TeknolojininGadgets

"Akıllı" saat Samsung Gear 2 Neo: özellikleri ve yorumlar

"Akıllı" saat yeni pazar üreticilerinin çeşitli çekiyor. Aralarında kimin sırası en aranan biridir Samsung vardır. Ancak, bu serideki ilk modeli Dişli yaptığı konuşmada çok eleştiri aldık. Ve sonra, nihayet, tanınmış bir üretici kendinden önceki modele kıyasla yenilikler ve eklemeler çeşitli aldı yeni bir ürün, başlattı.

Genel özellikler

cihazların ilk nesil kırılganlık ve güvenlik açığı geliştiricilerinin karşılaştığı önemli bir sorun olmuştur. Bu nedenle, Samsung Gear 2 Neo su geçirmez ve nem korkmuyor. İzle özel olarak tasarlanmış bir işletim sistemi Tizen. cihaz tarafından Bunun sayesinde evde ev aletleri kontrol edebilirsiniz. Samsung kasten Android'e reddetti ilginçtir. popüler işletim sisteminin çok yakında yeni bir sürüm yayınlandığında Belki de bu, sadece geçici bir çözümdür. Ayrıca kaliteli kaydı ile dikkat çekici bir kamera.

satın kapsamlı tanıdık sayesinde şirket böcek üzerinde etkili çalışmalarını gerçekleştirmiştir anlayış geliyor. Model iki donanım seviyesi mevcuttur. Bu standart bir Samsung Gear 2 ve geliştirilmiş Samsung Gear 2 Neo.

görünüm

Harici olarak, yenilik cihazların ilk nesil çok benzer. ayrıntılı olarak çeşitli değişiklikler yapılmıştır, ancak özellikle markalı metal gövdesi olarak, yerinde kalmıştır. Saatler belirgin hafif ve daha kompakt hale gelmiştir. Ağırlık 73 ila 68 gram arasında değişti. Bu kolaylık sağlamak için tasarlandı - Birçok dizinin ilk saatleri elini girmek şikayet ve ovuşturdu. Samsung Gear 2 Neo bu dezavantaja bağışladı.

değişiklikler, özellikle tasarım etkilenir. rahatsız vidalar kaldırılmış ve kamera yeni bir yer var - şimdi eskisi gibi değil askısı üzerinde, vücutta üzerindedir. diğer "akıllı" saat arasında çok popüler olan devaysa alınan sonda atımı, Arka cephe. Ve tüm bu yeniliklerin rağmen Samsung Gear 2 Neo selefine çok benzer. Koreliler öncelikle fonksiyonel yükseltme ve ardından görünümünü almak eğilimindedir, çünkü şaşırtıcı değil.

Şimdi alıcı hızlı ve kolay onun saatinin kayışı değiştirmek mümkün değildir. siyah ve kahverengi turuncu,: Satışta üç renk vardır. Sam kayış kauçuk özel türünden yapılır. O insan cilt için güvenlidir, hipoalerjenik ve dokunmak hoş.

kuvvet

Suya dayanıklılık Koreli şirketin tasarımcıları belirledik başlıca görevlerinden biri oldu. kaliteli ve verimli IP67 standart kullanılmıştır. Bu gelişmeyle birlikte seyretmek yarım saat kadar yaklaşık bir metre derinliğe batık edilebilir. Cihaz, neme karşı korunmaktadır, ama aynı zamanda da önemli olan, toz edilir.

dolgu

çift çekirdekli işlemci Galaxy dişli 2 Neo kullanılmıştır. İlk nesil cihazının çok daha büyük yaklaşık 1 GHz arasında bir frekansta çalışır. bellek saat Çalışma 512 megabayttır. Bu ekrandaki tüm süreçler özürlü değildir ve kullanıcıya rahatsızlık neden olmaz emin olmak için yeterlidir. Yeni işletim sistemi kullanarak pil ömrü haberlerin kalitesini artırmıştır.

Pil ekonomi modunda ve iki ya da üç gün boyunca çalışma altı gün sürer - standardında. Bu gösterge birinci cihazlar çok daha iyidir (bunlar bir veya iki gün cevapsız). Ekran parlak ve renkli yenilikler Şarj etmeden en az bir hafta kadar cihazın ömrünü uzatmaz çok enerji tüketir unutulmamalıdır. Öyle ya da böyle, ama "akıllı" saatler Samsung Gear 2 Neo hattının daha da geliştirilmesi için doğru yönde istedi. Ve kesinlikle ikinci nesil başarılı satışlara göre takip edecektir.

ekran

Ekran 41 mm 'lik bir çapraz yer alır. O önceki varyasyon (sol renk ve dokunmatik) göre neredeyse değişmedi. Pinch veya çift tıklayarak ile tüm fonksiyonel birim ile etkileşime girebilir. Ekrandaki görüntü arayüzü ile çalışmak kolaylaştırarak, ölçeğine uygundur. Gereksiz detaylar ve öğrenmek için en kolay yolu yoksun Ekran menüsü. ustalaşmak için bu saatler hatta kılavuzu açmaya gerek yoktur. Burada her şey sezgisel ve erişilebilir.

