SağlıkMedikal turizm

Sanatorium "Metallurg" (Essentuki): yorumlar, fiyatlar

Rus kara muhteşem çevre, zengin doğal kaynakları ve balneolojik tatil çeşitli ünlüdür. Özellikle - Stavropol bölgesinde Yessentuki. O konforlu bir konaklama ve kurtarma için en uygun olarak kabul edilir. Mineral kaynaklar 4, 17 gastrointestinal sistem ve metabolizma tedavisinde yüzyıllardır kullanılan № - özel gösterimi tesisi alanı ihtiyacı yoktur.

Şifalı maden suyu küresel bir sağlık merkezinde dönüştürmüştür. Essentuki - bakımlı tesisi, yeşil vaha, egzotik bitkilerin kokuları sarhoş dolu. turizm yüksek düzeyde bulunmaktadır. Altyapı dispanserlere ve sağlık merkezlerinin bir dizi ile temsil edilir.

Birçok dinlenme tesisleri sanatoryum "Metallurg" (Essentuki) konukseverliği, kaliteli hizmet ve modern tıbbi prosedürler için öne çıkmaktadır arasında. sağlık tesisi özelliğidir her konuk için bireysel yaklaşım ve hastaların garantili kurtarma olduğunu.

genel bilgiler

Bölüm sanatoryum 51 yaşında döndü. varlığını sırasında, popülerliğini kaybetmemiştir. Sanatorium tıbbi faaliyet alanında üstün başarıları için çok sayıda ödül ve dereceler aldı. bu değil mi kalitesinin bir göstergesidir?

Dispanserde ana avantajlarından biri şifalı maden pompa odasına yakın bir konuma çağrılabilir. yürüme mesafesi (1,5 km) kültürel ve tarihi yerleri, alışveriş merkezleri ve tren istasyonu vardır. havaalanı sadece 35 km uzaklıktadır. Neredeyse tamamen "Metallurg" (Essentuki) sanatoryumu yeşil alanlar ile çevrili. Telefon, adres bilgileri ve rezervasyon: Lenin caddesi, ev numarası 30. Rusya'da tüm şehirler için ücretsiz numara: 8-800-100-16-56. ön sipariş Telefon: 8-879-37-27-900.

konaklama koşulları

6 hektarlık peyzajlı alanda ve "Metallurg" (Essentuki) sanatoryum yer almaktadır. Fiyatlar 2750 den 7500 ruble süre doğrudan bağlıdır. kişi başı günlük. Konut 350 ziyaretçi kapasitelidir beş binaları, ayrılmıştır. Ana 7 katlı bina kayıt hizmeti sayılardır. Ayrıca dört katlı rezidans inşa edilmiştir için, "Anne ve Çocuk" olarak adlandırılan iki katlı bir bina, iki tek katlı yazlık lüks.

Oda tipleri çeşitlidir - standart odalardan lüks süitlere. Tüm odalar şık mobilyalar ve aletleri ile dekore kişisel banyo ile donatılmış, sıcak renklerle dekore edilmiştir. Odaların yarısından daha hasır mobilyalar ile balkon vardır. pencerelerinden konuklar çarpıcı doğal manzara hayran olabilir, park alanı. Kayıt ücreti günlük temizlik dahildir.

gıda kavramı

Dengeli ve uyumlu eşleşti güç iyi sağlık için anahtardır. çalışanların tatil Bu kural ve sopa. iki oda ayrılmış büyük yemek salonunda üç öğün özelleştirilmiş menü için günde vardır. Konukların tatları karşılayan ayrı bir menü seçilen hastalıkların çeşitli sanatoryum "Metallurg" (Essentuki) gelen hastalar. Sen hoş lezzetli yöresel tarafından şaşıracaksınız: et, balık yemekleri, taze sebze, mevsim meyveleri, hamur işleri ve içecekler eşliğinde.

Özel tatil

Uzakta değil konut binalardan teşhis ve tedavi merkezi inşa etti. Tesis ilaç ve çevresel faktörlere dayanarak ileri tedaviler yapılmıştır. Tıbbi taban en iyilerinden biridir ve uzmanlar son derece profesyonel. yetişkin ve çocuk yaş sanatoryum "Metallurg" (Essentuki) altı yıl sürer.

