OtomobilArabalar

Nasıl hızlı ve kârlı bir arabayı satmak

Nasıl bir araba satmak için? sorusu, açıkça, kesinlikle tüm satıcılar aynı anda iki amacı takip önüne alındığında, kolay değildir. İlk - herhangi bir güçlük ve gecikme olmaksızın en kısa sürede arabayı satmak. İkincisi - bitti satıcı, kesinlikle, sayıları konuşan edildiği para yeterli miktarda olsun. araba satış sonrası - eylemi açıkça para büyük bir meblağ gerekliliği kışkırttığı veya herhangi yeni bir araba almak veya eki üzerinde etmek. Bu nedenle, para hile değilse kârlı, en azından kötü bir pazarlık, arabayı satmak nasıl göz önüne almalıyız.

En kolay yolu - acil kurtuluş hizmetine arabayı satmak otomobil bayisi veya hizmeti kullanmak. Ancak, büyük bir eksi var. işlem, hızla büyük olasılıkla gerçekleşmesi gerçeğine rağmen, alıcı satıcıya daha büyük bir faydası olacaktır. Ve böylece bu yolu En son olacaktır.

Makineyi satan başka ipucu - akraba ve arkadaşlarına tavsiye etmeye kalkma. Makineyi ve iyi önceki sahibi tarafından etkilenmiş olabilir alıcı yüz sorunları, onun daha da çalışmasını, yine satıcının düşen bir nokta satın alırken. Bu durumda size ödeme hakkında yanlış anlamalara sahip olabilir. savunma pozisyonu almak ve çatışma içine girmek için - En iyi ihtimalle, en kötü ihtimalle, fiyatı yavaşlatmak zorunda. Ne biri ne de başka bir seçenek kabul edilemez.

İnternet servisleri - en popüler yolu bir araba satmak için. satışa koydu amacıyla, pazar ve bu modelin fiyatını çalışmaya başlaması gerekmektedir. Bu hesaba kilometre, onarım ihtiyacını, yedek parça, kaza, gösterildiği yıl katılan makineyi almalıdır. fiyat hakkında fikir oluşumuna sonra, bu sitelere oturum açabilir ve satışı yaptığı "Demir atı" koydular. Makinelerin satıldığı sitelerde, bildirim için formu doldurmaları rica olunur. Kural olarak, bu konuların ortalama alıcı ilgilenen önemli pozisyonlarda temsil etmektedir. Sütun daha da yorum, o alıcıya ilgisini çekebilecek bazı ek bilgiler sağlamak için arzu edilir. Kural olarak, burada makinenin bazı avantajları göstermektedir. gerçeklik dezavantajları ise dedikleri gibi, ve sonra onları hiç mantıklı gizlemek, yüzeye tırmanmaya - Ancak, bunu süslemek yoktur. Birkaç açılarda makinenin bir resim yerleştirmek en iyisidir - bir kural olarak, bu tür duyurular fotoğraf olmadan daha yüksek konumlarda bulunmaktadır.

reklamın yayınlanması sonra, ilk müşteri için bekleyebilir. Eğer araba satmak önce çağrı daha sık savunmasız yakalandı çünkü satıcı, onun görünüşüne özen gerekiyor - sayı sıçramış, salon vakum vb incitmez Toplantı alıcı direksiyonuna almak vermek gerekli değilse, araba siz değil alıcı de götürmek mümkün olacak bir gerçeği kendinizi göstermeniz gerekir. Sonuçta, bu onun hakkıdır ve satıcı aracınızın durumunu biliyorum engel değildir - görüntüleme ve küçük bir test drive sonra alıcı tanıya araba test etmek istiyorsa, çöp olmamalıdır.

araba kredi çekildiği takdirde, satmak daha zordur. Sonuçta, daha önce kredi makinesini satmak nasıl, aksi takdirde banka yeniden kayıt için belgelerin tutucu vermeyecektir, kalan tutarı ödemek gerekiyor. durumda banka kredisi için miktarın bir kısmını ödemek için bir istemci ikna etmeye gereklidir ve bazı - satıcı ve daha sonra işlem yürütmek. Bu yolda geleneksel bir satış daha çünkü bant biraz daha büyük birkaç alıcılar bulunmaktadır. Eğer araba satmak önce bu nedenle, kredi almak, sizin için birkaç yüz dolar yol vermek zorunda kalabilirsiniz manevi tazminat ve ek gecikmelere.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.