IlişkilerDostluk

Erkekler için bu farklı övgü

erkekler için Övgü kadınlarda olduğu kadar önemlidir. harika bir yoldur beyefendi kazanmak için - Akıllı kadın bir iltifat anlar. O yavaşça o odur ikna edilmelidir - en zeki, güçlü, duyarlı, vs. Ancak, ilk etapta güçlü seks çok güvenen değil. İkincisi, Cavaliers bayanlar olarak, öyle düşünmemiştim. Ve biz bir iltifat olarak söylemek beklenen gerçeği, en iyi anlayabiliriz. Örneğin, bir adama iltifat ayetlerde o nesir iyi kelime ile tam olarak aynı izlenim olun. Bu nedenle, Arkadaşını pohpohlamak isteyen, önce o memnun olacağını söyledi nasıl düşünün.

adam için Övgü? Biz anlayacaktır.

Erkekler farklıdır. Bazı dikkatle "sallanan" dışarı çıkmayın, vücudunuzu izlemek, ancak birkaç entelektüel gelişime kayıtsız bulunmaktadır. Diğerleri bir adam akıllı olmalıdır inanıyoruz ve onun görünümünü önemli değildir. elbette Diğerleri kariyer yapmak ve aynı zamanda fiziksel ve zihinsel olarak geliştirilmesi. onlar en-en olduğunu düşünüyorum narsistik türleri vardır. Tüm bu adamlar hayatı üzerinde farklı görüşlere sahip ve bu nedenle farklı olmalıdır insanın her tip için tamamlar.

  • görünüşüne ikramı. Özellikle duyarlı erkek nergis bulunmaktadır. Onlar mükemmel bir rakam ne hakkında Sözlerin, muazzam kas ve güçlü kollar ve bacaklar mutlaka en az kalplerinde sizin bizzat bir ilgi uyandırmak. büyük destek, o kolay ve güvenilirdir - O zaman o, hayatımı geçirmek için böyle güçlü bir adam korkmuyorum o ekleyebilir.
  • "Ruhsal" övgü. Her insan kendini iyi hayatta usta olduğunu duymaktan mutlu olacak, o çok akıllı ve herhangi bir durum işleyebilir. Her şey, fark yeteneğini övmek için korkmayın analitik becerileri , vb Eğer akıllı bir kadın hiç şüphesiz, fakat düşüncenin gibi devleri ile karşılaştırıldığında olamaz altını çizmek emin olun.
  • Bazı erkekler becerilerini tarafından takdir edilmek ister. lezzetli hazırlanırken mükemmel çıkış sabittir, o bir uzman veya lider ne kadar harika olduğunu. Bu adama övgü olmalıdır. Örnekler: "Canım, bu karmaşık durumu çözmek nasıl kolay. İyi insanlarda usta. En iyi çözüm bulduk. "

erkekler için Evrensel övgü

vardır latifeleri hangi akli karakteri ve fiziksel yeteneklerinin depo edilmediğine bakılmaksızın tüm erkekleri erir. Gerçek bir erkek - Aslında bu onun güçlü seks temsilcisini ikna, vahşetlerinin, maçoluk vurgulamak için, bir iltifat. "Ah canım, nasıl harika kokusu! senin lezzet I başlar şaşkın hissetmek! Böyle heyecan verici bir sesin var! Eğer gözün (vb, kahverengi, gri) güzel nelerdir! Onların ruhuma düz bakmak düşünüyorum. itiraz - Böyle seksi dudaklar (eller, dokunma, vs.) var, "İnanın ona güven verecek ve sen, doğru zamanda doğru tonu, böyle övgü hiçbir erkek etkilemek için söylüyorlar. Çok sık ve çok tatlı bana nezaket söyleme: beyler, tabii ki, bizim kadar zor değil, henüz sahtelik oldukça yetenekli tanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.