OtomobilKira

Araba kiralama hizmeti ile iletişim ve taksi daha ödemez Nasıl

Şu anda çok yaygın bir hizmet - bir araba kiralayın. Size bir araba kiralamak gerekebilir olduğunda tüm durumları saymak zordur. Örneğin, iş yerinde şehir etrafında seyahat etmek zorunda ve kendi araba, ya da sadece yok veya aniden onarım talep akraba veya arkadaşlar edinmek gerekir. Ama muhtemelen en sık müşteri Araba Kiralama - onlar birbirinden oldukça uzak oldukları gibi toplu taşıma, tüm mekanlara obehat çok zordur, çünkü şaşırtıcı değildir turist.

Ne ile araç kiralama firmaları aramaya başlamalıdır? yüksek teknoloji çağında, hepimiz öncelikle internetten yardım istemek, herhangi bir soru durumunda alışmış. Bu aşamada, biz zaten bize bir araba ve ilgi takım elbise kumaşı var sadece edenler vurgulayarak, bazı ofis kiralama kesmek edebiliyoruz.

hemen ne vnmanie ödeme değil? Her şeyden önce, tabii ki, günde kira bedeli bellidir. Belirli koşulların bir dizi izleyin Genellikle, araba gösterisi, ilk düşük maliyetli, sadece alabilirsiniz. Çoğu zaman, kiralama fiyatı, arabayı alıp hangi gün sayısına bağlıdır. Ama bu ödemek zorunda kalacak hepsi bu değil. Bu akılda gerektiğini tam olarak giyineceğim ve tam bir tank doldurmak ve saatte araba yıkamak zorunda kalacak, böylece temiz araba, yakıt ve kira temizlik dahil değildir rağmen. Daha genel olarak, bir araba araba için fiyat etiketi teminat olarak böyle bir madde olacak. Bu araba için küçük bir yazılımdır, yakıt ikmali ve kendinizi yapmazsanız temizleme maliyetini karşılayacak olan gider. Çoğu zaman, mevduat miktarı bağlı olarak forma bin ruble olduğunu araba sınıfında. Ama trafik kamera cezaları seferde değil gelip yakalandı çünkü eğer, yani onlar arabanın dönüşü sonrasında yirmi gündür bunu tutulur, Araca hiçbir acele iade ve kimse istediği cebinden onlar için ödeme. Ayrıca bir yol kısıtı olarak böyle bir şey anlatmak istiyorum. Birçok şirket her gün için seyahat edebilirsiniz, kilometre sınırı ayarlayın. Ortalama olarak, bu rakam günde iki yüz dört yüz kilometre arasında değişir. Kilometre aşılması Eğer kilometre başına dört ila yedi ruble ortalama oranında ödeme istenecektir.

Böyle hizmetin teslimi ve şirketin merkezi dışında bir yerde arabanın teslimi olarak, çok yaygındır. Eğer başka bir şehirde ona gidip orada bırakmak, Vladimir, örneğin, araba alabilir çünkü çok uygundur. Bu genellikle ücretsiz değildir, ancak dönüş yolculuğu için zaman değil, aynı zamanda para sadece kazandıracak, çünkü buna değer.

Oysa, bütün zorluklara ve araba kiralama inceliklerini rağmen son vermezse bu hizmet, tüketiciler arasında büyük bir popülerlik zevk ve araç kiralama sayısı artmaya devam ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.