Varsayılan olarak, saat ekranı Samsung Gear 2 Neo SM-R381 kapanır, ancak karışan olursa, ayarlar kolaylıkla değiştirilebilir. Ancak, pil biraz daha hızlı oturur ve sürekli çalışma dikkate almak gereklidir.

kamera

HD-kalitesinde video kaydı yapabilirsiniz cihazda kullanılan kamera,. Aynı zamanda bile çekim koşulları için uygun olmayan iyi bir resim elde edebileceğiniz kullanışlı bir otofokus özelliğine sahiptir. Ancak, bazı dikkate değer dezavantajları vardır. Örneğin, flaş yoktur. hatta bazıları bu kusur fark etmeyecek şekilde Ancak, birçok kullanıcı basitçe, buna ihtiyacı yoktur.

ayarlarında, kullanıcı tarafından resim, imza, ses, hem de odak çözünürlüğünü düzenleyebilirsiniz. Bitmiş bir video, videoyu sosyal ağlarda çok faydalıdır etiketi, yerini işaretleyebilirsiniz. Bir karşılaştırma olarak, bu saatlerde çekim popüler akıllı telefonlarda daha kötü olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, Samsung Galaxy Gear 2 Neo üzerinde kamera ile ilgili bazı dezavantajlar vardır. Genel bakış fakat sadece 50 resimler saati yapılabilir aslında söz ve ardından yer açmak için akıllı gönderebilirsiniz olamaz.

işlevselliği

izle geniş bir işlevselliğe sahiptir. Ana menüde sayesinde, kullanıcı saat çağrılarına cevap vermek amacıyla böyle kişi listesine, shagometr, Kamera, Oyuncu, vb. D. olarak uygulamalara imkan verir, cihazla senkronize edilecek bir akıllı telefon, sahip olmalıdır. Birbirlerine 10 metre mesafede olup olmadığını Cihazlar etkileşebilir.

Saatler hoparlörü ve mikrofonu ile donatılmıştır. Onlar Samsung Gear 2 Neo için özel olarak tasarlanmıştır. 4pda (site BT-alanda incelemelerde uzmanlaşmış) iletişimin kalitesini övdü. Saatinizin ile konuşmak eğer Nitekim, daha sonra arayanın zamanki akıllı telefon ile farkı hissetmezsiniz. Herhangi bir zamanda arayüzü kullanarak ana cihaza bağlantı geçin. seyretmek de (yakındaki ise) hızlı bir kayıp akıllı telefon bulmak için sağlar. Cihaz özel bir uygulama başladıktan sonra bildirir.

Ayrıca sahibinin sesini tanıyabilir izle. Böyle bir ses komutları uygun bir modda cihazı kontrol etmenizi sağlar. Bununla birlikte, cihaz tarayıcısını alamadım, bu yüzden internet oturmak olmaz.

uygulamaların

IR portu ve kontrol ev aletleri etkinleştirmek birlikte özel bir uygulama. Geliştiriciler, çeşitli üreticilerin ürünleri ile cihazı senkronize etmek için çalıştık. Arama teknolojisi basittir - katalog ülkeye ve alfabetik sıraya göre bölünür.

yaşamın aktif bir şekilde tercih eden kullanıcılar, geride bırakılmış değil. Onlar özel eğitim rejiminin yararlanabilir. Bu program rota kullanarak GPS koşu nabzını ölçen ve çalışma süresi sonunda ayrıntılı istatistikler veriyor. Aynı zamanda kullanıcıya tavsiyelerde bulunur. Mod sadece basit koşmak destekler, aynı zamanda turizm yanı sıra, bisiklete binmek. Tüm istatistik cihazı alıp analizleri Mevcut S Sağlık uygulaması.

Nedeniyle yeni izle şimdi Android'de çalışmıyor olması nedeniyle, üçüncü parti yazılım ile bir sorun vardır. Kullanıcıların Android'de aşağı meslektaşları olmayan zengin fonksiyonel birim içinde emin olabilirsiniz böylece Ancak, Samsung, yeni bir işletim sistemine temel bir paket hazırladık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.