OtomobilArabalar

Yağ "Castrol 5W40 Magnatek": geribesleme. Motor yağı Castrol Magnatec 5W-40

Birçok servis istasyonları azından bu üreticisinden sürücüler petrol ve diğer sıvılar sunuyoruz. Ama biz bu ürünler hakkında ne biliyoruz? Nelerdir petrol özellikleri "Castrol"? Bunlar Motul gibi en popüler markaların daha iyidir? teknolojinin ne tür sıvıları yağlama üretiminde kullanılır? Yağ nedir "Castrol Magnatek" 5W40 yorum otomobil sahiplerinin? Şunu bütün anlamaya çalışalım.

markanın öyküsü "Castrol"

Son zamanlarda petrol devi Vakumlu veya bugünün "Mobil" emekli 19. yüzyılın girişimci kişilerden biri, Charlz Veykfild, sonunda, ben ancak ABD'de ve Londra'da, onların işi yapmak için başlamak daha iyi olacağını düşündük. 1889 yılında Yani, Wakefield Şirketini açar. Başlangıçta bu meşgulken şirket petrol ürünleri ve madeni yağ üretim ve otomotiv sıvıların hizmetin işleme için en son teknolojiyi araştırdı. Bay Wakefield ölümüne kadar, ürünlerin şirketin başarısı "Castrol" tüm çizgi anahtarı olduğunu söylenir. Onunla 20 'oluşturmak ve geliştirmeye başladı pazarlama politikasını ve reklam kampanyalarının stratejisini. Bugün motor yağı "Castrol Magnatek" için sürekli araştırmalar başlatılmıştır pazarda bir avantaj vardı kim olduğunu.

"Castrol" - hintyağı

içten yanmalı motor teknolojisine yolda ilk ortaya çıkışı ile 20. yüzyıla, bu akışkanlık ve korkunç soğuk petrol "Castrol" nin diğer özellikleri korumak ve yüksek çalışma sıcaklıklarında viskoz olması mümkün olacaktır yeni formüller oluşturmak için gerekli hale geldi.

Araştırmacılar bu sonuçlara ulaşmak için başardık. Ama motor yağında hint yağı yapmak zorunda kaldı. Yani 1909 yılında o ilk katkı olarak ortaya çıktı. Gelecekte, marka "Castrol" olarak sevk edildi.

Şirket "Castrol" yağlayıcı dünyasında bir teknolojik devrim yapar

1935 yılında şirket için büyük ve önemli bir olay oldu. Bu yıl, kimyasal laboratuarlar yüksek teknoloji katkı maddelerinin bir paket geliştirmeyi başardık. Bu şirket için bir atılım oldu. Bu paket sürücüler antioksidan, korozyon önleyici, aşınma önleyici ve deterjan katkı maddeleri de sunmaktadır. O zaman bile, motor yağı "Castrol" (yorum dogruluyabilirler) üstteydim. Ama şirket kadarla ve ürünlerin tüm hattının 38 yılda soğuk çalıştırma performansını artırmak ve yakıt tasarrufu amaçlanan viskozite katkı ekler vermedi.

Modern tarihin "Castrol"

Bu marka yıllardır iyi bir itibar kazanmıştır. Motor yağı araç sahiplerinin "Castrol" yorumu sadece olumlu. 60 yıl içinde şirket "Castrol" resmi adını almıştır.

65 yıl işletme el değiştirdi. Bu üretimin üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Zaten 68 yıl içinde bu yağlar GTX serisi yeni bir satır başlatmak başardı. Bu seri otomobil sahipleri arasında büyük popülerlik kazanmıştır.

yağlayıcı "Castrol Magnetek" üretimi üzerinde

Yağ ve yağlama hattı yapılan ana üretim, Almanya yer almaktadır. Yani, marka şirketi "British Petroleum" malı olması göz önüne alındığında, ürünün Avrupa Birliği'nde yaklaşık 7 de Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nde tesisleri bulunmaktadır diğer işletmelerin de üretilebilir söylenmesi gerekir.

Şirketin pazarlama politikası en azından etiket fabrika hakkında bazı bilgiler üzerine sıvı içermeyen şekildedir.

