SağlıkTıp

Nasıl klinikten evde doktor çağırmak: çeşitli yollar

Herkes vasıflı tıbbi bakım hakkı vardır. Ancak, tüm erişilebilir hizmetlerdir. Eğer bir uzman görmek kliniğe gelip Tabii ki, eğer, bu, onun için uygun olur. Ancak, siz ve doktor arama yapabilirsiniz. Bu da tartışılacaktır budur. Sen hastaneden evde bir doktor öğreneceksiniz, ve yapmanız gerekir.

tıbbi bakım

Birçok kişi kendi kendine ilaç kullanılır. Bununla birlikte, bu tam olarak doğru değildir. Eğer soğuk algınlığı veya kesik parmak varsa Öyle bir şey ki. Oldukça farklı bir pozisyon onun hastalık ile başa çıkamaz adam. Bu durumda, ziyaret için gereken tıbbi tesis evinde arama yapmak için veya doktor.

Hangi belgeler tıbbi bakım için gereklidir?

Hastaneden evde doktor önce, gerekli tüm belgeleri olduğundan emin olun. Kamu sağlığı alanında hizmet alabilmek için kurumlar bulunduğunuz ülkenin vatandaşının pasaportu olması gerekir. Ayrıca sigorta ve emeklilik kartı (SNILS) gerekecektir.

Eğer klinikten evde bir çocuk doktoru gerekiyorsa, çocuğun belgelere ek olarak (doğum belgesi, politika ve SNILS), kendilerine ait bir pasaport gerekmektedir.

Size "ilk yardım" nin bir tugay çağırdığınızda size bir sigorta poliçesi olmadan yapabileceği dikkati çekiyor. ziyaret ekibinin anda her zaman belgeleri sağlamayı gerektiğinden az insan, bunu biliyorum. Üstelik ücretsiz sigorta sağlayamaz ambulansın evinde görevli doktor unutmayın. Herkes acil yardım hakkına sahiptir.

Nasıl klinikten evde doktoru aramak?

Günümüzde evde bakım sağlanması için başvuruda çeşitli yolları vardır. Bu durumda, her zaman dikkate hasta verilerini, hastalığın semptomlarını ve konum bilgilerini alır. Tüm terapistler bölümlere ayrılmıştır. Yalnızca bölgeye hizmet veren doktor unutmayın. bu birimleri yok uzmanların daire daraltın, ancak yalnızca belirli endikasyonlar için evde hastayı ziyaret eder. Yani, birkaç popüler yöntemlerini incelerken evde doktor nasıl klinikten.

Kayıt defterine bir çağrı

Eğer tıbbi kurumların kayıt defterinde ararsanız o zaman size aynı gün uzmanı gönderin. Evde bir pratisyen aramak Bu şekilde en yaygın olanıdır. adı, soyadı, soyisimlerinin, doğum ve ikamet adresi tarihini: kaydedicisi ile görüşme sırasında, bilgi vermek için hazır olun. Ayrıca, şikayet ve belirtileri hakkında istenecektir. Çoğu zaman, hekimler hasta bağımsız kliniğe almak mümkün değildi olduğu durumlarda hasta katılmıştır.

yüksek ateş, üşüme ve mide bulantısı, boğaz ağrısı ve ağrıyan kemikler: En yaygın şikayetler Bir uzmana çağırdığınızda.

Klinik site için Başvuru

büyük şehirlerde, sağlık personeli aramaya Net kullanımını yayıldı. Yani, bir bilgisayar veya telefon aracılığıyla Internet'e erişmek ve bir doktor ziyaretini talep edebilirsiniz. Bu durumda, kişisel verileri, aynı zamanda politika numarasını sadece belirtmek gerekir. Bunun nedeni yanlış alarm sık oluşumuna güvence tıbbi kurumlar için gereklidir.

Tıbbi ziyaretler

Bir doktor çağırmak için akraba veya arkadaş biri tarafından yapılabilir. Günümüzde hemen hemen herkesin cep telefonu var. Ancak, durum farklı olabilir. Belki makine boşaIdı. Bu durumda ne yapılabilir? Nasıl Evde doktoru aramak?

kliniğe gidip uygulamayı terk etmek komşularına veya akraba değildir. Bu durumda, telefonda araması olarak hepsi aynı veri gerekir. ücretten ev azade de çağrı üzerine her halk sağlığı merkezi doktoru.

Nasıl bir uzmana çağırmak için?

Ben mesela KBB evde doktor veya, bir göz doktoruna arayabilir miyim? Tabii ki, evet. Ancak, belirli göstergeler olması gerekir.

