Hizmetler

Avrupa turları sipariş vermedi: Tur operatörü "Inters"?

"Inters" - Bir şirket başarıyla turizm endüstrisi pazarında faaliyet göstermektedir. Bu tur operatörü "interS" uzun ve yüksek kaliteli çalışmalara 1993. sayesinde kurucu yıl olarak kabul edilir harika bir deneyim ve memnun müşteriler bir yeri vardır.

etkinlik

Özel seyahat şirketi - Avrupa'nın bir otobüs turu. "Inters" - Bir tur operatörü rahat tur otobüsleri oluşan kendi araç filosu var. filosunun teknik durum artan ilgi görmüştür. gezi tur operatörü "interS" amaçları doğrultusunda, çoğunlukla, otobüsler satın alır, kalite, konfor ve güvenlik ile eş anlamlıdır "Mercedes",. Bütün araçlar temiz ve düzenli tutulması. Şimdi bazı ayrıntıları.

Tur Operatörü "Inters" aşağıdaki ana faaliyetleri yürütmektedir:

 1. Profesyonel rehberler tarafından yürütülmektedir Avrupa şehirlerin Turlar.
 2. Çocuk bayramın organizasyonu.
 3. rehberli tur bir parçası olarak yurtdışında seyahat için gerekli pasaport ve vize belgeleri Kaydı.
 4. Rusya ve eski Sovyetler Birliği şehirlere otobüs turları organizasyonu.
 5. Bilet, oteller, oteller.

"Inters" - Bir tur operatörü, aktif aşağıdaki alanlarda çalışmaktadır:

 • Abhazya.
 • Rusya.
 • Doğu Avrupa ülkeleri.
 • İskandinav ülkeleri.
 • Almanya ve Fransa.
 • İspanya, Monako ve İtalya.
 • Hırvatistan.
 • İsveç ve İsviçre.
 • İngiltere, İskoçya ve diğerleri.

Müşteriler ne diyor?

"Inters" - tur operatörü varlık çoğunlukla olumludur gözden geçirmektedir. Tabii ki, memnun müşteriler var ve onların yanıtları da henüz bant gerçekleşecek. Ama, "interS" yönetiminin krediye, her özel negatif olay profesyonel cevaptır. Diğer şeylerin yanı sıra, şirket personelinin eylemleri açıklama verir. tecrübesi yirmi yıldır negatif değerlendirmeleri tamamen yokluğu imkansız elde etmek Çünkü, doğru.

Olumlu eleştiriler üzerine çoğu insanın bilgi ve tur, nezaket ve yeterlilik seçimi sağlanmasında personelin iyi organize işler için minnettarız, belgeleri işleme verimliliği, yurt dışında profesyonel iş tur rehberleri, tur organizatörleri seyahat etmek. Bir iyi organize ve verimli yapılan otomobiller sonra, birçok Avrupa yolcuları tekrar açıldığı inanılmaktadır. Tüm yürüyüşler, eşsiz yerlerden ve anlamlı bilginin ufkunu genişletebilir anıtlar ve fotoğraflar ve videolar için ziyaret ettiği herhangi bir gezi anısına sonsuza bırakılacaktır.

Tur Operatörü "Inters" vaktinde yürüten reklam turlar karakteri, bazen% 100 ulaşan onlarla çalışmaya seyahat acenteleri için İndirimler. Bu makul bir fiyata dünyayı görmek için eşsiz bir fırsattır.

Özetle, diyebiliriz ki tur operatörü "Inters" - sağlam, modern ve dinamik otobüs turları organizasyonu konusunda uzmanlaşmış Rus şirketi gelişmekte deneyim ve iyi referanslar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.