ÇirkinlikInşaat

Bir bardan doğru iç cephe

profilli çubuklar evlerin inşaat ahşap mimarisinin alanında en modern ve gelişmiş bir teknolojidir. lamine ahşap hamuru daha iyi yapı malzemesi, henüz var olmayan. Günlük kabinler, bunun ideal bir geometrik şekil elde güç ve dayanıklılık sahiptir. Ama aynı derecede önemli bir bardan evlerin iç dekorasyonu olduğunu. ahşap çerçevenin iç kısmında baskın bitirme malzemesi ahşap olması olduğunu Söylemeye gerek? Neyse ki, seçenekleri bol var burada.

İç dekorasyon ahşap yapılmış evlerin. Sadece küçülmenin ardından

onun düzenleme ve dekorasyon üzerinde herhangi bir çalışma üretilirken dikkat edilmesi zorunludur ahşap çerçeve, çok önemli bir özelliği yoktur. Biz kaçınılmaz inşaatının tamamlanmasından sonra yaklaşık bir yıl için herhangi ahşap yapı ile olur büzülme süreci, bahsediyoruz. karkas yüksekliği yaklaşık% 5-7 azaltılır. İç evlerin dekorasyon ahşap sadece çekme sonra yapılmalıdır. Bu basit kuralı uyulmaması kaçınılmaz duvar bitirme panelleri ve dekoratif unsurların yıkım ve deformasyonuna yol açacaktır. Sonuç olarak, malzemelerin alımı ve işlerin üretimi için harcanan para, kayıp olarak kabul edilebilir.

Kalas evler. kapalı Binaların

Ahşap bir evin iç dekorasyon için en uygun malzeme bir astar olduğunu. Tasarım çözümleri, onun kullanımına dayalı, özel gelen ekonomik üzere, çok çeşitli vardır. Doğal nitelikleri ve ahşap duvar lambri çevresel özelliklerinin geniş bir alanına rakipsizdir. Ve için evin ahşap iç kesinlikle en organik bir malzemedir. Evlerin İç dekorasyon salt ekonomik parametreler için daha faydalı, diğer özelliklerinin yanında ahşap astarlı bir bardan. değişik şekilde bitirilmiş maliyetini analiz yapanlar, farklı sürümleri yürütülmesi için bütçeleri karşılaştırdıktan sonra bu sonuca zorunda kalmıştır. metrekare başına maliyet ek olarak, burada dikkate astar alternatif yüzey malzemelerinin dayanıklılığı önemli ölçüde üstün olduğu gerçeğini almalıdır. Şansı bir kez yapılan kalite ahşap evin bitirmek herhangi bir tamirata ihtiyaç gelecekte onun yardımıyla bir bardan. Genellikle ilk ve son kez yapılan ve ahşap ev ayakta dururken özelliklerini korur.

Alternatif bitirir

Tabii ki, astar - sadece bitirme malzemesi değil. Tamamen her ikisi de ortadan kaldırmak ve diğer dekoratif elementler ile kombine edilebilir. Özel bir sınırlama burada değil. Varsa bile, sadece tasarımcının düşünce yolu ile müşterinin bireysel tercihlere ile sınırlıdır. Ancak, herhangi bir karar dikkate ahşap çerçevenin büzülme almalıdır yaptı. Haste tamamen uygunsuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.