Sanat ve EğlenceTV

Alicia Silverstone (Alicia Silverstone): filmografi, kişisel hayat, fotoğraf

Aktris, yapımcı, acemi yazar ve sadece mutlu bir genç anne - Alicia Silverstone kolaylıkla tüm bu nitelikleri birleştiriyor. Çocukluktan bu yana modelleme ve film çalışmalarında çalışmakla birlikte, o da aile yaşamı için zaman bulacak zamana sahiptir. Biyografi Alicia birçok insana ilham verebilir. Şöhretin yolu nasıl başlıyordu ve aktris şimdi ne yapıyordu?

Erken yıllar

Alicia Silverstone, San Francisco sakin bölgede bir Yahudi ailesinde doğdu, babası İngiltere'den ve annesi ise dini evlilikte değiştiren bir İskoçdu. İlk yıllardan itibaren, küçük kız sürekli Amerikan adının kurallarına göre "Elisha" olarak okunması gereken adını tam olarak telaffuz etmeye çağırdı. Annesi ve babası ulusal geleneklere bağlı kalmışlardı, bu yüzden kız kız kardeşleriyle kardeşleriyle sinagogu sıkça ziyaret etti ve ayrıca bat-mitzvah'a gitti. Sıkı yetiştirme, bir aktrisin kariyerini hayal etmesini engellemedi. Beş yaşındaki Alicia, gerçek annesinin pop star Olivia Newton-John olduğunu ve anne-babanızın sehpanın üstünde abartılı bir oda olduğunu hemen ikna etti. Dans onları memnun etmedi, ancak çocuğun enerjisini doğru yönde yönlendirme kararı kabul edildi. Bir film yıldızı olma yolunda ilk adım yapıldı.

Erken meslek

Kızının isteği üzerine, babam Alicia'yı mayo giydirip fotoğraf ve modelleme ve döküm ajanslarına gönderdi. Kız ajanlara çok sevimli görünüyordu, hemen birkaç reklam kampanyasına davet edildi ve TV reklamlarına katılmayı teklif etti. Altı yaşındaki model California'daki San Mateo Okulu'nda çalışma ile çalışma yapmaya başladı. İlk kayda değer çalışma, ticari bir televizyon programına "Pizza Domino" reklamıyla katıldı ve yakında Alicia Silverstone, "Yılın Mucizesi" adlı Amerikan dizisinde rol aldı. Rolü tamamlandıktan sonra aktris "Girl-Dream" lakabını aldı. Ancak her şey o kadar basitleşmedi. Alicia'ya bir süre tüm Hollywood stüdyoları reddedildi. 15 yaşındayken Liv Tyler'la tanıştı ve Aerosmith grubunun kurşun şarkıcısı babası Steven Tyler, ikisini de videoya davet etti. Videonun yayınlanmasından sonra Alicia Silverstone ünlü biri olarak uyandı, herkes onu tanıdı. Yine, Hollywood'a davetiyeler çıkmaya başladı ve kariyerim için çalışmalarımı bırakmak zorunda kaldım. Zaten 15 yaşındayken kız tamamen mali açıdan ebeveynlerden bağımsız hale geldi.

Rolleri oynuyor

Alicia Silverstone'lu filmler genellikle çok popüler oldu. İlk yıldız başarısı, 1993 yılında piyasaya sürülen "Karşılıksız Tutku" şeridindeki roldü. Aktrisin kahramanı gazeteci tarafından reddedildi ve intikam alması üzerine hayatını iyice yıktı. Kibirli gençlerin imgesi son derece inandırıcıydı, bu nedenle kızın başarısı hem film eleştirmenleri hem de "Yılın Buluşması" ve "En Kötü Adam" olmak üzere iki ödül alan MTV kanalı tarafından not edildi. Bir sonraki başarı dalgası 1995 yılında piyasaya çıkan "Silly" filmine getirildi. Filmin piyasaya sürülmesinden sonra genç neslin en iyi temsilcisi Alicia Silverstone olarak anıldı. Aktrisin sinema filmi şirketi "Columbia-TriStar" ile sözleşme imzaladıktan sonra istikrarlı bir şekilde büyümeye başladı. Kısa süre önce MTV'den yeni ödüller elde edildi: en iyi kadın eserleri ve en çok istenen görüntü.

