SeyahatOteller

Rus adada Rekreasyon merkezi: turist tavsiyeler

Nispeten az parayla kaliteli hizmet alabilirsiniz Primorye sakinleri arasında sürekli talep Rusça adasında Rekreasyon merkezi, çünkü bu. turist kuruluşların çok sayıda mümkün ilk kullanılabilir nesne üzerinde para harcamak ve düşünceli ve akıllı bir seçim yapmak değil yapmak.

Nerede Rus adadır?

Rus ada Japon Denizi bulunur ve bunun ve Vladivostok güney kesiminde arasındaki mesafe 800 metredir. Primorye başkenti Doğu Boğaz denir küçük boğaz, ile ayrılmış Rus adada yarımadanın Muraviev-Amur, rekreasyon yer almaktadır. Ussuri ve Amur Körfezi'ne kıyısı Coğrafi nesne.

Adanın toplam alanı yaklaşık 5300 sakinleri ev, yaklaşık 98 kilometre karedir. Novik denilen yerel bay, güneydoğudaki adanın kuzeybatı kesiminde uzanan ve iki parçaya böler. kuzey-doğusunda yer alan dar kısmı, bazen yarımada kazmacı olarak anılacaktır.

Neden orada?

rağmen rekreasyon tesislerinin Primorye Bölge büyük sayıda Rus adada rekreasyon merkezleri çılgınca popüler olduğunu. Onların en önemli avantajı - sağlanan hizmetler için düşük fiyatlar. sadece bir kaç bin ruble olarak, yemekle birlikte bir kaç gün için bir ev kiralayabilirsiniz.

Bir diğer önemli faktör - sermaye ve erişilebilirlik kenarından kısa bir mesafe. Şimdi ada özel araçla ve vaktinde burada dolaşan toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir olması nedeniyle 2013 yılında köprünün ereksiyon sonra turist sayısı büyük ölçüde arttı.

"Beyaz Kuğu"

Rus "Beyaz Kuğu" adasında Rekreasyon merkezi kimse için kendi sağlıklarını koyabilirsiniz bir dispanseri vardır. İnsanların çamur, deniz suyu, fizyoterapi, egzersiz terapisi, masaj ile tedavi ve benzeri .. Bütün işlemler rejeneratif tedavilerin uzmanlaşmış araştırma kurumları tarafından geliştirilen programların temelinde kurulmuştur kullanılan çeşitli tıbbi ofisleri, faaliyet gösterdiğini burada.

Tatilciler "ekonomi", "standart", "konfor" ve "konfor +" odaları sunulmaktadır. sermaye bina ve ahşap evlerde bulunan tüm (ikincisi sadece yazın kalmak amacıyla). Ziyaretçi cezaevi yetkilileri ile müzakere gerekecek 2-3 gün kontrol 10 gün boyunca bir bilet satın alabilirsiniz. Tüm bu ile fiyat ev ve hizmetlerin setinde bağlı olarak 1800 4700 ruble arasında olabilir.

Ne karıştırılmamalıdır?

Göl CALDA de rekreasyon merkezi - "Rus adası" - Çelyabinsk bölgesinde bulunan, ancak bu Denizcilik bölgede benzer bir kurumu bulmaya çalışırken gezginler engellemez. Bu bölgede, diğer turistik tesislerin bol geleneksel Rus tatil uzmanlaşmış. Bazı kurumlar bu adanın çok hoş ziyaretçi olup, onların toprakları bilet almadan katılmak için izin verir.

protivokleschevye işleme alanı taşınan birkaç adımda yıllık ev üsleri - Sen böcekler korkuyor olamaz. buz pateni, halletme ve kayak - Rusya ada bir plaj tatil ve balıkçılık ve kış keyfini yaz aylarında misafirler tüm yıl boyunca ağırlamaktadır. Sürekli Rus hamamları, kafe, oyun alanları ve barlar çalışma. İstenirse, çeşitli etkinlikler düzenleyebilirsiniz, yerel olay ekibi her heves karşılamak için mutlu olacak.

Rus adanın Yorumlar

o rekreasyon maliyet açısından uygun ve avantajlı bulunabilir Denizcilik bölgede, en iyi yer - Rus ada. yerel seyahat acentelerinin Yorumlar ağırlıklı olumludur. Özellikle Olaya olumlu odaları ve kuponları satın almak zorunda kalmadan yerel veritabanına topraklarında dinlenmek için fırsat adanın konukları.

Bazı ziyaretçiler yüksek fiyatlar şikayet, ama Primorye diğer tüm turistik merkezlerin karşı gereksiz gereksinimi görünüyor. Ve tabii ki, biz kış sezonunda özellikle etkileyici bir görünüm muhteşem manzaralara, hayran serbest fırsat hakkında unutamam.

