Kendini yetiştirmePsikoloji

Bir adam ne sevmez ve gitmesine izin vermezse? erkek ve kadın Psikolojisi

Bir erkek ve bir kadın arasındaki ilişki - Birlik olarak çok yönlü ve kompleks tema iki partner önemli bir rol oynar ve bunların her biri kendi karakter ve hayata bakış açısı vardır. çiftler iyi giderken, çok zorluk yoktur. Ama hayattaki oldukça belirsiz zamanlar vardır.

Bizim bugünkü görüşmenin konusu - kadına erkeğin ilişki psikolojisi, bir yandan da kayıtsızlıklarını gösterdiğinde, diğer - Seçilmiş Kişi gitmesine izin vermez. Bu ligde herkes zor anlar vardır. Bir adam sık sık hisseder suçluluk duygusu ayrılmak karar verme sorumluluğunu almaz anlamıyor - sevgi ve sevgili, bir kadının olmaması için. Hem kendisi için bir yer bulmak değil, hayat kasvetli hale gelir.

Ne kadın hisseder?

Bir erkek sevmez ve gitmesine izin vermezse ben ne yaptım? Birincisi, duygular düzeni anlamaya çalışırlar. aşk ve büyük sevgi varsa, bir ilişki mümkün, tabii ki, kaydedin. Ama her iki ortakları veya için gereken ve kadın girişimi var olmaya devam edip?

Ve birlikte onunla ve sağduyu ile Sezgi doğru cevabı istemi gerekir. Orada kadın iyiye değişiyordu ile erkeklerin böyle bir faz ilişkisi sonra kalan binlerce örnek vardır ve çift ömrünün sonuna kadar bırakmadı. Ama aynı zamanda iyi bir şey benzer taktikleri değil durumlar hakkında istatistik ve kısa sürede ayrıldı ortakları vardır. Bunun yerine endişe ve adam dese ne yapacağını soruya bir cevap arayışında kafanı duvara patlama, düşüncelerini toplamak ve kendinizi hissediyorum fark her şeyden önce deneyin "Ben sevmiyorum". Yaralı gurur gurur ya da aşk zarar: Eğer sesin konuştu mı? Bu ve bir karar verme ihtiyacı dayanarak.

Alışkanlık ve başka bir şey

Çoğu zaman, o buna alışık çünkü bir adam bir kadını izin vermez, ve o kadar uygundur. Genelde, bu tür bir hareket, bir egoist ve güvensiz bir adam kendisi olarak onu karakterize etmektedir. Kendi konfor için bir adam duygular ortağı ihmal etmeye hazırdır. kesinlikle onun için ikinci bir seçimdir biliyorsanız, bu yüzden izin kendini rezil yoktur. Her kadın aşkı hissetmek ve karşılıklı onu adam ile bu duyguyu zevk hak ediyor. o veremem ise, ilişki mantıklı değil.

Genel olarak, bir kadının hayatında kocasının görev - zor durumlarda yardım etmek, korumak, onu mutlu etmek için. Hayat takdir etmeyen gereksiz insanlar üzerinde ziyan edilmiş çok kısa. Adamın karşılamak ve karşılıklı sevgi unutulmaz sevinç vermek emin.

yalnız olma korkusu

Bir erkek gibi ve izin vermez gitmez ise, onu affetmeye çok fazla olabilir, o da dokunulmazlık çekicilik hissetti. sorun değil - bu durumda, hepsinden önemlisi, o şiddetle o bir ortak bulmak zorunda olduğunu belirten biraz kibirli. Eğer düşünmek zorunda bu, nasıl yaşamak. .., "İstediğiniz yapmak", "ama sana kim bakacağız" vs Ve aslında kadının görünümü ve ne fark etmez: Artı, çoğu zaman gibi kadınlara yönelik aşağılama sözlerini duydu kişisel nitelikleri. Bu elle yazılmış güzellik, mükemmel hostes ve başarılı bir yaşam olabilir. Bir erkek neden böyle bir kadını terk etmiyor? Korkuyor Çünkü yalnız olmak. onun diğer söylediklerini kendisi de nefret çünkü aşağılayıcı ifade itiraf ediyor. aşağılık ve - Ana biri derin merkezlerin yüzünde, üzerinde kendinden şüphe. o da bir çocuk olarak çaresiz olup olmadığını, orada bir erkeğe ihtiyacım mı?

Doğanın sahibi tarafından

Birçok sendika ve ailelerin ilkesine göre oluşturulur: kız iyi, ekonomik, ve bu evli. hayatı daha cazip kadını oluştuğunda Ve hemen buraya aşkın evlilik şey olduğunu düşünmeye başlarlar ve değildi ve - orada. Ve ortaya çıkan aşk üçgeni: eşi kocasını seviyor, onun metresi ve bu seviyor - kaderlerini buluştu umuduyla, bir kural olarak, hatta onun medeni durum farkında değildir.

doğası gereği doğa ve eğitim yoluyla bir vicdana sahiptirler değil sahibi, insana, bayanlar yakınında kendilerini tutmak için yollar her türlü olacaktır. Buna ek olarak, her biri yırtılan gereklidir kadar zor olduğu konusunda virtüözü konuşmasını duyacaksınız. Bu gibi durumlarda, erkekler iki vaat oluyor ve bunların her aşk sözü neyin deli açıklamalar seçilen olanları bağlamak yönetmek. Bu kadına erkeğin ilişkisinin psikolojidir.

