Sanat ve EğlenceFilmler

"Astral". Yorumlar: Avantaj ve Dezavantajları

Dzheyms Van (Malezya, ikamet Avustralya'da bir yer seçin) bir defada bir atılım yaptı ve ilk kısa filmi "Testere" kaldırarak meşhur oldu ve sonra bir sinema filminde bu tema geliştirdi. Ve son olarak yönetmen kontrolsüz ruhları ve hayaletleri dahil çeşitli eserler bırakmadan, diğer deneylerde ilgilenmeye başladı. Bu "Astral" dir. hayran etmek açıkça kötü niyetli gelen - Filmin Wang incelemeleri en çeşitli aldı.

emniyet kemeri takılı olmayan ruhlar

gerilim özü Yeni bir eve taşınmak çift Lambert ve üç çocuk endişe anlaşılmaz ve garip olaylar vardır sağlamaktır. Şeyler bunlar yatıyordu nerede kendilerini seçin ve ardından farklı sesler sakinlerini korkutmaya gibiydi ve onların kaynağı bilinmiyor. Rene ve Dzhosha Dalton oğlu düşme sonrası komaya girer sonra tavan merdiven, veliler medyumlar yardımıyla döndü. Bu, çocuk komada değildi çıktı (paranormal alanında uzman Alice açıklandığı gibi) ve astral düzlemde gitti sadece onun ruhu bedenini terk etti. Bu ekstresinde Yorumlar Josh en şüpheci idi. Ama sonunda o inanmak ve tehlikeli gitmek için çocuğu dönmek zorunda kaldı "ruhun uçuş." anlatı kurnaz yönetmenin iplik nihai halka açık yapmak, en ilginç en kesildi.

Gerçeğin arayışı

İki yıl sonra, o uzun zamandır beklenen "Astral 2" serbest bırakıldı filmin yorum yine çok farklıdır. Birisi Oditoryumun "gözdağı" sıkılmış hileler oynamaya başladı. Birisi devamı Eğer test etme imkânı kaldığı yerden aynı andan itibaren neredeyse başlar rahatsız. Size bir şey ilk bölümünü izlemek vermedi eğer ikinci anlamıyorum çıkıyor. Ve birisi "Astral 2", yazarlar "Astral" günah işleyen "karanlık noktalar" bir sürü ışık tutacak o mutlu oldu. Yorumlar araya geldi ve o, diyorlar, eylem "skubidushnichanyu" ve maskaralık etmek azaldığı gözlemlendi. Evet, netice katıldı buddy gerçeği arayışında Lorraine Alice ve Josh'un annesini kaybetti. Ve Renee tamamen neden nadoelivogo poltergeist üzerine oturan değil eşinin (bir kez daha aile taşındı) onu evinde merak başını kaybetti. Bu arada, aile reisinin vücutta pis ve zararlı şeyler yerleşmiş gibi görünüyor. Sadece hiçbir neden panik olduğunu çevresindekilere güvence sevgi dolu bir koca ve baba, gibi davranır.

oyuncu kadrosunda Kazanma

Van yapımların sonra bazı izleyiciler açıkçası bunlar artık "astral" kelimesinin anlamıyla ilgili dek düşünce değil itiraf etti. Bunlardan Yorumlar En övücü idi. Ayrı sıcak kelimeler filmlerin iki kesiminde büyük oynanan sanatçıları hak etti. Her şeyden önce Josh rolünü oynar Patrick Wilson (kendi ortak bir filmografisi bakarsak, James Wan favori oyuncularından biri). göründü "Operadaki hayalet," Wilson karmaşık ve belirsiz resmin üzerine "Watchmen" in süper kahramanlardan biri olarak rolüyle hatırlanır harika filmde çalışan "Küçük Çocukları" konulu onlara "Ledenets" yarattı. Eşi Renee Avustralyalı aktris oynadı Rouz Birn. "Saplantı" Scarlet zombi gerilim Onun entrikacı Alex "28 Hafta Sonra" bu yetenekli icracı kanıtladı. Loreyn Lambert rolü ünlü aktris Barbara Hershey aldık. o, seni Woody Allen'ın hatırlıyorum rol aldığı erken başyapıtlarından itibaren "Hannah ve Kız Kardeşleri," geç gelen - "Black Swan" Aronofsky (Barbara orada ana karakterin annesini oynayan).

Burada film serisi "Astral" kadar. Misafir eleştiri, ama görmek ve kinotvorenii James Wan'ın kendi görüşünü yapmak daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.