Sanat ve EğlenceLiteratür

Anna Berseneva: En iyi roman yazarı talep

Kitaplar Anny Bersenevoy nispeten kısa bir süre taraftarlarını buldular. Işık ilginç bir hikaye, beklenmedik bir sonuç ve ilginç yazı stili çağdaş romancıları bir dizi Sotnikov Tatiana Alexandrovna (yazarın gerçek ismi) izole ettik. Grozny'de uyruklu - tüm favori romanlar Anna Berseneva Yazara. 1 Nisan'da, 1963 doğumlu.

Her şey nasıl başladı?

Ve hepsi Belarus Devlet Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi ile başladı ve Moskova sonrası mezun izledi Edebiyat Enstitüsü, Tatiana "Edebiyat Teorisi" bölümünden derece ile mezun oldu. süreli ve ansiklopediler (dergi, "Kıta", "Afiş", "Edebiyat İnceleme", "yirminci yüzyılın Rus yazarlar" "edebiyatının problemleri") yayımlanan Onun sayısız makale ve edebiyat eleştirisi,. Vladimir Sotnikov ile evli - çocuk yazarı; İki oğlu var.

Bir kadının Güçlü bir ruh

Anna Berseneva, ahlaki saflığı ve asaletini tasarrufu her köşe başında bir adam bekleyin ve onları aşarak, yaşamın zorlukları hakkında yazan bir kadın, onun ilkelerinin teyidi parlayan bir örnek haline gelmiştir. 1989 yılında, kendi çocuğun hayatını kurtarmak için, o bir araba kazasında bacağını kaybetti. Sonraki - Bir sakatlık. Fakat Anna Berseneva umutsuz değil ve ben ruhu içinde düşmedi; Hala, çocuk yetiştirme, aktif bir hayat sürüyor çeşitli yazarların eserlerini eleştirir ve kendi kitaplarını yazar. Bu hakiki edebi tarzı ve ince psikolog onun parlak usta takdir okuyucular, düzenli olarak toplantılar düzenlemektedir.

romanlarda okuyucunun ilgi Berseneva

Anna Berseneva 1995'te yayınlanan takma altında İlk yeni Tatiana Sotnikova. Bugüne kadar, okuyucuların geniş bir yelpazede 25'den fazla roman, toplumun farklı kesimlerinden gelen, farklı kaderi ile, insanlar radikal benzemez karakterlerdir. Üç milyon kopya - Berseneva Anna yazdığı kitapların toplam dolaşımı. "Kaptanın Çocuklar", "mum ışığında Kehanet", "Güçlü Kadın zayıf yönleri", "Ermolovy" - filmler, popüler Rus yazar eserleri üzerinde atış ve seyirci başarısını kazandı.

ekmek Hakkında

Yazar, sevginin bir çalışma yürütmektedir hangi okuyucunun ortamında, kitaplar Anny Bersenevoy talep, insanlar arasında nüanslı ilişkiler, herkesi kuşatan ciddi sosyal, psikolojik ve etik sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Bu çalışmalar o kadar ustaca üzüntü ve depresyon Aftertaste üzerine gelirken neden olmadığını anlatı vücuda dokunmuş fakat sadece taze fikirler, düşünmek Kendi hayatını iterek düşünmek ve daha iyisi için bunu değiştirmek için yeni şeyler önerir edilir. Rus kitap pazarı nesir Berseneva Anna - benzersiz bir fenomen. Bu bir rüya ve iyi inanmaya seven sevmek isteyenler için roman büyüleyici, ilginç.

Romanov Anny Bersenevoy oluşan bir ekran uyarlaması

"Kaptanın Çocuklar" - örneğin "Grinevoj" olarak Anne Berseneva romanlarına dayanan bir TV dizisi, "Önce rastgele, benzersiz", "Catcher küçük inciler", "Son Eve", "Aşkın Üçüncü Yaş". kırmızı iplik hiçbir penaltılar, çete cinayetlerini içeren TV ürününün arsa, geçiyor gibi Sevgi yumuşak, dokunmadan duyguları, romantik tutku, kıskançlık, ihanet, sadakat vardır, ve anahtar karakterler aile Grinevoj temsilcileri, her sevgisi dokunur, dokunan veya onların dokunur kanat, sadece biraz daha beklemek gerekiyor.

roman "Son Havva" ilk hatlarından ilginç bir hikayesi yakalar. Eva Grinyova - Okul öğretmeni, o bencil olmadan sevmek bilen o kadınlardan biri. Ama bir erkek ve yaş onun 30 yıllık yükseklikten bir kadın arasındaki ilişki bakarak, genç bir kadın belki diğer nitelikleri ile ilgilenen güçlü seks, o sahip olmadığını fark eder. Eve kendisi gördüğü ilişkiler kurmak için yetersizlik nedeni, doğru toplumda kendilerini koymak nasıl anlamaya çalışıyorum. Şaşılacak geçmiş ve şimdiki yakından ilişkilidir ve geçmiş yıllarda genellikle olaylar aniden hissetti olduğu düşünülmektedir.

Her yaş için Aşk

kitap "Başka cennetten Apples" Anna Yermolov dışa müreffeh aileye sahip iş kadını düzenlenen kırkıncı yılını kutluyor. Bu dönemde, o hevesle farkında olduğunu ancak gösterişli esenlik; kocası - "Erken evlilik kurbanı" - kızı büyüdükçe başka ailenin tarafındadır. Ne yapılabilir? Nasıl akıllıca ve doğru bir şekilde davranmaya? yalnızlık tercih veya bir çatı altında üzerinde kocası ile yaşamak? Sorunuzun cevabı Anna yıllarca onun evinde yaşayan Girişler kadınları bulur.

MEB doktorum, ezilen kadın dikkat - romanı "Aşk Üçüncü Yaş" in kaderi Yuriya Grineva anlatır. işine saygı duyan, Grinyov yaşamda başarıyı arayan kadınlar için iyi bir ortak olamaz. Bu genç televizyon muhabiri Jack böyle endişeleri olduğunu gelecek için parlak umutları ile hayatta her şeye sahiptir. Bu iki adamın buluşma rastgele ve böyle zıtlar birlikte yaşıyor anlamına gelmez. Ama kim bilir ...

Şüphesiz avantaj kadınlar - Güçlü bir karakter. Bu kendi kaderini karar vermelidir kişi, kitabında Anne Berseneva yazıyor olmasıdır. "İkinci planın kahramanı" - büyüleyici bir roman, sanatçı Maya anlatır - özel bir, yeteneklerini çok emin, bir kişinin ikinci bir plan hisseder, güneş altında kendi yer için mücadele etmek mümkün değildir. Maya kadın mutluluğu için umut mı?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.