Spor ve SağlıkHokey

"Karolina Harrikeynz" - NHL ekipleri, adını ve ikamet değiştirdi

Ulusal Hokey Ligi (NHL) - Dünya çapında hokey en güçlü temsilcisi. Burada sadece profesyoneller oynamak ve her sporcunun Rüyasında içine almak. Herhangi bir ekip başlıklı oyuncular ve antrenörler övünebilir. ekibi, "Karolina Harrikeynz" - Bu ligin üyelerinden birini düşünün.

görünüm

Ben WHA (Dünya Hokey Derneği) bir parçası olarak konuşmaya başladığında O, uzak 1971 yılında başlar. Arenada aşağıdaki takım kazandı sezon, ama katılım çok küçüktü. Bu da çok fazla rekabet vardı Boston'da olduğu gerçeğine kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, biletler çok sık gişede tozu toplamak için bırakılır.

çıkış yolu çok çabuk bulmaktı. Takım herhangi bir spor dalında dikkate değer bir başarı övünme olamazdı Hartford, taşındı. Bu nedenle hokey sadece olumlu algılanan tüm kente geliyor.

başarıya giden yol

1979 yılında WHA konumunu daha güçlü NHL lig kaybetmeye başladı. Zar zor bir yıl çift, yeni şampiyonasında Derneği'nden hem tüm güçlü ekipleri taşındı. iddialı yeni gelenler içinde İlk maç başarılı. "Karolina Harrikeynz" 4 gerçekleşti ve Stanley Cup gitti.

Bu kollektifin adı birkaç kez değişti dikkati çekiyor. O 1998 sezonu tüm tanıdık isme gelmesinin tek oldu. 2005 sezonu takımın en başarılı olarak kabul edilir. O kazanmayı başardı kupayı. Bundan sonra, o kadar yineleyin bu sonucu almaz. Ve 2009 yılından bu yana, takım bile prestijli Rallinin ilk aşamasında kesemez.

yapı

Uzun bir süredir takım aynı zamanda dünya hokey yıldızlı, ellerindeki sadece profesyonel oyuncu vardı. Hepsi sadece profesyonellerin oluşuyordu kompozisyon hangi takımı, "Karolina Harrikeynz", övdü. Aşağıdaki adlar aralarında ayırt edilebilir:

  1. Eric Staal. Bu şampiyonada hedeflerinin en yüksek sayısına göre kutlandı.
  2. Kem Uord. Bu zaferler kaleci en fazla sayıda işaretlenmiş.
  3. Yoni Pitkanen. O en sayı attı.
  4. Stu Grímsson. Ben ceza yayının dakika en fazla sayıda geçirdi.
  5. Rod Brind'Amour. transferlerin büyük sayı.
  6. Arturs Irbe. buz ve "kuru" maçları en çok zaman harcanan kalecisi.

Hokey Ligi Hall Gordi Hou Ron Francis Dave Kion vardır

Stanley Kupası

Nihai olarak, "Karolina Harrikeynz" buluştu "Edmonton Oilers". dizi kupayı kendisi alacak kim belli değil son yedinci oyunda kadar çok zordu. yol 82 sezonunun maçları, hem de ağır playoff oluşuyordu. Bu nedenle, oyunun hızı çok büyük değildi ve ekibi korunmasına özel dikkat gösterdi. Arena 19000. Fans katıldı.

"Carolina" tamamen onun kaleciyi rahatsız sadece bir yarısında 5 kez icar, misafir outplayed. Zaten 2 dakika onlar bu oyunda puanlama açtı. Tüm sayısal avantaja ek olarak, ekip ortaya çıktı. Ama 8 saniye mola, "Kasırgalar" den sonra, çoğunluğunu gerçekleştirmek başardı. 2 skorla sonra: 0 ekibi tamamen savunmaya geçti. Ve hatta yaralayıcı ve gereksiz kaldırma Kupası'nı almasını engelleyemedi.

Yine de, "Edmonton" Fernando Pisani bu çatışma entrika ekleyebilirsiniz. Skorbord ışıklı skor 2: 1'dir. Ama bu ekip, "Karolina Harrikeynz" rahatsız etmez. Bunlar çok dikkatli ve kendileri sebep olmaksızın kaldırılacak izin oynadı. Ama "Edmonton" da eklenir. Ancak, bu yeterli değildi. 7 dakika bitmeden onlar "Carolina" oyunculardan birinin kaldırıldıktan sonra, eşitlemek için büyük bir şans vardı. buz üzerinde siren 6 oyuncu gitmeden önce Ve birkaç dakika durumdan yararlanarak değil. Ama Dzhastin Uilyams diski ele ve boş bir fileye attı. sonuna kadar, ve böylece maç 3 puan kurtuldu: "Hurricane" lehine 1 Yani, en iyi NHL takımlarından biri, "Karolina Harrikeynz" Stanley Kupası'nı kazandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.