ÇirkinlikInşaat

Apartmanda Havalandırma

Son zamanlarda, onunla bağlantılı daire ve her şeyde havalandırma giderek önem kazanmaktadır. Ve burada görünebilir, bunu neden ihtiyacım var? Sonuçta, sadece pencereyi açıp havalandırmak olabilir. Ama soru her zaman havalandırma pencereleri açma seçeneğine sahip olan, doğar? Ve hava caddesine gider, temiz değilse? Daireler giderek sağlık üzerinde güçlü bir etkisi vardır toz ve kir birikir. Düz cam pencereler, bu hava akımı tamamen kapalı olduğu bir kapalı bir kap haline dönüştürülmektedir. Sorun, kısmen elimine edilir bir Islak. Başka nokta konutun yapımı sırasında bile tasarlanmış dairede havalandırma vardır. Havalandırma şaftları en az bir kez temizlenmelidir olası değildir. Bu da dairenin kirlenme ek bir kaynağıdır nedenidir. Bu havayı, bağışıklık sisteminin etkinliğini nefes tutmak ve acı varsa ölçüde uyku kötüleşebilir ve baş ağrısı görülür.

Sürekli iyi hissetmek ve işlevsel olmasını istiyorsanız apartmanda Havalandırma bir zorunluluktur.

havalandırma çeşitli yolları vardır. Onları düşünebilirsiniz.

Havalandırma dışarıdan temiz hava sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çoğu zaman değiştirmeye gerek yoktur yüklü balkon blokları veya pencereleri. çok sayıda havalandırma Bu tür defogging pencere ve kalıp görünümünü ilgili sorunları ortadan kaldırır. Bu kuzey tarafında yer ilk binaların kat yanı sıra daire, üzerinde bulunan daire özellikle doğrudur. Havalandırma ile hemen hemen oda temperatürüne alçaltılabilir, fakat normal ısıtma soğuk korku zorunda değildir. Ses yalıtım kabini ile donatılmış gerekli havalandırmanın bu türü olarak ses yalıtımının sorun yok. Bu tür sistemler, zorunlu olarak toz parçacıklarını ortadan kaldırır filtrelerle donatılmıştır.

apartmanda Egzoz havalandırma sokak hava girişi kullanarak kirlenmiş havayı çıkarmadan ilkesine dayanmaktadır. Havanın uzaktan hacmi temiz havanın aynı hacimde tarafından tazmin edilecektir Verimli çalışma, durumunda sağlanır. Ama şu anda onun saf olarak böyle bir sistemin son derece nadirdir. En popüler ve yaygın formu - olduğu , apartmanda Üfleme egzost havalandırma tüm diğer türleri yerine geçti. Böyle bir yöntem, dış ve taze, yerini için etkin bir hava çıkışı sağlar. Bu tür bitkiler montaj ve kurulumu kolaydır. Böyle bir sistem kalmak için ekstra konfor elde edebilirsiniz farklı öğeden meydana edilebilir.

Havalandırma anda bir çok avantaj vardır. O onunla atık getiren taze hava ile odalar sunmaktadır. Bu tür havalandırma sistemleri bireysel kullanıcı ayarları ile tam bir uyum içinde hava ile muamele edilmiştir: en nemlendirilmiş, ısıtılmış, iyonize. Eğer özel kutuları kullanın, önemli ölçüde azaltmak mümkündür gürültü seviyesini. çok aşamalı filtrasyon sistemi yaz sadece çok değerli toz ve böceklerin girmesine karşı koruma sağlayacaktır.

Tabii ki, havalandırma bu türü sadece bir uzman kurabilir zor bir mühendislik cihazdır. havalandırma tesisatının süreci özel ruhsat ve ilgili makamlar ile tam uyum içinde görevini yerine getirmeye muktedir olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi, apartmanda havalandırma şarttır, ancak birçok ev inşaatı zamanında monte edilmiş eski sistemlerden güvenemez, en modern sistemlerin montajı özen önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.