Eğer kötü hissediyorum, ve doktor çağrıldığı takdirde terapist (- çocuk doktoru çocuk) ilk sana gelirim. Ardından, muayene geçirdikten sonra, doktor bir sonuca yapacaktır. Çoğu durumda, hasta hastaneye ve hastane davranış ek çalışmalar ve incelemeler de aciz. Hastaneye gitmek reddediyorum Ancak, doktor evde yardımı sağlamak zorundadır. Her klinikte tutulan bu özel kitap hesaplar için. Bir doktor bir ziyaret için uygulanan terapisti bırakır. Bir göz doktoruna gerekiyorsa, o zaman bir göz doktoru gelmesini bekleyin. Doktor inceleyecek görme ve istenilen hedefe ver. Eğer kalp ile ilgili sorunlar varsa, kardiyolog gidin. Denetim sırasında temel manipülasyon yürütülen ve bir sonuca yapılacaktır. Eğer kulağın ya da burunun herhangi bir hastalığı varsa, o KBB doktoru geliyor.

uzmanlar dar çevresi randevu terapist olmadan geliyor kime bir grup insan vardır. Bu hastalar sadece engelli, gazi ve bunların dul, yatalak hastalar ve yaşlı insanlar ile insanları içerir. Bu nüfustan bir kişinin bir doktorun yardımına ihtiyaç olacaksa, o sadece bunun nedeni departmanı ve klinik kayıt çağırabilir. Ayrıca insanların bu grupta, gerekirse örnekleme analizi için bazı laboratuara ulaşması gerekmektedir.

Nöbetçi doktor çağırın

Eğer tatil veya hafta sonları hasta ne yapmak gerekir? Hiç kimse bundan muaf değildir. Kliniğin duvarları hep doktor tarafından nöbet tutan nedeni budur. Eğer yapabilirseniz, o zaman hastaneye doğrudan gelebilir. Ayrıca evinde görevli bir uzman çağırmak için seçeneği yoktur. Sadece arayın ve uygulamayı terk etmek gerekir.

Birçok hastane görev çağrılarda doktorları göndermek sevmiyorum. Bu hizmetten yararlanmak için her hakka sahip olduğunu unutmayın.

Çağrı "ambulans"

Acil yardım acil olduğunu ve herhangi bir zamanda çağrılabilir. doktorunuzun çalışma saatleri sona değilse ve onun tavsiye ve muayene, çağrı "ambulans" gerekir. Bazı durumlarda, tavsiyeler telefonda yapılabilir, ancak çoğu sağlık ekibi hastaya bizzat gönderdi.

Doktorunuz hala açığız zaman "ambulans" hizmetlerini kullandığınız ve gün boyunca edebilirsiniz. Biz katranlı etmemelidir Bazen durumlar vardır. Bu durumda, doktor bekleme süreleri sizin lehinize çalamaz. "Ambulans" Çağrı ve uzman tavsiyesi ve muayene olsun.

Evde bir jinekolog arayabilir miyim?

terapist ve uzman dar bir daire aramaya Nasıl, zaten biliyorum. Soru, bir jinekolog veya doğum uzmanı olarak, bu tür doktorlar ev hizmetlerinden yararlanmak mümkün olup olmadığını ortaya çıkar?

Eğer üreme organlarında ciddi ağrı ile ve kanamaya başladı ise, evde bir doktor çalışmamalıdır. sizin için en uygun seçenek bir sağlık kurumuna kendinden tedavi olacak. Sen acil ameliyat gerekebilir.

Aynı durum ve emeğin başlangıcı ile. ebe sizi ziyaret edecek kadar beklemeyin. Gecikme bebeğinizin hayatına mal olabilecek. Kendi başlarına doğum hastanesine gitme veya acil hizmetleri kullanırlar.

Alternatif bir seçenek

Zamanımızın büyük bir yaygın özel klinikler ve hastanelerde. Onların hizmetleri de kullanabilir ve evde yapabilirsiniz. Bu durumda standart belgeleri gerekmez dikkati çekiyor. Herhangi tanı sadece para için yapılır.

Ancak, birçok klinikler çok hızlı yardım sağlamak için söz veriyorum. Sahip olduğunuz sıradan (devlet) kurumları dışında doktor yarım gün beklemek ise özel personel yarım saat kadar bir sürede size ulaşacaktır. Ancak, bu para iyi bir miktar olduğunu ödemek için hazır olun.

Özetlersek

Şimdi nasıl klinikten evde doktor için birkaç yol biliyorum. ihtiyaç durumunda sağlık personelinin hizmetlerini kullanın. Zamanında tedavi başlayın ve her zaman sağlıklı olmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.