TeknolojininElektronik

Lensler Pentax: onlar hakkında modelleri ve değerlendirmeleri gözden

küçük sistemine aynasından Tüm kameralar, optik ile çalışır. O da, değiştirilebilir. Bu nedenle, her fotoğrafçı iş için doğru lens seçmek için anlamak zorundadır. Üstelik hepsi evrensel değildir ve kesinlikle herhangi kameraları uygun. Bir kural olarak, bir yatağın (süngü) türüne dikkat etmeleri gerekmektedir. Örneğin, "kanon" ünlü lensler donanım "Nikon" için uygun değildir. Ama piyasada kolayca süngülerle farklı enstrümanlar aynı model üretmek üreticileri bulabilirsiniz. Böyle bir şirketin bir örneği Pentax çağrılmalıdır. Bu yazıda en başarılı lensler düşünün ve profesyoneller Pentax objektifi değerlendirmeleri tarafından gerçekleştirilen Özetlemem.

DA 10-17mm

özel lensler o sahip bir nesneyi tanımlamak için ilk. Model odak değişken mesafe alacak şekilde, yüksek kaliteli bir optik sistemi ile donatılmıştır. Lens geniştir, ve çerçeve metalden yapılır. İstenirse, her zaman yalnız netliğini ayarlayabilirsiniz.

zoom objektif benzersiz bir özelliğidir, 180 °, bakış açısına sahiptir. Nedeniyle alan derinliği oldukça iddialı olması nedeniyle, fotoğrafçı için yeni keşif olanaklar vardır.

Mercek SMC Pentax DA 10-17mm balık gözü türüne gönderilir ilgilidir görüntüsüne özel eğrilik aldı. Bu sayede alışılmadık etkilerle görüntüler oluşturmak için kolaylaştırır. Bu teknolojinin kullanımı tanınmayacak nesnelerin zamanki aura değişecek.

florür yapılmış özel bir kaplama ile kaplanmış bir camdır. Bunu yapmak için, bu benzersiz biriktirme işlemi kullanır. Bu yaklaşımla, objektif tamamen nemden ve kirden korunur. Aynı zamanda temizlenmesi kolaydır.

Objektif kendisi boyut ve ağırlıkta küçüktür. Optik ayrıca dijital fotoğraflarla çalışmak için izin veren bir teknoloji kullanarak oluşturdu.

DA 560mm

Lens iyi bir kaliteye sahip. Bu fotoğrafçı bile en uzak nesnelerin net ve ayrıntılı görüntüler olanak sağlayacak. Bu durum, uygulanacak özel optik diyagram teleskop için kullanılan ile ulaşılır. oluşturmak için iyi fotoğraflar ışık elemanlarının çok sayıda eklemek gerekmez. Bu optik kişi için her şeyi yapmaya yeteneği vardır gerçeğine kaynaklanmaktadır. Nedeniyle kolayca kullanılan düşük dağılım lens ile iki element iyi keskinlik, kontrast ve küçük aberasyonlu bir görüntü elde etmek için izin gerçeğine.

Tasarım tamamen toz ve nem gibi diğer birçok Pentax lensler karşı korumalıdır. Artık değil hava şartlarına bağlıdır yağmur kullanılan ve acı soğuk edilebilir. Lens çıkarılabilir formunu alınan özel filtre tutucusu vardır. Bu yapı Eğer tonu istenilen düzeyde ulaşıncaya kadar kadar dönmesine izin verilir nedeniyle.

lens üzerindeki beyaz renkli yüksek sıcaklıklarda çalışmasına olanak tanır ısıtma kaplama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

SMC FA 645 33-55mm

Bu zum objektifi ultra geniş. Bu odak uzaklığı yüksek kabul edilebilir 3,3-5,5 cm, ulaşır. Nedeniyle geniş açılı lense büyüklüğüne ve elde edilen görüntünün derinliği dikkat odaklanır bir araç olarak kullanılmak üzere izin verilir. manzara fotoğrafları Bu faydalı olacaktır. görsel sağlayacak özel lens teknolojisi tüm parçaların geldiğini büyütmek ve uzak olanlar azaltır. Optik küçük boyutunun yanı sıra diğer Pentax lens vardır ve renk sapmalarını yok görüntülerin yardımıyla aldı. Nedeniyle aydınlatılmış ve neredeyse imkansız harman görünüm vurgular (tarafında bulunan birincil ışık kaynağı olması durumunda). Üye bu kadar büyük bir artı kaydetti.

