ÇirkinlikInşaat

Astar "Prospectors": formlar, avantajları ve karışımın özellikleri

Evinizde tamirat yana, hemen hemen herkes farklı zorluklarla karşı karşıyadır. Örneğin: sıva düşmek, duvar kağıdı kötü çekilmiş badana suya düşmek. Tüm bu sorunların kaynağı uygunsuz yüzey hazırlıktır. Bunu önlemek için, primer karışımı elde edilir kullanılır. Bunlardan biri - astar "madenciler."

üretici

Firma "Prospectors" Lytkarino, Moskova bölgesinde yer almaktadır. 1992 yılında çalışmalarına başlamıştır. - bütün bu onarım için gerekli olan boya, astar, harç emprenye: Bugün şirket ekonomik, yüksek kaliteli ve rekabetçi yapı malzemeleri üreten bir üretici olarak inşaat sektöründe bilinmektedir. Buna ek olarak, aralık - kuru tüm karışımları türlü: sıva, macun, yapıştırıcılar, bunların karışımları tesviye zeminler için, hem de bir primer.

Bu konuda daha sonra - Bildiğim kadarıyla kalite ve güvenilirlik astar karışımları gibi, bunların özellikleri ve faydaları nelerdir.

Türleri primer karışımları,

şirket onarım veya inşaat çalışmaları sırasında kullanılmak üzere tasarlanan primerlerin birkaç çeşit salınmasını üretir. Bunlar:

 1. Duvarların tedavisi, hem iç hem dış binalar için kullanılabilecek Universal Astar "madenciler",.
 2. İç işleri için karışım.
 3. "Beton-contact".
 4. oldukça gözenekli bir yapıya sahip yüzeyler için primer.
 5. Astar derin penetrasyon "madenciler." karışımın bu tip özellikleri - küçük gözeneklerine nüfuz etme olasılığı çok zayıf ve gevşek bazlar mükemmel güçlendirmiştir. Ayrıca, malzeme sıva, beton, gaz beton, sıva, ahşap ve tuğla duvarlar tedavi edilmesi için uygundur.

kullanıma hazır bir 20 litre arasında kova veya kutularda pazarlanan ürünler. Bu da belli bir görevi gerçekleştirmek için gereken malzeme miktarını elde etmek kolaylaştırır.

teknik özellikleri

Karışımların her türlü bileşim hemen hemen aynıdır. Astar "Prospectors" akrilik oluşur:

 • kaliteli akrilik lateks;
 • küf ihtimalini azaltan bir antiseptik madde;
 • köpük oluşumunu izin vermez Bileşenleri;
 • Toprak temele penetrasyonu artıran katkı maddeleri.

primer karışımları her türlü krem yapısı, temel "nefes" sayede yüzey üzerinde bir film oluşturmaz hızlı bir şekilde emprenye edilir ve işlenmiş yüzey (tamamen kuru yeterli ancak bir saat kadar) de kuru güçlendirme olduğu bulunmaktadır.

primer karışımı elde edilir, su ile seyreltilebilen, düz düz yüzeyli çalışırken ve daha da önemlisi, kaydetmek için (1: 1).

1 kare karşılamak için. m üssü, 5 metrekare gerekir 100 ila 200 için karışıma eklenmiş ve astar malzemesi derin bir penetrasyon gereklidir. 1 litre m. bir sürü şey gerekli değildir almak için önceden böylece, 5-30 derecelik bir sıcaklıkta toprak fazla altı ay Saklanan.

özellikle işe

Primer "Prospectors" hazır bir ürün olduğundan, onun varlığı büyük ölçüde işin sürecini kolaylaştırır. aşağıdaki gibi gerçekleşir:

 1. Karışım, tatbik edildiği zemin hazırlamak. Bunu yapmak için, kir, toz, yağ temizlenmesi gereken, bir metal spatula veya düzenli bir bıçak kullanarak, sıva, boya dahil olmak üzere eski bitirme malzemeleri, kalıntıları çıkarmak. Sonuç olarak, katı bir yüzey temiz ve kuru olmalıdır.
 2. Kapı ve pencerelerden toprağı korumak için, onlar filmi sıkın gerekir. Eğer yoksa, yüzeyden bir damla çıkarmak çok zor olacaktır.
 3. Yüzey kuru olduğunda, işe başlayabilirsiniz.
 4. Küçük bir kap içinde uygun bir primer çözeltisi dökün. büyük bir kazık kaldırma gereksiz bit Mark fırça veya rulo, hazırlanan yüzeye uygulanır. Eğer süreci hızlandırmak istiyorsanız, sprey kullanabilirsiniz.
 5. Hazırlama yalnızca + 5 + 30 derece arasında pozitif sıcaklık çalışma gerçekleştirebilir.

Avantajları ve Özellikleri

daha sonraki işlemler için zemin hazırlamak, ancak karışımın türünün seçimi yüzeyine bağlıdır - şirketi tarafından üretilen tüm malzemeler Astar tek bir amaç için tasarlanmıştır. Hangi sorunları "Araştırmacılar" astar çözülebilir?

 1. Nedeniyle kurutma süratine - daha fazla işi hızlandırmak için.
 2. eğitim ve pürüzsüz düz bir yüzey sağlayın.
 3. Kalıbın bir olayda, sıvı emme, nem buharından korurlar daha antiseptik bir etki gösterirler. malzemenin Bu özellik nem oldukça yüksek oranda olduğu odalar için çok önemlidir.
 4. alt-tabaka, kumaşın yapışmasını geliştirmek.
 5. Boya ve vernik üretim maliyetini azaltmak.
 6. Süsleme malzemeleri gücünü arttırın.
 7. Gözenekli ve eriyebilir substratların gücünü artırmak.

tüketici düşüncelerine

Günümüzde en popüler malzemelerden biri astar ve "madencileri" yer alır. Profesyonel inşaatçılar dahil müşteri geri bildirimi, bu markanın karışımı çok popüler olduğunu onaylayın. Bu astar malzemesi, çok yönlü ve pratiklik yüksek kalitede kaynaklanmaktadır. Çoğu zaman olduğu gibi değerlendirme tür faktörler söz:

 1. Yüksek yapışma.
 2. Güvenilirlik - tedaviden sonra bir kaç yıl, üzerlerinde yüzey kusurları görünmez.
 3. Bu olmasına rağmen ıslak alanlarda malzeme uygulandıktan sonra herhangi bir kalıptır.
 4. Astar kokusuzdur, bu nedenle bile pencereyi açmadan onunla çalışabilir.
 5. Fiyat kaliteye karşılık gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.