Ev ve AileGebelik

Hamilelik sırasında sıcaklık

yükseltilmiş sıcaklık her kişinin vücudunun her zaman vücutta meydana olanlar veya diğer değişiklikler hakkında konuşuyor. Aynı hamile kadınlar için de geçerlidir. Eğer hamilelik sırasında tüm olası nedenleri (soğuk algınlığı, iltihap, vb) sıcaklık artışı hariç tutarsanız, o hamilelik bir tepki kaynaklanır olması muhtemeldir. Yani eğer uzun zaman düşük sıcaklık olmuştur ve aynı zamanda sıcaklığın artış başka hiçbir nedenleri, orada huzursuzluk esas sebeplerini bulunan bir doktor tarafından tam bir muayene vardı.

gebeliğin ilk üç aylık ve gebelik sırasında sıcaklık

Uzun bir vücut ısısı genellikle gebeliğin önemli belirtilerinden biridir. Bazı durumlarda, genel vücut sıcaklığı gebeliğin ilk üç ayı boyunca artış gözlemlenebilir, ancak aşmamalıdır 37.4 ° C Sıcaklık 38 ° C veya daha yüksek hızlı bir şekilde, bir doktor ulaşmak mümkündür ihtiyaç ulaştığında.

Neden bir artış olduğu erken hamilelikte sıcaklığın?

yüksek bir sıcaklıkta en yaygın nedeni bekleyen anne tarafından üretilen progesteron, miktarlarını arttırabilir. Onun sayı böylece tüm vücut termoregülasyonu etkileyen, büyüyor.

Ayrıca hamilelik sırasında ateş gösterebilir ve vücudun gelecekteki annenin savunma aktif hale getirildiğini ve o, her türlü kadın farkında bile olduğu hatta en küçük, enfeksiyonlar, temizlenir. Bu nedenle, gövde sağlıklı bebek besleyici hazırlık gibi.

Aynı zamanda, gebe ısı artışı vücut zayıflar gebelik meydana gelmesi üzerine ilerlediğini hafif enflamasyon, bağlı olabilir. Bir çok durumda, bu, çeşitli diş hastalıkları, çürük ya da başka kronik hastalıklar ifade olabilir.

Bir kadının vücut gelecekteki bebeğin farklı Rh faktörü veliler oluşabilir bir çelişki olması gibi, gebelik sırasında o ateş mümkündür. Böyle durumlarda nadirdir, ancak bir istisna değildir.

Ayrıca şiddetli baş ağrısı ve halsizlik eşlik edebilir yüksek sıcaklık, ilk belirtiler, tıbbi yardım isteyin Her durumda,. Aynı zamanda sağlık durumuna sonucuna varılmıştır edildiği bazında tüm testleri geçmek gerekir. Tüm test sonuçları normal ise, o zaman endişe için bir neden yok.

gebelik ve baş ağrısı sırasında Sıcaklık

hatta biraz ateş çoğu durumda norm olarak kabul edilirse, baş ağrısı anne adayı yere gitmiyor. başın her alanda ağrı neden olabilecek Hatta küçük bir sıcaklık.

Eğer bu tür hatta küçük ağrıları rahatsız başlıyor, o size kayıtlı bir doktoru görmek gerekir. İyi aspirin ve en masum dahil olmak üzere herhangi ağrı kesici, kullanımı olumsuz hamile annenin sağlığının fetal gelişim ve durumunu etkileyebilir bilinmektedir. migren görünebilir bunlara dayalı olarak değil, aynı zamanda acı baş ağrısı, tavsiye edilmez. Bunu önlemek için, o doktorunuza danışın kısa sürede daha iyidir. Bu durumda, doktor sıkıntısından kurtulmak yardımcı olmak için dost araçlar reçete edecektir.

Bir fenomen oldukça yaygın - Hamile olan kadınlarda ateş unutulmamalıdır. Bu nedenle, anksiyete ve panik atak için ciddi bir neden burada değil. Normal gebe sıcaklık 37.4 ° C'yi geçmeyen Ve hamile bir iyi geliyor aynı anda, o hekime gerek yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.