DFA 50mm

lens ve oluşturulduğu serisi için, 3.5 cm SLR kamera alanına eşit bir kaplama alanı, karakteristik özelliğidir. Bu dijital cihazlar için değil, aynı zamanda kamera diğer türleri için sadece optik kullanımına izin verir. Bu geliştirilen Pentax lens farklıdır. - 50 mm odak uzunluğu.

Ayrıca odak çağrılabilir Entegre hızlı anahtarlama sistemi. Bu, ilgili halkanın sadece küçük rotasyona fotoğrafçı otomatik (veya manuel) çekim moduna sağlar. sürecini kolaylaştırmak amacıyla, odak kilidi inşa edilmiştir.

Dijital ve SLR fotoğraf makineleri ile çalışma olanağı sağlar evrensel montaj, sayesinde bu lens yaygın profesyoneller ve yeni başlayanlar arasında kullanılır. Pozitif çoğu durumda bunun Yorumlar.

SMC FA 645 120mm

Biz Pentax lensler hakkında konuşmaya devam. FA 645 bir dizin tarzı dergilerinde fotoğraf çekmek isteyenler için mükemmel görünüyor. Biz makro fotoğrafçılık bahsediyoruz. Lens otofokus sahiptir. Ortaya çıkan görüntü net ve canlı. Bu etki nedeniyle optik çözünürlük ve düşük sapması yüksek düzeyde sahip olması sağlanır. Bu kombinasyon en başarılıdır. lensler ufak gerginlik önler özel bir solüsyon ile kaplanmış iyi bir kaplama vardır. çekerken Onlar konfor sağlar. Ayrıca elde edilen resimler parlama değildir ve renk üretimi en yüksek düzeydedir.

Kit bir alevden merceği korur objektif kapağı, ile beslenir. Aynı madde başka birçok Pentax lensler var. Optik da hızla otomatik odaklama düzeltme manuel geçiş sağlayan özel modu ile donatılmıştır. Bu fotoğrafçı gerekli ayarlar için arama dalıp edilemez sağlar ve çalışma sırasında bir kez bu manipülasyon yapmak. Ayrıca derleme bir kişinin aktif nesnenin resimlerini alırsa bu özellik, yararlı olduğunu söylüyorlar.

DA 18-270mm

Lens 15 kat yakınlaştırma oldu. Bunun optik odaklama sorunsuz ve sessizce gerçekleşir. Ayrıca kompakt ve hafif parçası. profesyoneller mercek yönlü ve mümkün olduğunca uygun olarak adlandırılır. Bu diğer yandan optik değiştirmeden, çekim birçok türleri için çeşitli alanlarda kullanıldığını olmasından kaynaklanmaktadır.

Nedeniyle diyafram yuvarlanır gerçeğine, resimler net, keskin, yumuşak. Güzel uzak ve biraz bulanık ve noktasına yakın ışık kaynakları ile Arkaplan, belirsizlik minimum miktarı. İncelemeler bakılırsa, tüm Pentax lensler bir görüntü kalitesi sunabilir.

üretici tarafından yüklenen özel bir motor tarafından sağlanan Sessiz ve pürüzsüz otomatik odaklama. Üye sistem güvenilir ve herhangi bir şikayetleri olmadan çalıştığını söylüyor.

Pentax DA 35mm

Bunun gerçi Mercek tam zamanlı kabul edilir, ama sonuç olarak harika fotoğraflar gösterir. Çeşitli yerlerde ve açılarda çekim için kullanılabilir. O günlük yaşamda fotoğrafları oluşturmak için oldukça uygundur. profesyonel fotoğrafçılık hakkında konuşursak, bu objektif benzeri manzaralar, tür, hala yaşam için kullanıldığı ve. denemek ve ayna mümkün olsa Çoğu zaman, optik, dijital kamera ile kullandı. Ancak, ilk Birliği'nin net ve güzel fotoğraflar sunuyor.

sonuçlar

Bu makale Pentax en iyi lensler açıklanmaktadır. Bunlar genellikle profesyoneller tarafından kullanılan, en olumlu değerlendirmeleri var. Yani optik tür satın almak hala ne olduğunu seçmek zorunda, eğer yukarıdaki modellere dikkat etmek en iyisidir neden olduğunu. Onlar uzun süre hizmet edecek ve kalite görüntülerle memnun olacaktır. Belki de, bu tüketiciler arasında kendilerini iyi lens Pentax bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.