Doğu Avrupa'da, hiç üretim yoktur. Ama sürücülerin arasında BDT ülkeleri için petrol Polonya'da üretilen söylentiler var. Batı Avrupa ve BDT ülkelerinde kaliteli malzeme farklı aldı ve en az bir adı var. Burada, "Castrol" kompozisyon yağda farklı. Özellikler da farklıdır. Üreticiye göre, BDT ürünler için daha güçlü antioksidan özelliklere sahip sağlanır. Yağlama bileşiminde farklılık Almanya ve Rusya'da farklı fiyatlarla anlaşılabilir. Bu nedenle, bizim piyasada mevcuttur birçok söylenti çok yüksek karışım olasılıkla onaylandıktan değildir. Yağ "Castrol" demokratik fiyatlarla yüksek kalitede olduklarını iddia ederek, üretilen olursa olsun, ürün sahte olmaması şartıyla. Markanın popülerlik oldukça yüksektir, bu nedenle sahte olma olasılığı çok yüksektir. Biz niteliksel yağ "Castrol Magnatek» 5W40 bak. Yorumlar herhangi bir değerlendirme ve laboratuvar testlerinden daha daha iyi anlatmak.

"Castrol" ürün çeşitliliği

Üç serisi motor yağları içerir vardır. Bu Edge Magnatec ve GTX.

KENAR serisi en modern motorlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu motorlar farklı sıcaklık rejimleri de büyük yükler altında çalışırlar. Üst düzey dizisi "Castrol" Tüm ürünler olduğunu. Bu serideki Yağlar güç üniteleri için maksimum performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. eşsiz teknoloji fazla 2 misli yağ tabakasının dayanıklılığını artırma sağlar. Bu serideki Yağlar sürtünmeyi azaltır ve maksimum motor performansı sağlar.

Magnagtec Serisi - Herhangi araçların güç ünitesi için maksimum koruma, araba yağ seçimi senin demir arkadaş için doğru seçimler yapmak yardımcı olmak. En motorların aşınma parçaları ve montaj% 75'inden fazlası ılık oluşur. Ünite üzerinde değilse, yağlayıcı karter akar. Ve bu durumda en önemli bileşenleri korumasız bulunmaktadır. benzersiz özelliklere sahip "Castrol" ürünler, motor durdu sonra bile çalışmaya yüzeylerde tutar. Özel bileşimi sayesinde bu ürün, çok birinci, ikinci güç bileşenlerini korumak için izin verir. Fakat kalite yağ "Castrol Magnatek» 5W40 mı? Yorumlar evet de. Bu ürün 10-15000 kilometre için motorun koordineli çalışmasını sağlar.

GTX serisi karbon birikimini motoru temizler. Ayrıca, bu sıvıların bileşim gücü ve kaynak arttırır. Ürünler önceden oluşmuş karbon tortusu derinlemesine temizlik teşvik eder ve yeni önler. Bu dizi, diğer yağlar daha iyi sürtünme yüzeylerini korur.

otomatik şanzıman yağı

Son zamanlarda, otomatik şanzımanlar daha karmaşık ve teknolojik haline gelmiştir. Yani, otomatik şanzımanlar kullanılmak üzere teknolojik sıvıların en az oluşturmak için bir ihtiyaç vardır. sıvı yağlama Kalite - otomatik vites ve sürüş keyfi düzgün çalışmasını maksimize anahtarıdır. şanzımanlar için en gelişmiş sıvıları gelişmekte 100'den fazla yıldır "Castrol". "Castrol" Üretimi lider fabrika lider üreticilerden otomatik şanzıman setleri doldurmaktır. şirket iletim sistemlerinin geniş bir yelpazede için geniş yelpazesi sunmaktadır. Aracınız için otomatik şanzıman en iyi yağ seçin.

Üretici kapsamlı koruma sağlamak ve geniş sıcaklık aralıklarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir sıvı sunmaktadır. İletim sıvıları iş kutuları sürekli ve belirgin servis düğümünü uzatmak yok.

"Castrol» Magnatec 5W-40

Yağ "Castrol" 5W40 -, tam sentetik bir üründür. Bu yağlayıcı dizel ve benzinli motorlar için evrensel olarak geliştirilmiştir. Bu, aktif bir yağlama sağlar, ve sürtünme yüzeyleri uzun süreli koruma, bir bütün olarak, güç ünitesinin ömrünü arttırır.

Bu sıvının bir kısmı güvenli bir metal çekilirler ayrı bir mikro-parçacıklar, sahip olduğu için, bu şekilde sağlam ve güvenilir bir yağ filmi oluşturulması. Bu yağlayıcı tamamen olduğunu giymek en tabi parçalar için maksimum koruma garanti eder. Bu eksantrik mili ve hydropushers.

standında testi ile gösterildiği gibi, yağ "Castrol" 5W40 gerçekten motor bileşenleri ve daha iyi sıvının diğer üreticilerin daha yedek parçaları korur. Sıvı bütün olarak son derece istikrarlı bir viskozite özelliklerine sahip ömrü.

