BilgisayarlarEkipman

USB-NIC nedir

Bugün, sert internette salıverilme koşulu, bir bilgisayar veya dizüstü hayal etmek. Nitekim, bu bağlantı olmadan varlığı neredeyse tüm anlamını yitirir.

şirket Intel Pentium denilen ilk bilgisayarı, serbest bırakmasından sonra neredeyse tüm anakartlar USB limanda var. Ama tümleşik ağ bağdaştırıcı herkes değildi. Biz ne kadar maliyeti anlamak için gidiş değildir bir ağ kartı, anakart teslim edilir. Bu yazıda, başka bir konu tartışacağız.

Bugün ne Ağ Kartı USB bahsetmek istedik. sırayla Ethernet ağına en azından internete bir PC veya dizüstü bağlamak veya o, başlamak için cihazınız ISA veya PiSiAy ağ adaptörünün biçiminde olmalıdır. laptop için PiSiKard çağrılan bir biçimde böyle bir cihaz kullanın. Dahası, dizüstü onu desteklemesi gerekir. Aksi takdirde, onun kurulum basitçe anlamsız olacaktır. Davayı açmak için tembel Ama eğer USB NIC nimet olacaktır.

Genel olarak, küresel ağının artan popülaritesi İnternet, daha bir ihtiyacın daha Bağlanmak için çağırdı. Sabit cihazlar çoğunlukla ağ kartı ile özel bir kablo bağlantıları ile bağlı. Eğer yoksa, USB-NIC yardımına gelebilir. Onun yardımıyla kolayca bilgisayara yönlendirici bağlayın.

Aslında, USB NIC - Bilgisayar sektöründe oldukça yararlı donanımları. Bununla beraber, her zaman hızlı bir şekilde yüklemek için, içinde sistem birimi, ve bir şeyler açmak gerekmez, bu durumda bilgisayarınızı ağa bağlamak mümkün olacaktır. Bu adaptör, ek güç kaynağı olmadan kullanmasına olanak tanır otobüs bağlantısı kapısından güç alır.

Ama USB NIC bir dezavantajı var. O tarafından desteklenmemektedir DOS işletim sistemi. Ama kimse bir engel teşkil etmemesi için bu gün ve yaş bir sorun olduğunu düşünüyorum. Nitekim gitti işletim sistemi yaygın bilgisayarlarda kullanılan günleridir. Yani bu faktör birini durdurmak mümkün olması pek mümkün değildir. Diğer tüm sistemler bu cihazları destekler. USB'yi-NIC kullanabilirsiniz en azından yeterli windose salımının doksan beş yıl olması. Ama "Piggy" işletim sistemleri altında istatistiklerine göre artık kullanılmaktadır. Ve bu fazlasıyla yeterli. Linux İşletim Sistemi ayrıca ağ kartı destekler, ancak bunlar oldukça zor olsun, çünkü bu durumda sürücüleri ile ilgili sorunlar olabilir. Onlar gitmez nedense cihazla Dahil. Ben geliştiriciler yakında bu sorunu ortadan kaldırmayı umuyoruz.

Ne sonucuna varılabilir? USB adaptör ise katı avantajları: kolay komryuteru, yüksek hız, az yer kaplayan ve benzeri bağlanmak için. Bilgisayarınıza veya dizüstü yapılandırmasında yerleşik değilse Yani ağ kartı, bu seçeneği kullanın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.