InternetSosyal Medyada Sitesi Tanıtım

Arama sonuçlarında Geozavisimye sorguları

Son zamanlarda arama motorları ikamet ettikleri bölgeye göre ziyaretçi bölmek başlamıştır ve bu taktik derecelendirmede yeni konsept (SERPs) web sitelerini tanıttı. sitelerin seçimi için böyle bir adımdan sonra, tüm projeler farklı farklı bölgelerde görüntülenen hale gelmiştir.

Yandex sorguları Geozavisimye

Tanınmış arama ağına göre - Yandex, her 4 kullanıcı isteği Söz konusu toprak alanının (kent, vb ...) ait siteler ulusal ölçekte projelerde önceliklidir olmalı, yani geozavisimym olduğunu bilgi için bir arama yaptığı bölgede olmasıdır.

Yandex sorguları Geozavisimye - bu sitelerin ülke çapında ölçek daha az olasıdır arama sonuçlarında, özel bir algoritmadır - veya bölgesel projeler temelde hakim iken daha doğrusu, neredeyse hiç, 1 on içine alır.

tek dezavantajı kullanıcı bölgeye bakmak istiyorum ve başka bir şey bulmak isteyen değilse, ilk konum ayarlarını değiştirmek ve ancak o zaman aramayı başlatmak gerektiğidir.

Nasıl geozavisimy isteği belirlemek için?

geozavisimosti isteği belirlemek için kelimeler Yandex aramak için kullanılmalıdır. Kullanıcı sadece sitelerin bir listesini içeren bir arama motoru yanıt verdiklerini bir sorgu girin. Bundan sonra konumunuzu değiştirebilir Yandex ayarlarına ve ne olduğunu görün.

Örnek. siz veya kelime "satın alma" ile herhangi bir cümleyi "bir araba satın" girerseniz Yandex Kullanıcının bulunduğu yerden başlar ve arama sonuçlarında şehrin konumunu değiştirmek zaman değişecektir.

Bu örnek, standart bir durum, Moskova Yandex kullanıcı kendi bölge ve St. Petersburg'dan aynı cümleyi sordu kullanıcı için geozavisimye istekleri gösterdiğinde, sadece şehir yansıtan çok farklı bir sonuç göreceksiniz açıklanır.

geozavisimye varsa Doğal olarak, o zaman geonezavisimye isteklerdir ve bu ikisi arasındaki fark, ikincisinin aynı herhangi bir bölgesinde görüntülenen olmasıdır.

Özellikler istekleri

Özellikler doğal olarak iyi bir şekilde etkilenen aramayı kullanın, ancak bu etkinin sadece kullanıcılar ve onun bölge için bir promosyon ilgilenen site sahipleri için de geçerlidir. Ancak, ancak bazı nüansları ile farklı bir bölgede geozavisimym istekleri çıkmak mümkündür.

Uyarı! arama sonuçlarında geozavisimomu isteği ararken kullanıcı artık olduğu bölgenin siteleri olacak, ama bu istek için Rusya'nın bütün altında eş zamanlı olarak hareket ediyor siteleri varsa, bunlar ilk sayfada ve hatta ilk konumda değil sadece olduğunu kanıtlayabilir. Bunun nedeni bu siteler etkileyici arama motoru robotları gözünde güvenilirlik ve onlar kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak inanıyoruz gerçeği etmektir.

geozavisimy istek altında Promosyon

geozavisimosti tanıtılmasından sonra internet projelerinin tanıtım hepsi Rus kapsama ihtiyacı olanlar için daha zor ve pahalı hale gelmiştir.

Yandex arama kelimeleri bazen diğer bölgelere ait siteler var ki bazı ilginç sonuçlar üretiyor. Ve bu davranış nedeniyle Yandex ve belirli toprak alanda çok daha fazla önem ama gerçi diğer projeleri de diğer bölgelerde verilmesini girebiliyorlar gerçeği etmektir.

inşaat, "Gıda teslim" - - hizmetinin herhangi bir alanda bulunan mozheno bunun bir örneği Geozavisimye istekleri, "evler inşa" çok farklı olabilir. Bir şirket diğer bölgelerdeki talep üzerine çıkmak istiyorsa Ancak, iki olası yoldan biriyle işlemleri yapmalıdır:

  1. Promosyon (şirketler için bu biniyorlar maliyeti 14.750 ruble tutarındaki) Yandex katalog dayalı olabilir. Şirketin ofisleri ile ek şehirleri belirtmek gerekir, ancak bu yöntem 7 bölgelerin bir sınırı vardır.
  2. İkinci yol geozavisimym ve aynı zamanda ticari ihtiyaçlara en ama en başından itibaren promosyon Rusya'nın tamamına altında olmasıdır bütün bir ülke tanıtımına (kanepe satın almak), kârsız olması muhtemeldir olarak para, zaman ve sinirlerin çok götürmek.

Geozavisimye iş istekleri

En önemli birçok tuzaklar, ancak teşvik - bu geozavisimost ve ticari veya ticari olmayan sorgusu.

ad, gelir anlaşılacağı gibi ticari isteği arasındaki temel fark vardır. Yani, satış veya kar için başka yollar odaklanmıştır.

Doğal olarak, ticari sorular olursa olsun bölgenin, tüm Rusya için büyük bir rekabet vardır, ama geozavisimyh istekleri giriş büyük gergin durumu gevşetti. Daha önce elektrikli süpürge satan bir üst şirket ilk pozisyona oldu ve diğer şehirlerden gelen kişilerin geldi Oysa, bu elektrikli süpürge pazarlamacı ilk konumda her bölgede şimdi.

Bu yenilik, diğer şehirlerden önerilerini göz önünde bulundurarak her kullanıcı "avı" internette yaptığı bölgede mevcut değil, tam olarak ne bulmak için izin verdi. Daha önce anahtar talepleri almak için para büyük miktarda gereklidir ve bugün gibi bölgesel dükkanlarında bu promosyon mal olacak, çok daha az ziyaretçi çekmeye toprak aralıktır şansı vardı ve genellikle ziyaretçiler olsun.

Nekommerchekie istekleri

"Nasıl tekerleği kendini gözlemlemek" gibi sorgular nekommerchiskim ifade eder ve bölgenin ilk pozisyona olmalarını sağlayarak, sitenizi tanıtımını yaparken aynı zamanda, bu hizmetleri sunan şirketlerdir, bu hesaba alınabilir.

Bu davranış, ilk pozisyon için mücadele zafere devam eden deneyler ile paletli SEO siteleri neden olur ve bazen kabul edilemez ve filtreleri ve sitenin tam "tecrit" empoze yol açabilir internet projesinin tanıtım "siyah" yöntemlerine başvurmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.