Yarı sentetik yağ "Castrol"

yağlayıcı Bu ürün serisi aynı zamanda akıllı moleküller teknolojilerin temelinde oluşturulur. üreticilerine göre, bu yağlar da motoru sağlayacak ve en aktif koruma barındırır. Yağ "Castrol yarı sentetikler" evrenseldir. Bu benzinli motorlar ve dizel kullanılabilir.

Yarısintetik serisi "Magnatek" - Bugün iyi kabul edilir vazgeçilmez bir ürün. Maksimum güvenilirlik tekabül doğru seçimdir.

Ben "Castrol" birlikte çalıştınız?

Şirketin popülerlik büyük otomobil üreticileri ile yakından çalışır olmasıdır. Burada, BMW, Ford, Jaguar, Volvo ve diğerleri. Ford "Castrol" ile özellikle yakın bir şekilde çalışmaktadır. Böylece, yeni ürün geliştirme süreci otomotiv devi yeni motorlar oluşturulması ile başlar.

Nedeniyle oto şirketleri ile bu yoğun çalışmaları nedeniyle, sürücülerin kolayca arabanın altında yağ almaya başardık. Yağ otomobil seçiminde olduğu resmi web sitesi ve resmi bayi üzerine Bunu yapmak için.

Rusya'ya yönelik yeni üretim hattı

Şirket geçen yıl, sentetik ve yarı-sentetik yağ tamamen yeni bir tanıtı. "Evet," Castrol "bir şey her yıl yaratır!" - diyebilirsiniz. Ama bu serinin Magnatec özgünlüğü bu yağlar maksimum çevremizde çalışmaları üzerinde duruldu. Şimdi Rusya daha ileri düzeyde korumak ve yağ "Castrol" için fiyat oldukça kabul edilebilir.
Şirketin yönetim motorlu ürünleri yerel akaryakıt özellikleri en zor koşullarda bile korunur ile etkin çalışmak, daha da aşınma koruması arttığını vurgulamaktadır.

Mühendisler Rusya'nın gerçekleri keşfetmek ve bir yağ "Castrol Magnatek» 5W40 oluşturarak, vurgular düşündü. Yorumlar trafik, tabii ki, yüksek kaliteli yakıt değildir ve sert kış "sindirmek" için farklı olduğunu söylüyorlar. Tüm olası testler gerçekleştirdik ve yeni yağda gitti araç mil bir milyon kilometre aştı. Bu çalışmaların, yeni yağ ve rafine eski bir sonucu olarak. Örneğin, özellikle dikkat çekicidir yağ "Castrol Magnatek» 5W40. Uzman Yorumlar Rus kışın kullanılmak üzere kesinleşmiş söylüyorlar. Peki, bu model daha yakından bakalım.

Yağ "Castrol Magnatek» 5W40: yorumlar

Ve son olarak, en ilginç. Bunlar gerçek sahiplerinin gerçek değerlendirmeleri. en üreticileri beyanları gerçeğe karşılık görelim.

İnsanlar zor modda daha iyi performans için biraz o nedolivali sıvıyı yazın. sorunsuz bir araba bile büyük don başlar. Ama kok motora gerçeği gibi değil.

Birçok kişi bu yağ uzun yıllardır olmuştur satın. Ayrıca, sürücüler taklidi konusunda dikkatli olmaları tavsiye edilir. Kışın, taşıt anlamıyla yarım bir dönüş başlar. Motorlu nazikçe çalışır. Araba, o yağ "Castrol" fiyat en iyilerinden biri olmasına rağmen, bu petrol üreticisi tarafından pek memnun değil gibi bazı sürücüler, bu ürünleri kullanarak durduruldu. Dört litre iki bin ruble biri fiyatına bir buçuk satın alınabilir. Ama sonra sahipleri sahte satın yazın. Bu nedenle, kullanım muhtemelen, negatif. orijinalin sahte sergi, aynı maliyetle bunu satarken arada, durumlar vardır. çok zor sahte ayırt etmek için pek çok araç sahipleri markalı ürünleri ile değil karşı karşıyayız. Genelde, tereyağı kullanılan olanlar, sonuç tatmin edildi.

Sonuç

Yani, sonuçta ne diyebiliriz? Anlaşılan, üretici yalan söylemez. Eğer bir sahte ürün satın yoksa, her şey iyi olacak. Akıllı moleküller, iş motorlarını çalışır - yumuşak. yönetmelik (8000 dizel kilometre ve benzin yakıt enjeksiyonu ve 10.000 göre yağını değiştirin , karbüratör motorlar) taklitler ve şüpheli satıcılardan çok ucuz teklifler sakının.

Yani, biz petrol yok "Castrol Magnatek" 5W40 yorum, özellikler ve maliyet hangi anladım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.