MaliSigorta

Anket hizmetleri - hayati bir zorunluluk

Surveyor - Her Rus işadamı bilmeyen bir kelime. Biz bunu bir "uzman" Rus dilinde kelime ile eşanlamlı olduğunu söyleyebiliriz. Haritacılar Enstitüsü uzun gönderenden alıcıya ticaret sisteminin, meta üretiminin ve malların taşımacılığında faaliyet göstermektedir. Ve bu süreç taşıma zinciri halkalarının tümünün geçer. Anket hizmetleri - mallara zarar doğası ve büyüklüğü bulgu, hem de miktar ve belirlenmesidir malın kalitesi, ulaşım veya sözleşme şartlarına uyup uymadıklarını. Bazı durumlarda, uzman olayın koşullar kurmak ve olayların tam resmini geri yüklemek için gereklidir.

işin Özgünlük

taşıma işlemi birden fazla birimden oluşan bir zincirdir. Dışında temel üç ila - depolanması, taşımacılar, kiralayan, sigortacı, üreticiler, - Alıcının, gönderici ve taşıyıcı ve ilave bir dizi içerir waterworks. mal taşıma değerlendirmesi için talep ulaşım herhangi bir aşamasında ortaya çıkabilir. Ve çoğu zaman kayıpları için bir ceza suçlu taraf sürecini değil taşımaktadır durumda. zararları ve araştırma hizmetleri mevcut sorumlu belirlemek için. Bu olayın maddi kayıpların kaynağı olarak, kurulum amacıyla bağımsız bir uzman tarafından yürütülen eylemler ve nedenlerinin Bu seri.

hikayesi

Yurtdışında, sigorta şirketleri, hem de tahkim ve yargı uygulama uzun eksperleri servisleri tarafından kullanılmaktadır. Ve onlar bağımsızdır ve hafife veya kayıpları abartmaya olamaz eminim.

Büyük olasılıkla, ülkemizde, bu yüzden anket hizmetlerini ortaya olmazdı. Bu çıkarlar deniz sınırları üzerinde Rusça çatıştı yabancı ortakların girişimiydi. ilk ev denetim şirketi birkaç yıl varolma haklarını kanıtlamak için. Rus üretici ve bu hizmetlerin önemini fark etmek çok uzun tüccarları. önemini anlamak yabancı mahkemelerde ilk emsal analizi ile geldi. Sonra kendi argümanlarını herhangi bir kanıt desteklemek için ihtiyaç kazanmak için ortaya çıktı.

taslak anket

ulaştırma sürecinin tüm katılımcılar özellikle kargo miktarının belirlenmesinde önemini vurgulamak. Parça yükler kolayca ama masif sorunla sayılır. vb özel konteyner, kamyon, otomobil, terazinin tartım .. N., zaman ve hatırı sayılır çok emek gerektirir. Her işlemin haksız katılımcıları dolandırıcılık fırsat sağlayarak, zamanla birikir hata olasılık tartı. bu tür operasyonlar bütünlüğünü ve anket hizmetleri sağlamak için gereğini sağlamak.

Eğer tartı içinde hile ortadan kaldırmak için olanak sağlayan bir teknolojidir yoktur. o "taslak anketleri" denir. Anlamı Geminin kendisi zorlanma öncesinde ve sonrasında tartılır olmasıdır. Bu durumda, yük ağırlığı en yakın 0.1 oranında belirlenir.

kargo güvenliği

Bu nakliye sürecinin katılımcıları, anket hizmetleri bir sözleşme yaparsınız en yaygın nedenlerinden biridir. önlemek için yetkisiz erişimi yüküne, tutar, vb, fragmanlar, konteynerlerin üzerine mühür ayarlamak gerekir Ama önemli değil o kadar çok performanslarının doğruluk olarak mühürlerin varlığı vardır. Profesyonel bu işlemi tek bağımsız ölçücüyüm gerçekleştirebilir. Teslimat nihai aşamada bizzat emniyet mühürleri tespit etti.

belgeleme

Pek çok şirkette, bu prosedür anket hizmetlerinin bir parçasıdır. böyle kargo sabit ve uluslararası standartlara uygun olarak serilir belgeliyor hangi uzmanın imzaladığı sertifikası bu hazırlanışı. Nedenle, gemi tamamen güvenli ve deniz yoluyla taşınması sırasında zarar görmeyecek. Bütün bunlar aşırı maliyetleri ve Gürcistan bütünlüğü için sorumluluk taşıyıcının serbest bırakılması için fayda önlemek için sigortacı (veya kargo) yararına yapılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.