavrulmuş tohumları

Kızarmış gıdalar zarar rağmen, kavrulmuş ayçiçeği tohumu da faydalıdır. Her şeyden önce, onlar genç cilt, saç ve tırnaklar güzelliğini koruma için son derece gerekli A vitamini içerir. E vitamini içerdikleri - mükemmel bir antioksidan, içinde - bu akne ve kepek kurtulmak için yardımcı olur ve D vitamini kemik büyümesini teşvik eder. Kaç Kalori Kavrulmuş tohumlar içinde? Yani 100 gram başına yaklaşık 700 kalori. ürünü. Ama bu gerçeği insan vücuduna onların kullanışlılığı olumsuz etkisi yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.