Sanat ve EğlenceLiteratür

Anastasia Kovalchuk: yaratıcı yazar

Anastasia Kovalchuk - Belarus modern bir yazar. Anastasia Kitaplar ilginç arsa ve komik kahramanları şöhret sayesinde kazanmıştır.

yaratıcılık Hakkında

Anastasia Kovalchuk henüz çağımızın en ünlü yazarlarından saflarında yer almamaktadır. Ancak, onun kitapları zaten birçok okuyucu aşinadır. onun ilk eserlerinde kazandı Ortalama, ayrıca edebi çalışmaları için motivasyon oldu.

Anastasia Kovalchuk ünlü çevrimiçi dergi "samizdat'ın" gazetesinde yayımlanan kitaplar. O orada ve edebi bir kariyer yazar başladı.

eserlerini yazmak için Anastasia Kovalchuk fantezi olarak edebi bir hareketi seçti.

Bugüne kadar, yazarın arşivi birkaç kitap, ama biz bu yakında onu eserlerin çok daha fazla olacaktır beklemelisiniz.

Kitaplar Anastasia Kovalchuk zamanımızda olduğu ciddi edebiyat, isnat edilemez. Onun eserleri sorunlarından okuyucuyu rahatsız edebiliyoruz, arsa gelişiminde gecikme, ancak, düşünmek için olsun hakkında daha ciddi şeyler gün insanların hepsine endişe günün ardından - hayır.

yaratıcılık Yorumlar

yazarın çalışmalarının değerlendirmeleri okumak, hem pozitif hem negatif değerlendirme bulunabilir. o fantezi yazar bir tanıtımdır - Birisi Anastasia Kovalchuk çok yetenekli ve onun kitabı olduğunu düşünür. bugün çok fazla karşılayan basit pap, - Diğerleri çalıştığını söylüyorlar.

Her insanın yeteneklerini ve becerilerini koydu Ancak, bir şey gelmesini, açık olamaz. Muhtemelen, gelecekte orada Anastasia Kovalchuk edebi faaliyeti olan ilgilerini geliştirmeye daha olacak ve bu ayağa kalkıp sıkıca günümüzün tanınmış yazarlar eşit yazar yardımcı olacaktır.

"Arkadaş isteksiz"

Bir kız, sorun, ünlü Magic Akademisi öğrencisi çekmek için olağanüstü bir güce sahiptir - arsa merkezinde. Kız bir adam seviyor, ama bunun altında olduğundan uzun süre, o buna hiç dikkat etmez. Ne zavallı kız-çaylak yapmak kalır? Sadece sihirli! Ana karakter onların elinden tutamam ve pratik eğitim için tasarlanmış sihirli oda taşır - Ama her şey kontrolden çıkar. Büyü üzerine sınav için "kredi" almaz ve nerede yeteneklerini uygulamaya bilinmemektedir gönderilir - Ama bu kızın sıkıntılar var sonu yok.

Kim Ne olmasını ... Bu uygulama oturumu kızlar için büyük bir macera olacağını düşünebilirdi? ağlamak basitçe tutmayacağını, eski sihirli mezarlık dolaşmaya, orada böyle korku yaşamaya - henüz büyük bir turnuvaya katılmak ... Ve büyük bir topun üzerine gidin kral ve ailesini kurtarmak. Ama troller sesleri ile korkuttu ...

"Karanlık Mistress"

Ana karakter - sıradışı ve tuhaf dünyasına düşen sıradan bir kız. büyük antik kale uyanmak, tüm nerede çözemedim uzun zamandır. çevrelerini keşfetme, kız kale Karanlıklar Efendisi olarak bilinen iblis, ait olduğu anlar. Ne bir kahraman yapacak? O tüm zorluklarla başa çıkmak için, çekingen değil!

iblis Oğlu eğitim sihirli üstlenir. Yeni ders kitapları oturmuş onu bu çılgın macerada bile yapın: Ama bu sadece kız öğrenmek için yapılandırılmış değil mi? Ana karakter görgü ve dans öğretmenleri davet böylece Yakında kale, büyük bir top bekleniyor.

Peki ne oldu? öğretmen sayesinde kasılmalar dans için salonun gerçekleştirildiği sonucunda sinir krizi geçirdi. İşte bir kız! İşte bir karakter! Ama yakında Rab sihirli ritüel kurban için ana karakterin hayatını kullanmayı tercih ortaya çıkıyor ... Ama bu kadar basit acımasız karanlık sihirbazın eline kendini vermek edenler biri değil!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.