Sanat ve EğlenceFilmler

Anna Snatkina: filmografi ve kişisel yaşam

, Çekim Çekim sonsuz çekim ... Bu kız bazen birkaç televizyon dizisinde hareket etmek zorundadır. Sabahları şehir ve akşam diğer uçmak için gereklidir.

Yani, Tatiana Razbezhkina ve Viktoriya Varshavskaya Anna Lazareva Nikolaevna ve Anastasia Vorontsova Anna Lavrova ve Natalia Goncharova, Grandüşes Tatiana ve Zhenya Azarina. Kim bu kırılgan kadınları birleştiren? Cevap çok basit: aktris, farklı bir yerde çok nazik ve saygılı, nerede güçlü bir ve kalıcı olarak ekran görüntüleri ve karakterlerin üzerine somutlaştırmak için. Tabii ki bu kimin filmografi rolleri onlarca içerir Anna Snatkina vardır.

Bir yıldız doğdu

13 Temmuz 1983 Moskova Havacılık yıllar önce mezun Enstitüsü ve büyükannesi ve büyükbabasının mezunları, güzellik-kız doğdu. Anne kız MAI bir öğretmen olarak çalıştı ve babam uçağı "Buran" baş tasarımcılarından biri oldu. Dört yaşına ulaştıktan sonra Anna daha sonra jimnastik sporları bir bölüm, ve biraz gönderilen - spor aerobik halka gibi. On üç yıl o saygıyı hak sonuçlar elde, spora ayırmıştır: o jimnastik ilk yetişkin seviyesini gördü.

başarı kızı hayran ailesi okuldan sonra sevdikleri spor enstitüsü öğrenebilir ve bir koç olarak çalışacaktır emin. Sonuçta, okul mezuniyet Ani yandan aerobik dersleri yapma hakkını teyit gerekli tüm belgeler vardı. Ama geleceği aktris Anna Snatkina, filmografi, ben onun yolu olmadığına karar kadınların görüntüleri çeşitli doludur.

Büyük yaklaşık kız gibi rüyalar

sekiz yıl kendini hatırlayan Anna film Uitni Hyuston ile "The Bodyguard" izledikten sonra var kocaman, güçlü bir izlenim hakkında nasıl bazı gazetecilere yaptığı Kevinom Kostnerom kurşun rolleri. O zaman bile, o birkaç yıl içinde olacak diye düşünüyordum başladı. oyunculuk mesleğinin lehine son seçim lise sekizinci yılında oldu. Ebeveynler durumdan biraz şaşırdılar, ama insanoğlu bilge olarak, itiraz etmedi ve herhangi bir engel kızı koymadı.

Anna hayatında böyle önemli bir karar alarak, Tiyatro Enstitüsü girmek için yoğun hazırlıklara başladı. O mümkün olduğunca öğrenmeye çalışıyorum, tüm gün kütüphanede otururdu. O, öğrenilen devleri kim Stanislavsky ve Nemirovich Danchenko, tiyatro tarihinin usta, hakkında okumak - Dünya sinemasının Stanislavsky sistemine.

Anna Snatkina, filmografi ilgi hangi hayranlarının, o onuncu sınıfta okudu, o Shchukin Okulu'nda derse kayıtlı. Bir süre sonra, o VGIK derslere katıldı.

MAT veya VGIK? Ne seçilir?

2001. Anna okuldan mezun ve hemen belgeleri çeşitli üniversiteler gönderir. O Moskova Sanat Tiyatrosu ve Film Enstitüsü'nde kayıtlı. her zaman daha sinema büyüledi çünkü seçim Sinematografi üzerine düştü. İşte kuş değil sadece iyi şanslar kadına doğru döndü, ama gaga üstündeki gülümsedi: Anya stüdyosu Vitaly Solomin, biri geldi büyük aktörlerin Sovyet sinemasının ve zamanımızın en iyi öğretmenler.

İkinci ders doldurmak başladı Anna Snatkina, filmografi, hayallerindeki yürütülmesini top sevindi. Ama burada burs geniş ve bu nedenle her nasılsa kazanmak Anya çalıştı değildi bu. O, kadın roman kapağı için fotoğraf çekimine katıldı kasetleri satıyordu.

Tüm tiyatro üniversiteler film çekimleri öğrencilerle sevindi. Ama Sinematografi böyle yasaklar uygulanmaktadır. Vitaly Solomin ne gerçek eğitim mümkündür çoğu bu sette sadece almak için ikna oldu. Anya, daha sonra öğrenci sadece ikinci yıl nedenle, hiçbir protestolar Firs Gradova rolü için TV dizisi "Moskova Saga" davet edildi vardı. Aynı anda o aldı bu rolü ve dizinin arsa Nina başka zıt Stasova rolü ile. " Böylece, Anne filmleri Snatkina giderek doldurulan.

