Sanat ve EğlenceLiteratür

"Okkervil River": Tatyana Tolstaya eserlerinin özetini

hayatın Dayanılmaz donukluk. Nerede çalıştırmak için? Nasıl ondan kaçmak için? Ve belki renkli rüyalar kullanarak dağıtmaya? Herkes, ancak, tam bir iyileşme garanti etmez ve bu tür daha viskoz, derin hayal kırıklığı olarak yan etkileri, bir çok eşlik kendi tarifi vardır. Dedikleri gibi, bir şeyi tedavi, ancak başka, daha az ciddi yoktur. Böyle bir dağ muamele Açık ve soru Modern yazar Tatiana Tolstoy "Nehir Okkervil" in hikayede (ürünün Özeti bundan izler).

hikâye kitabı

1999. yayınevi "at nalı" bu makalede verilen bir özet hangi Tatyany Tolstoy oldukça sıradışı ismi "Okkervil River" tarafından hikayeler yeni bir koleksiyon geliyor. Tabii kitap okuyucu geniş bir alanda büyük bir başarı olduğunu söylemek. Neden? Dedikleri gibi, nedeni tek başına yürümek ister ve arkadaşları sayısız üstlenmez. Bu nedenle, kitap çok hızlı bir şekilde okuyucuya bulundu ve nedenleri Yıllardır ona aşık bir sürü ve bunlardan biri - yazarın şüphesiz yetenek, Tatyana Tolstaya, onun şiirsel tarzı, bir inatçı, sıfatları, mecazlar ve beklenmedik karşılaştırmaların tam oldu, öyle tür mizah, sızmaya yerde anlamsız dünyada ölümlü, en şiddetli çatışma girer onun gizemli romantik ve hüzünlü, büyülü dünyası, melankoli, daha sonra felsefi yansımaları düşündüren oldukça dostça ve barış içinde onunla alır.

Özet: "Okkervil River", Tolstaya Tatyana

Toplama "Okkervil River" başlıklı bir hikaye içerir. Kısaca, hikayenin hikayesi basittir. Şu anda büyük bir yaşayan "pencerelere ıslak, akan, rüzgar dayak," Petersburg, isimlerin Simeonov birinin şehir - burunlu, bekar saçsız, yaşlanma. Düz küçük bazı nadir dilin çevirileri kitapları sıkıcı ve akşam yemeği için - işlenmiş peynir ve tatlı çay vyuzhenny Şömine birimlerine: Yaşam basit ve yalnız. Ama bu yüzden ilk görüşte göründüğü gibi yalnız ve umutsuz olup olmadığını? Hiç de değil. Sonuçta, o da ... Vera V ..

, Ürün, onun parlayan güzelliği iletmek eski gramofon gelen yarım gökyüzü sesini örten olmayabilir özet hangi hikayesi "Nehir Okkervil", olarak, her gece ona sevgi sözcükleri söyleyip, daha doğrusu onunla değil, öyle değil o kadar hararetle sevilen, ama gerçekte sadece onu, sadece onu ve onun hisleri karşılıklı idi. Simeon yalnızlık Vera Vasilievna uzun zamandır beklenen, en geç, en keyifli oldu. Ona hiçbir şey ve ailesini ne de ev konforu ne maç, ya da onu evlilik tuzaklarına ile, orada burada onun için Tamara beklemek kimse yokken. O gizemli, sadece ruhani Vera V., güzel, genç bir peçe ile küçük şapka, uzun dayağı çeker gerekli ve yavaşça kıyıda Okkervil River boyunca yürüdü.

Okkervil River (şu anda okumakta olduğunuz ürünün özet) - bu tramvayın son durağı olduğunu. davet adlandırabilirsiniz ancak Simeons onun çevresi, sahne bilmiyordum orada hiç ve bilmek istemiyordu. Belki de "Bir hayal dünyasında gibi yavaş sessiz, pitoresk" idi ve can ... Bu tam olarak ne "olabilir", muhtemelen gri, "marjinal, kaba", bir kez görülen, sertleşecek ve onların umutsuzluğu zehirleyecek.