"Amerikan"

Dinlenme merkezi "Amerikan" (Rus ada) dört konforlu ev çevrili birçok ahşap ve evler oluşur. Her odada bir yatak, TV, buzdolabı, gerekli tüm mobilyalar vardır. periyodik olarak değiştirilir Çıkış yatak. küçük evler mangal yanında özel olarak yaz, banklar ve tablolar yüklü. Evler çoğu denizden birkaç metre mesafede bulunmaktadır.

Biz bu durumda, yaşam maliyeti hakkında konuşmak, her şey geri kalanı arasında olmadığını serbest baz bağlı olacaktır "Amerikan." Yoğun sezonda Rus ada sürekli turist ile doldurulur ve ücretsiz nokta burada zordur bulmak için. Ucuz evler çabuk satılır, onları yaşayan maliyeti günde 2500-3000 ruble olduğunu. Daha pahalı odalar 3500 ila 4 ruble günde bir miktar için satın alınabilir. Yemekler fiyatına dahil değildir, ancak makul taban fiyatlarda misafir beslemek için hazır bir kafe vardır.

"Rönesans"

Baz "Rönesans" (Rus ada, Vladivostok) - herkes için kaliteli tatil sunan başka seyahat organizasyonu. kurulması çok cazip fiyatlarla yazlık evleri, hamamları, pavyonlar, kafeterya, evler ve diğer altyapı yararlanmak sunuyor. Odaların farklı sınıflara sayıda sürekli, ek hizmet sayısını artırmayı sürecinin yönetimini güncellenir.

Saatte 1-3000 ruble - burada bir gün boyunca oda kiralama maliyeti 3-6000 ruble, ziyaret banyosu olduğunu. resepsiyonlar veya kişi başına diğer festival olay Hizmetinizde 1800 ila 3 ruble olduğunu. 5 Ekim baz yeniden yapılanma için kapatıldı 2015, o 29 Nisan 2016 tekrar çalışacaktır planlanmaktadır.

"Surf"

Kaliteli tatil arayışı Rus adaya dikkat edin. Baz "Surf" - Yerel turizm acentelerinin biri sadece yaz aylarında faaliyet göstermektedir. Buna rağmen, yaz evleri onlar Boğazın kıyısında yer ve güzel bir manzaraya sahiptir gibi, kitaba oldukça zordur.

bulaşıkları, tencere, tava, çaydanlık ve her evde gaz sobalar vardır - tabanın ana avantajlarından biri kampçı gerekli tüm yemek pişirmek için aletleri elde edilmesi. Kendini pişirmek istemiyorsanız, size oldukça makul fiyatlarla yerel bir akşam ziyaret edebilirsiniz. Elektrik kesintisiz beslenir ve kaynak suyu kaplarda şişelenmiş verdi.

"Panorama"

Dinlenme Rusça adasında merkezi, sayısı gerçi az, fakat onun konukların dinlenebileceği ve medeniyetten uzak bir eğlence keyfini çıkarmanızı sağlar. "Panorama" tatilcilerin spor ekipman kiralama, turlar, hem de ek hizmetlerin geniş bir yelpazede yararlanmak sunmaktadır.

Burada birkaç salonlar oluşan bir ila dört tek katlı binaların içine yerleşebilirsiniz. Bunların çoğunda ek bir ücret karşılığında, elbette, ekstra (üçüncü) yatak koyabilirsiniz. Yemekler fiyatına dahil değildir, ayrı olarak ödenmelidir. Bu veritabanına dur, günlük ada ve Vladivostok arasında çalışan feribot kullanabilirsiniz.

"Beyaz Kuğu"

Çoğunlukla sıcak aylarda sadece işletmek Rus adasında Rekreasyon merkezi, bu kurumun "Beyaz Kuğu" için de geçerlidir. Bu baz yerel turistler arasında çok popüler şimdiden nispeten yakın zamanda buraya geldi ama. Misafirler gerekli tüm olanaklara sahip konforlu çift kişilik odalarda konaklama sunulmaktadır. Her odada TV, buzdolabı ve balkon bulunmaktadır.

Kaliteli hizmet ve konfor ciddiye turist ceplerine vurabilir sundu. Özellikle, kiralık daireler burada 5-12 bin ruble mal olabilir. Daha iyi teklif yok. Böylece, "standart" sayısı 4-6000 ruble için bir günlüğüne kiralanabilir. o büyük farklılık ve daha küçük tarafında, çünkü yaşam kesin maliyeti, veritabanı yönetimi ile kontrol etmek en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.