"Sabun - gururum!"

Ben 2005 geliyor. O dışarı rolleri ve keyfi dışında yeni getirecek gibi görünüyor? Ama hayır. Neredeyse televizyon ekranlarında aynı anda Ani ile birkaç dizi bükmek başladı. Ama muazzam popülerlik, cadde ve izleyicilerin çok sayıda sıcak sevgisinden tanıma rolünü Zheni Azarinoy, annemin halası, annemin kardeş ölümünden sonra büyüdü küçük bir sahil kasabasında bir kız getirdi. Bu seri sözde "bir yıldız olmak mahkum" dır. Gerçekten de, oyuncu Anna Snatkina, filmleri hangi her ay tüm dedikleri gibi, ben ünlü uyandım, genişletilmiş.

oldukça düşmanca - Yayın yaparken seçmeleri, bu kadar basit değildi ve bu yüzden arada, hatta birkaç çok özel fanlar, bu rol için, Eugene rolü, yaklaşık iki yüz kız çalıştığını biliyoruz. Anna bu serinin yaratıcıları bazı şüpheler ve korkular vardı çünkü bile, onu zorlamaya çalıştı, Natasha rolü teklif edildi. Ama genç oyuncu emindi: o ve Zhenya Azarin oynamalısın olabilir. Gibi o haklıydı! Bu rolü ve tüm ülkeye ve bilinen kızı getirmiş yurtdışında yakın. Ve kariyeri aktris Anna Snatkina devam etti. Filmleri, oynadığı Birçok dizileri onu yetenek hayranlarından kütlesi en içten ve gerçek bir ilgi neden olur.

sinemada Rolleri

Anya pembe diziler sadece rol aldı aktris etiket tereddüt etmedi. Bu onun kariyeri için büyük bir deneyim olduğuna inanmaktadır. O en azından seri olarak onun karakterinin rolü hafif gelişme varsa, bu işin kendiniz anlar için kullanışlı toplamaktadır inanmaktadır. iş başarılı olursa, o zaman gurur duyabilir.

kimin filmografi belli saygıdır büyük film Snatkina Anna Alekseevna, bundan da bir iz bırakmıştır. Film (Natalya Bondarchuk yönettiği) "Düello ve Puşkin'in ölüm" ona çok ilginç ve önemli bir rol Natali Goncharovoy getirdi. Anna'nın annesi köyünde malikâne Goncharov Yaropolets ait MAI, ve Anya ve izinlerin birçok kez, orada Rus tarihinin ruhunu iliklerine altında annesinin çalıştı beri, rolü ile başa çıkmak için kolay oldu. Özellikle bu Anna müzelerde ve şimdiye kadar hiç Natalia Goncharova oynarken, tarih dokunmak umutla kendilerini gurur bu güzel kadın hakkında literatür çok okumak. Enstitünün üçüncü yılında, bu umut gerçek oldu. Yönetmen Natalia Bondarchuk şimdi doldurulan şüphesiz yetenek, Anna Snatkina, filmografisi ve bu büyük rolünün yanı sıra, aynı zamanda şairin eşi çok benzer, ileri sürülmektedir. Ancak, daha büyük benzerlik elde etmek, Anna saçlarını büyüdü ve 10 kilogram düştü. Belinde mümkün olduğunca çekim sürecinin kendisi sırasında sıkılır.

Aşk, aile, kızı

Evet, bu oyuncu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için açık bir kitap gibi filmografi Anny Snatkinoy. Ama özel hayatında kimseyi izin vermemeye çalışır. Bu nedenle, basında hayatının o tarafa hakkında neredeyse hiçbir şey genellikle yazmayın. Çok az bilinir. kız 6 yıl belli işadamı ile bir ilişkisi devam olduğunu. Bir yıl daha onun meslektaşı ( "Genel Tıp" dizisi rol aldı) Andrei Chernyshov adamış.

Şimdi Anna Dün Canlı (Komedi Kulübü ve yarı zamanlı ikamet) Viktorom Vasilevym lider ile evli. düğün St. Petersburg banliyölerinde tarihsel saraylardan birinde 12 Ekim 2012 tarihinde gerçekleşti. Bunların her biri için, ilk resmi ittifaktır. 18 Nisan 2013 kızım Veronica evli çiftlere doğdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.