Mütevazi bebek

Alicia'nın ortaya çıkışı, her yaştan insanı cezbetirken, kız yönetmenler ve üreticiler tarafından hemen önce çıplak kalmayacaktı. Bu kararla, sonraki yıllarda reddetmedi. "Bastoloch" filminde Alicia Silverstone, Amy Heckering'in çekici bir görüntüsünü yarattı. Aktif yetenek ve muhteşem harici veriler onu o yılların sinemasındaki en önemli figürlerden biri haline getirdi. Bu dönemin diğer eserleri "Nanny", "True Crime", "Refuge" ve "Yeni Dünya" şeritleriydi. 1997'de ekrandaki ekranlar, Alicia'nın bir kız sopasının olağan dışı bir görüntüsünde göründüğü "Batman ve Robin" adlı resmi çıkageldi. Ne yazık ki, bu kaset eleştirmenlerin onayını uyandırmadı. Başarısız olan film "Extra baggage" filmindeki eserdi. Kıza "İkinci planın en kötü aktrisi" unvanını kazandı. Alicia Silverstone'la, listeleri yeni şeritlerle sürekli doldurulan filmler ortaya çıkmadı. Kariyeri boyunca sakin başladı ve kız eleştirmenler ve film meraklıları açısından sahadan kayboldu.

Kırılma ve muzaffer dönüş

Birkaç yıl Alicia'yı unutmuşlar. Yıldızların şöhreti ve izleyicilerin sürekli tartışmaları hiç bir şey yapmadı. Durum, 2004 yılına kadar devam etti ve Alicia komedi dizisi "Miss Match" te ekranlara döndü. Bu çalışma için Altın Küre'yi aldı. "Lisansüstü" filminde aktris ekranda iç çamaşırı içinde ortaya çıktı - yönetmen çıplak sahneleri üstlendi, ancak kız kesinlikle ilkesine bağlı kaldı ve reddetti. Aynı zamanda "Scooby-Doo 2: Gevşek Canavarlar", "Sessizlik siz oldun" ve "Güzellik salonu" adlı kaset çıktı. "Shakespeare'in Aşk Oyunları" adlı filmde Alicia sadece mükemmel bir şekilde çaldı, aynı zamanda dans etti ve şarkı söyledi. 2006 yılında Evan McGregor ve Sophie Okonedo ile sahneyi paylaştığı "Gromoboy" adlı filmin çalışmalarına katıldı. Aktrisin çekimi sırasında askeri teknikler incelendi.

Son çalışma

Son birkaç yıldır ekranda sürekli olarak yer alan filmler Alicia Silverstone birçok resimde yer aldı. 2006 yılında, dikkat çeken eser "Fare", "Electra Lux" ve "Ev Sahipliği Yapanlar" başlıklı 2011 "Memleketi Günaydın" başlıklı "Günaydın Kötü Günler" filmi yayınlandı. İş "ve" Saat gibi ". Bu filmlerin çoğu gerçek bir yıldız atmosferi yarattı ve Alicia'nın onlara katılımı kariyerinin başarısını doğruladı. 2012'de ekranlar "Vampirler" kasetleri ve "Tanrıların Oyunları" adlı kasetleri çıkarıldı, 2013'te ışık "İsa kovboy çizmelerinde" filmi gördü. Önümüzdeki yıllarda, birçok yeni resim planlanıyor, böylece aktrisler sıkıntıyı kaçırmayacak.

Üretici faaliyeti

Yetenek Alicia sadece oyunculuk ile sınırlı değil. Zaten 1997 yılında, "Extra bagaj" şeridinde çalışırken ilk önce bir yapımcı olarak çalıştı. 2001-2005 döneminde "Savvy Sharon" serisinin yönetici yapımcısı olarak çalıştı ve 2005 yılında katıldığı "Queen B" adlı bir film çıktı. Ayrıca, Alicia Silverstone'ın yakın geçmişte çeşitli projelerde çalıştığı kendi filmi şirketi "First Kiss" var.

Kişisel yaşam

Fotoğrafları birçok insanın kalbini kıran Alicia Silverstone, örnek bir eş ve iyi bir anne. 2005 yılında, daha önce yaklaşık sekiz yıl boyunca bir araya geldiği şarkıcı Chris Jarek ile evlendi. Christopher ile olan ilişki başlamadan önce aktris Adam Sendler ile bir düğün planlıyordu, ancak çift törenden önce ayrıldı. 2011'de, Bear Blyu'nun olağandışı ismi olan Silverstone ve Jarek ailesinde ilk kez doğdu. Hamilelik ve doğum deneyimiyle ilgili mutlu anne bir kitap yazdı. Boş zamanlarında Alicia hayvan haklarını da ele alıyor çünkü hayvan hakları konusunda uzun zamandır ikna olmuş ve temelde hayvansal kökenli herhangi bir ürünü kozmetik ya da kıyafet içinde kullanmıyor. Bu, özel İnternet sayfaları yaratan sayısız hayran arasında popülaritesinin bir başka nedeni. Bu noktada, bu sitelerin en az 150'sini bulabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.