BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl ArcheAge bir ev inşa etmek ve bunu kendiniz yapabilirsiniz olsun

örneğin "Lineydzh" ve "Warcraft" olarak ve yerine onları geçmiş oyunların şey hala tarz MMORPG bilenler dikkatini çekti diğer yüksek dereceli benzersiz dünyalar yüzlerce vardır. bu tür oyunlar arasında - "Arheydzh". Yarışlar, kıtalar ve burada muhalefet evrenin, "Warcraft" sistemine tamamen benzer.

Aynı zamanda, bu oyun muzaffer, gezegen süpürme her geçen gün daha fazla taraftar kazanıyor. Sorun nedir? iyi düşünülmüş ve gerçekçi evren, detaylı oyun dünyasında ve oyuncular arasında canlı etkileşim neredeyse tamamen simülasyonu. İstenirse, yalnızca bir aile oluşturabilir ve hatta ArcheAge bir ev inşa etmek için nasıl öğrenemez.

Ev: özellikler ve açıklama

Her oyuncu konut inşaatı gibi özellikleri bir dizi vardır. nasıl ArcheAge bir ev inşa etmek için merak, Bu durumda sadece bir şey değiştiremez ve geliştiriciler kayıtlı olmasına memnun olmalıdır büyük bir şehirde statik bina satın değil anlamak zorundayız. oyun karakteri, adım adım evin kendisi inşa ediyor. Bir yandan, uzun ve pahalı, ama diğer yandan - hatta sanal dünyada, hepsi aynı özelliklere sahip güzel. oyuncu ile örneğin, bir ev bir çizim seçer sazdan çatı. ArcheAge kendilerini ifade maksimum özgürlük verir. çizimlerin çok sayıda arasında her zaman sizi çekecek birini bulabilirsiniz. Buna ek olarak, çizim biraz kuleleri, alanlar ve müştemilatı için bir yer seçerek kendinizi yükseltmek olabilir.

vergileri

Gerçek dünyada olduğu gibi, evrenin "Arheydzh" her şey için ödemek ve aynı zamanda arazi için olmalıdır.

Bu nedenle, daha sonra onun için bir ev inşa ve çok az bir haftalık bir vergi ödemek zorunda. o ödemezse, ev yıkılacak. E oyuncu evin içinde çizim ve tüm alacak. Nokta ve kaynaklar iade edilmeyecektir harcanmaktadır. Vergi evin büyüklüğüne bağlıdır. Sadece 8 metrekarelik rağmen onun alanı, zaten 6 altın - Örneğin, bir basit tek katlı ev için bu çiftçi için sazdan çatı ile haftada 3 altın ödemek ve bir ev için lazım. Bu basit daha fazla. en büyük vergi - konak alan 44h44 m, haftada 50 sikke.

ArcheAge bir ev inşa etmek nasıl

Önce alışveriş adada almak gerekir. Onlar evde de dahil olmak üzere, tüm çizimleri satmak. Eğer batı tarzı bir ev istiyorsanız, sola git, doğu eğer - sağa. (Ticaret yoluyla kazanılır) ve antik altın fiyatları 15 altın ile başlamak unutmayın.

Çizim bölümünün satın aldıktan sonra seçilir. belirgin özgürlük rağmen sadece dünya çapında bulunan özel alanlarda inşa etmek. ev için bir yer seçerken, halen yapım için oda bulunmadığından emin olun. Değilse, başka bir siteden arayın.

yerdir, tüm gerçek ev yapımında olduğu gibi, bir kelime, temelini olabilir.

inşaat çalışmaları için gözlük ve yapı malzemeleri gerekir. Evde daha karmaşık ve pahalı çizim, çalışma ve kaynak paketlerinin daha fazla puan gerekir. yani, inşaat ahşap, demir ve taş temin etmek - Evin inşaat önceden hazırlamak gerekir. En büyük sorun - gözlük çalışır. iş noktaları çok yavaş iyileşti olarak 150 ruble maliyeti prim hesabına erişimi olmadan, bir ev inşa, çok zaman alır - 10 dakika boyunca bir nokta, ağdaki bir oyuncu eğer.

Premium hesap gözlük işi kullanırken bağımsız ağın olup olmadığına, 1 dakika içinde yeniden başladı. O zaman siz, iki seçenek bir ev inşa etmek istiyorsanız: Birlikte gibi düşünen insanlarla bir prim hesabı satın almak ya da inşa etmek. Bu durumda, çalışma noktaları eşit tüm çalışanlar arasında dağıtılacaktır. nerede ArcheAge bir ev inşa etmek için dikkatli seçin. Eğer PVP alanı seçerseniz, o zaman herkes size saldırabilir ve sadece belirli bir sırayla giyilmelidir paketleri değerli kaynak defetmek ki aslında hazırlanacak.

Misafirler Erişim

Sonra elindeki ArcheAge bir ev inşa, sen erişimini yapılandırmak zorundayız. özelden kamuya: Dört seviyesi vardır. kimsenin evine girdi böylece Örneğin, eğer istersen, bu özel hale gelir. Evin tek aile üyeleri ya da hizip sadece üyelerini gidebiliriz böylece yapılabilir. Dördüncü seçenek - onlar herkes tarafından toplanabilir halka açık yerlerde benzer. set erişim düzeyleri hangisi - karar.

Evin bütün gelenlerle gidebiliriz rağmen, sadece barındırabilir donatmak için. Mobilya bağımsız hazırlanmış olabilir, ama işler onlar sadece patronların dökülür gibi açık hava dünyaya almak zorunda.

Bahçe, sebze bahçesi ve korkuluk

Eğer büyük ve güzel bir siteyi satın almak için şanslı iseniz, o bir bahçe yapmak bir korkuluk koymak ve cesaretle gönlünüzce her şeyi büyümek başlar.

Evinizi ve bahçe yakın ne kadar yararlı? Önce, bir büyük ya da küçük korkuluk koyabilirsiniz. Bunlar kamu alanları daha fide yetiştirmek için daha fazla alan sağlar. Buna ek olarak, hiç kimse dikilen Ne toplayabilirim. Oyunun amacı ise - büyümek ve sebzeleri satmak için, hangisi bir bahçe için geniş bir alanı bağlıydı, bir çiftlik inşa etmek daha iyidir. Kısacası, ArcheAge biz oyun geliştiricileri sayesinde vermelidir kendisi için tasarlanmış ve ayrıntılı bir ev inşa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.