Lady kendi eline alarak

aile dramı da benzer senaryo izlerken, bir sonraki ne yapacağını kararı bir eş almalıdır. O korkutmak izin vermedi ve çocukları, eklem yaşam alanı ve diğer mülkiyet "fazla çalışma ile elde edilen" sahip durma. durumda Önemli bir adam sevmez ve ona eşi kendi, hem de çocukların değil ve her şey yasa bölmek için gerekli olduğunu bildirmek için, gitmesine izin vermezse. o duyuları umuduyla kocasının maskaralıklarını tahammül ve buna değer değil, eşi geri alma paha biçilmez bir hediye getirdi farkında. Sonsuza dek sürebilir ve bir mucize bekliyor hayatını boşa. Buna ek olarak, erkekler bunu gönüllü İyi bir kadının dışarı bunlardan çok az teşkil edilir.

Bunlar çok pratik, özellikle yaşla birlikte, birlikte bir yaşam bakmak. Hostes ve zeki ise - evde, güzel metresi ve yan bulunabilir. Bu genellikle bir havalandırma denir.

Süsleyen!

Eğer şanslıysanız, kocası böyle bir durumun kışkırtıcısı olduğu ortaya çıktı, size tam bir yaşama hakkına sahip olduğunu ona göstermek gerekir. Kendi ihtiyaçlarını karşılamak için kısmi seçeneği kabul etmeyecektir. Genellikle erkekler de benzer zihniyeti görüyoruz, daha aktif olmaya başlar. Her zaman onların vektör ailesinin korunması hedefleniyor değildir. Bir adam sevmez söylüyorsa, kocana o olmayacak. Bu, onun çocuklarına bir baba olabilirsin mali yardım etmek, ancak vücudunuza erişimi ve daha da kalbe sonsuza kapattı.

Böyle eylemlerde etmeyin

Birçok kadın çok yaygın bir hata yapmak - tutmak yakın bir ilişkisi onun aldatma ve üçüncü bir kişinin varlığı hakkında bilmek, kocası ile. Hâlâ seks için bir nesne olarak sizi algıladığı takdirde Birincisi, o zaman gelecekteki ilişkilerinde etkisi güçlü kolu olabilir. Eğer yakınlık durdurmak ya da teknik anlamda kalmak, ya da kişiyi geri gayret için hiçbir mantıklı olarak sadece bırakın. Sonuç ne olursa olsun, bu belirsizlik içinde daha iyidir.

O karıştı ...

Bir erkek sevmez ve gitmesine izin vermiyorsa, o gerçekten karıştırılmaktadır olur. Hayat insanların aşık olur, tahmin edilemez. Belki Durum öylesine anlaşılan koşullar etkiledi veya inatçı bayan bir araya geldi.

Lawless Kalp - evet, ama o kişinin kendi hareketlerini kontrol edebilir. Eğer sempati nesne ile görüşmek istiyorlar yoktur ve bu konuda düşünmemeye çalışıyorum için ise büyük olasılıkla, herhangi bir sorun olması, ve fırtınalı ilişkinin alev alevlenmek değil tutku kıvılcımları olacaktır. Ama erkekler baştan karşı çok hassastır. ya direnmek yerine daha zor - O günaha karşı daha kolaydır. Bunlar zayıf iradeli yaratıklardır. Ne de birçok aile varlığı, hiçbir çocuk karıştı değildir.

tavsiye verin

senin adamın duygularını karışmış Ama eğer onu onları çözmek için yardımcı olur. Tabii ki, bunun için sorar ve eğer bir insan dürüst bir konuşma gidecek. verdiğinde herhangi birşey sitem yoksa, bu senin hatan bu iyi, bu. Bir adam zina itiraf edebilir ama bu ona karısını ne kadar sevdiğini fark etmesine yardım netleştirmek için. Evet, durum sadece gitmesine izin değmez. Başlangıçta ona bir ders olmalıdır. Örneğin, imajını değiştirmek, görünüyorum, sen izin verilmeyen hayal asla tutarı kendi ihtiyaçlarına harcamak kişisel çıkarları dikkat kendinize daha fazla zaman ayırmaya başlar. Bu davranış sizi takdir ve görüşlerinizi hesaba katmak olacaktır tek erkekle orada olmak istekli olduğunu göstermektedir. ikinci gerçekleşmesi iyidir bu dönemde ailenin çıkarları. Eğer hevesli, bakımlı olmak ve ilham ne gören, eş sizi kazanmaya başlamak için muhtemeldir.

Sonuç

zayıf ve kırılgan kadın, anahtar kararlar alma hakkı yoktur - durum hayatınızda ortaya çıkabilir ne olursa olsun, size sırf düşünmemeli. Yalnızca bireysel gitmek için hangi yolu seçebilir ve o adım nasıl. Kocası veya sevgilisi, tabii ki, kadınların yaşamları üzerinde büyük bir etkisi vardır, ama onlar bunun bir parçasıdır. Biz herhangi bir tuhaflık ortağı tahammül edemez, ancak biri olmazdı. Bu yalnızca anlamını yitirir mutsuz bir hayata yol açacaktır. Kendini bu, saygı önlemek ve sevmesi, o zaman, hiçbir şey kalmadı ama aynı zamanda sizin için geçerli yolu üzerinde bir araya geldi Herhangi bir adam yoktur. Mutlu olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.