Misafir yorumları son derece yararlı ve hevesli. iyi bir şekilde insanlar, kusursuz hizmet personeli üzere bir çalışma konuştu. Tedaviden sonra çok hızlı bir şekilde olumlu dinamikler vardı. Dispanserin ana yönü:

  • patolojiler sindirim sistemi ;
  • Sinir ve endokrin bozuklukları;
  • ürolojik ve kadın hastalıkları;
  • solunum yolu hastalıkları ve kas iskelet sistemi.

Terapötik prosedürler ve ekipmanları Tıp Merkezi

Tüm seanslar balneolojik üretilmektedir hafta içi (- çalışmayan hafta sonları ve tatil). Yaygın maden suyu ve çamuru kullanılır. Doğal faktörler birçok hastalık sürecinin ortadan kaldırılmasında yardımcı olur. oral su iyileştirme, yararlı elemanları zenginleştirilmiştir.

Bundan başka, mineral yağ, yıkama küvet alma, sulama için kullanılır. şifalı çamur itibaren sarar, hamamlar, epidermisi geri yardımcı olun. Elektrik, akupunktur vs. magnitolechenie: Sanatorium "Metallurg" (Yessentuki) Aşağıdaki prosedürler gerçekleştirilir fizyoterapi bölümü vardır.

tanı önlemler

sanatoryumda yenilikçi ekipman ve laboratuvarda ile donatılmış güçlü bir tanı tabanı yoktur. Onlar kim, kan kimyası almak bir cardiogram, röntgen gerçekleştirebilirsiniz. merkezi bir çalışma yürüttük bağırsağın (kolonoskopi, bir sigmoidoskopi), içi boş organları, akciğerler, kalp, son ekipman kullanarak ürogenital sistem. ürolog, nörolog, gastroenterolog, KBB, jinekolog, diş hekimi, terapist: Sanatorium "Metallurg" (Essentuki) hekimler uzkoprofilnyh konsültasyon sağlar. Genç misafirler için Pediatri İşleri Dairesi.

Spor Etkinlikleri

Boş zamanlarında, turist prosedürleri boş zaman ilginç ve eğlenceli geçirebilirsiniz. bisikleti için mükemmel koşullar topraklarında aktif tatil severler için. voleybol, futbol, basketbol alanları ile donatılmış. sağlık tesisi bir tenis kortu ve bilardo salonu bulunmaktadır.

Havuz bir eğitmen ile jimnastik dersleri düzenledi. Herkes spor salonu ziyaret etmek mümkün olacak. Bu sizin fiziksel özelliklerine göre egzersizlerin özel bir plan yapacak deneyimli bir fitness antrenörü hizmetleri sunmaktadır.

Yetişkinler ve çocuklar için dans okulu çalışır. Uzakta değil atlı merkezleri, havacılık kulüp ve çok daha fazlası yer dispanserden. Çocuk sanatoryum "Metallurg" (Essentuki) için oyun alanında bir öğretmen, aktif eğlenceli dersleri verilmektedir.

Kültür programı ve ek hizmetler

otel - okuma odası ve farklı türlerin edebi eserlerin zengin bir seçim ile bir kütüphane. Akşam, dans, yarışmalar ve espriler ile gösteri programı başlar. Sanatseverler bir konser salonu ve video odası katılabilir.

karaoke Aşk - bara gelir. Burada şarkı ve meslektaşları ile iletişim kurmak için yeterli rahatlatacaktır. seyahatin keyfini Dreaming? Sanatorium "Metallurg" (Essentuki) üstün konumlar off-site eğitim turları sunmaktan memnuniyet duyar. En popüler şunlardır: Chegem ve Bal Şelaleler, Tersk damızlık çiftliği, yazlık General Makarov, "Kartal Yuvası", Elbrus.

Sağlık tesisi "Metallurg" (Essentuki): münhasır yorumlar

Hiç kimse cennet bu harika köşesinde bir tatilin ardından kayıtsız kalmıştır. Tam bir heyecanla turist toplu kusursuz hizmet, eğlence ve kaliteli bir tedavi iyi planlanmış programı hakkında dile getirdi. Bütün bu yönleriyle rahatça evden maksimum dinlenme sağlar. Essentuki'de Sanatorium "Metallurg" - insanlar, canlılık kazanmak-psiko duygusal ve fiziksel sağlığını geri yardımcı olur önde gelen çamur banyosu kompleksi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.