BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyma canavar kimera. Kaybettiğimiz "Stalker",

Bu makale bu canavar nihai sürümden kesildi ve hala görmek nasıl niçin "Stalker", chimera bakmak açıklamaktadır.

"Stalker"

sonrası, kıyameti Oyun, insanlar olmadan dünyayı tahrip veya global felaket çok popüler. Ancak, sadece oyun. Ne görünürde sonu yok, dünyanın, bittikten sonra hayatı hakkında bazı kitap serisidir. ne zaman ki insanlar bu kadar güçlü hevesli benzer tema neden, zor, ama bu önemli bir rol "Stalker" gibi bir oyun oynadı dikkat etmek adil. Bu bir "sıfırdan" ile, uzun bir süre geliştirdi ve fanlar sürekli çünkü sonsuz bırakma transferi tarihlerinin saçlarını yırtılma.

Ama Beklemekten fazla 5 yıl sonra, oyun hala serbest bırakıldı. Ve forum ve oyun toplulukları üzerinde pek çok tematik bu, kendilerine söz verilen bir oyun olmadığını kızgın konuları yaratmaya başladı straightway. Bir chimera gibi bir canavar dahil oyun içeriği bir sürü kesip çünkü Sadece koymak. "Stalker", ona ek olarak, ilginç fikirler ve kavramlar çok kaybetti.

adaptasyon

geliştiricilerinin resmi tepki oyun sadece batı pazarına adapte gitmiş oldu. Aslında bu normal bir süreçtir. Oyun süreleri farklı ülkeler için küçük şekillerde değişmiş ve bu detayları ve içerik çok kaybetti, bütün bu süreci uğramıştır dışlama alanında beklenen şaheseri sorun hayatta kalmak vardır. Ve bir kimera gibi bir canavar dahil olmak üzere. elbette "Stalker", hala birçok ödül, ödül ve olumlu oy toplanmış, fakat zaman zaman ağ kesildi eski kavramları, fikirleri ve örnekleri su yüzüne çıktı.

Özellikle modders Stokes. oyunda kaldığı hepsi sadece çalıştırmak gerekiyor - Bu model komut, dokular, vb ses çıktı. gibi bir kimera da dahil olmak üzere erken kipler ve dönüş kesilmiş mutantları, biri. Onu hala biri diğerinden daha iyi amatör modifikasyonu, üretmek için "Stalker", mods çeşitli sayesinde diğer oyunların aksine, bu güne kadar hayatta ve. Ve daha da ayrı bir oyun gibi bazı - onlar vb farklı bir oyun motoru, sahip

Görünüm kimeralarını

Ancak, birçok bir kimera görmek şaşırdık. O güzel, plastik, esnek ve çok tehlikeli canavar olarak belge ve gelişme kavramları tarif. Oyun sağlanan içinde ve genellikle güçlü olsa garip mutant olduğunu. Ve belki de bu tür bir canavar, bir chimera olarak kesip nedenlerinden biridir. her durumda "Stalker", benzer bir kavram ve kitap serisi ile oyunların bir dizi atası oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.