Haber ve ToplumÜnlüler

Aktris Molly Ringwald: filmler, biyografi, kişisel yaşam

Molly Ringwald - aktris, onun popülerliğini borçludur gençlik komedisi, o 80'lerde aktif rol aldığı. Şu anda, Amerikan yıldızın hesabına, hatta genç yaşta, sete biraz 50'den fazla uzun metrajlı film düştü. Yani, onun katılımıyla Ne Kaset, onun yaratıcı yolu ve kişisel hayatı hakkında bilinenlerin görünümünü hak.

Molly Ringwald: Biyografi yıldız

Amerikalı oyuncu Kaliforniya'da bulunan Roseville, küçük kasaba doğdu, mutlu bir olay 1968 yılında meydana olduğunu. Ebeveynler gelecek ünlü bir caz müzisyeni ve aşçı oldu. annesi ve babası dört fazla çocuk doğmuş olarak Molly Ringwald ailesi, büyük çağrılabilir.

Sanatsal kız şov dünyasında bir kariyere doğdu. Altı yaşındayken babasının desteğiyle bir albüm kaydetti. Aynı dönemde, Molly Ringwald ilk "Alice" üretiminde Sonya oynarken, olay yerinde elini çalıştı. Yetenekli çocuk o reklamlarda filme davetiye yağdı, doğru kişileri fark, Televizyon gösterir. Bu, ilk epizodik dizisinde başrollerden, izledi.

ilk ciddi başarı

Yıldız Molly Ringwald 14 yaşından de olmayı başardı. Bu 1982 yılında ışık gördüm nedeniyle, filmin "Fırtına", Mazursky filme aldı. yönetmen genç kız hangi ile o zekice rol zorlu önerdi. Karakteri sonsuz çatışmalar anne ve babadan acı çekiyor. İlk büyük rolü, prestijli "Altın Küre" dalında aday verildi eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.

kazandığı başarının ardından "Tempest," Molly yeteneğini gösterebilir hangi ilginç film projeleri için arama ile sorun yoktu. 1984 yılında Ringwald filme dahil "Sixteen Candles." Şu anda, genç oyuncu favori adamı fark etmez 16 yaşındaki Samantha imajına yönelik çalışıyoruz. Bu bant anlamıyla bir Amerikan porno film efsanesi yapılır.

en iyi roller

80 Yönetim olarak dikkatinizi Molly Ringwald bırakmayın. aktris sonra rol aldığı filmler çoğunlukla gençler arasında büyük ilgi aldı. büyüleyici bir komedi drama, zaman gençler alakalı konuları ele - Örneğin, izleyici sıcak "Kulübü" kahvaltı "" karşıladı. Eroin bir yıldız Claire yüksek sesle lakabını takmış oldu "Prenses."

pek çok taraftar hala aktris ilişkilendirmek hangi bir başka neredeyse kült filmi, romantik komedi "in Pink Kız." Molly Ringwald 1986 yılında orada oynanan onun karakteri - fakir bir ilçe sakini, zengin bir aileden bir çocuk aşık kaderinde ve onun seçilmiş kişi ile görüşmek çalışıyordu.

"Pikap Sanatçısı" - Molly Ringwald 1987 yılında geri çekildi ettiği drama unsurları ile başarılı bir komedi. Mevcut olan hobiler aralarında okul öğretmeni, hikayesi genç güzellikleri "yemek". hayatını yolculuğuna gibi zaman alışılmadık bir kız bulunmazsa kadar devam eder. Ringwald ana karakteri oynar. Karakteri - gangsterin verdiği paranın büyük bir miktar aldı alkolizm ve kumar hastası bir adamın kızı.

Başka ne görmek

Yaşları ilerledikçe, Molly'nin popülerliği esas aktris, iletişim rolü teklif ona yeni fanlar getiren edildi azalmaya başlamıştır. Ancak, hatta onun eserleri "yetişkin" dönemi arasında, iyi resimler vardır. Örneğin, 2002 yılında piyasaya film "Başarı", izleyebilirsiniz. Bu kasette ben canlı bir film yıldızı TV sunucusu oynadı.

80, 2006 yılında ortaya çıktı yıldızlar "O'nun ihmal eşi", komedi olsun Romantik ve güzel. Karakteri - aşk cephesinde taşımayan bir kadın. aktris popüler televizyon dizisinde rol pes etmez. "Ailelerine Bilinmeyen" ona onun genç kızı ile ortak bir dil bulmak mümkün değildir annenin canlı bir görüntü verdi bilinmeyen bir adam tarafından hamile başardı.

Hoş bir sürpriz 2016 yılında film yıldızı fanlar bekliyor. Bu suç dram "Kral Kobra" diye oynar ana karakterlerin bir tane bırakarak ilgili. Henüz resmin yayın tarihini, hem de ayrıntılı açıklaması hakkında bilgiler. Biz sadece Molly ortakları olacağını biliyorum Alicia Silverstone, Dzheyms Franko.

Kişisel yaşam

Aktris sette meslektaşları ile dahil birçok ünlü kişinin roman atfedilen, ancak bu söylentilerin doğruluğunu bilinmemektedir. Onun iki defa yeniden evlendi söyleyebilir. yaşayan bir yazma roman yapma Valerie Lamener, - Seçilmiş Kişi Molly Ringwald oldu ilk adam. 1999 yılında sözleşmeli Bir evlilik, sadece üç yıl sürdü ayrılık nedenleri gazeteciler için bilinmeyen olarak kaldı.

2007 yılında, yeniden evlenmeyi Amerikan yıldızı, yine yazar aşık. iki kız ve bir oğlan - Yunanlılar çift üç çocuğu vardı, hâlâ yaşıyor panio adını verdi. Görünüşe göre, çift mutlu evli, çok zaman birbirleri ile geçirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.