bir sonbahar

Özet ürünü "Okkervil River" bitmez. büyüleyici romantik Vera Vasilyevna başka nadir plakayı satın Bir sonbahar günü, "timsah" spekulyanta- var Simeon şarkıcı gelişmiş yıllarda rağmen canlı ve iyi ve yoksulluk içinde olsa da, Leningrad yerlerde yaşıyor kabul etmektedir. Onun yetenek parlaklık, sıklıkta hızlı soluk ve hızlı bir şekilde dışarı çıktı ve o oblivion elmas, kocası, oğlu ve iki yassı sevgilisi haline uçup gitti ile olur. İki şeytanların bu yürek parçalayıcı hikaye sonra Simeon ciddi anlaşmazlık kafasında başladı. işin derecesini ölçmek için, özlem aşırıya kaçmadan aşk: Bir, yalnız yaşlı kadına bırakmak kapıyı kilitlemek, bazen biraz Tamara bunu açıp "masraf olmadan" yaşamaya devam tercih etti. Bir diğeri, tam tersine, hemen zavallı bulmak talep edilen ve sevginizle, dikkat, dikkatli bir şekilde ihsan değil, ücretsiz - yerine nihayet gözyaşı dolu gözlerinde bir görünüm alır ve onları sadece ölçülemez neşe ve uzun zamandır beklenen sevgiyi görür.

Uzun zamandır beklenen toplantı

Said - bitti. sadece beş sent - Adres Booth, hatta hakaret olarak bir şey raslantı Ancak istenilen adres istendiğinde, vb. Küçük, - Pazar çiçeklerle yardımcı sarı krizantem, selofan sarılmış. Ekmek pasta jöle yüzeyinde bir başparmak baskı ile de olsa, iyi meyve, sunulan: yaşlı kadın kötü görür, merak etmeyin ve kesinlikle Aramıştı ... fark etmez. kapı açıldı. Gürültü, şarkı, kahkaha, bir masa, müthiş, gülme ve beyaz, marul, salatalık, balık, şişelerle onbeş üst üste yığılmış anekdot anlatarak Vera V. kırmızıya boyanmış. Bugün doğum günü var. Simeon kabaca masada sıkılmış, çiçek, pasta aldı ve doğum günü kızın sağlığı için tost yaptı. O otomatik yedi, içti, gülümsedi: yaşamı ezilmiş, onun çalıntı "sihirli diva", daha doğrusu, o memnuniyetle çalmak için kendini verdi. kime günü o kel olsa, güzel üzgün, ama Prens alışverişinde oldu? Onbeş ölüm.

hayat devam ediyor

Bu Vera Vasilyevna amatör hayranları tarafından her ayın ilk günü, eski plak ve çok yardımcı olacak bir ortak dinleme ona onlar yapabilirsiniz gidiş çıkıyor. O, özel banyo simeonova olmadığı sorulan ve eğer öyleyse, ortak bir olduğundan, yüzmek buna "sihirli diva" getirmek, ancak aşk yıkanmak için tutkudur olacaktır. Bir Simeonov oturdu ve düşünce: İnanç V., ölen Tamar evlenip her gün sıcak olması eve dönmek zorunda kaldı.

Ertesi gün, Simeon eve akşamları Vera V. getirdi - yıkanmak. Uzun abdest olduktan sonra bir bornoz içinde tüm kırmızı, buğulama, yalınayak gitti ve Simeonov, gülümseyen ve frenli, banyo durulama gri granül yıkama ve drenaj tıkanmış gri saç çekme gitti ...

Sonuç

"Okkervil Nehri" (Kalın T) özetini okuyun? Tamam. Ve şimdi hikayenin ilk sayfasını açmak ve gerçek metnin kendisini okumaya başlamak için önerilir. Hakkında karanlık, soğuk bir şehir, yaklaşık bir bekar bayram jambon kesici, yani küstahça ve kabaca ... Tamara yok etmeye çalışan Vera Vasilyevna ile ilgili kıymetli röportajla ilgili bir gazete yayılmış. Yazar, hatta bazen çok fazla, tam gövdeli ve dışbükey ufak ayrıntıları yakalayan, her detayıyla prorisovyvaya, tuzlu vuruş yaparak, hiçbir renkleri yedek. hayran olmamak imkansız!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.