Gıda ve içecekYemek tarifleri

Reçete her Kendi pişirmek Ajab-sandal!

Ajab-sandal - Kafkasya kökenli lezzetli doyurucu günlük yemek. Ve kendilerini lezzetli yemeklerin yazarları çağırmak hakkı için mücadele, bu bölgede yaşayan birçok halklar. tarifi Ajab-sandal çeşitli şekillerde bize göründüğü nedeni budur. Her ulus farklı bir şey getirdi: diğerleri kesin bir dille çünkü çok güçlü tat ve aroma eklemek için reddetti ederken bazı, soğan ve sarımsak koyun. İlk küpler halinde kesilmiş sebzeleri, ikinci - Büyük tabak, üçüncü önceden kızartılmış et ve tüm favori ulusal baharatlarla görmüş.

Reçete Ajab-sandal ağacı

bu lezzetli Kafkas mutfağı hazırlamak için birçok yol okuduktan sonra, kendi yapabilir tarifi. Ajab-sandal ağacı , böylece bu tür sebze ve et gibi bileşenler içermelidir. Dinlenme - şef tadı ve takdirine.

maddeler:

 • Sığır tenderloin 500 gram
 • 5 patlıcan;
 • 2 Bulgar biber;
 • 4 patates yumru;
 • domates 500 gram;
 • fesleğen demet;
 • 2 kişniş kiriş;
 • bitkisel yağ 80 mi;
 • 30 gram Khmeli suneli;
 • 2 saat karıştırıldı. L. adzhika;
 • karabiber toz;
 • tuz.

bileşenlerinin hazırlanması

 1. "Doğuştan" acı patlıcan kurtulmak için, onlar tuz ekleyin ve 15-20 dakika bırakın, sonra iyice durulayın ve fazla nemi sıkmak, küçük küpler halinde kesilmiş olmalıdır. Bu arada, geri kalan malzemeleri alabilir.
 2. Sığır tenderloin iyice soğuk su, kuru silme bezleri içinde durulanmış ve küçük parçalar halinde kesilmiş.
 3. Patates ve tatlı biberler temizlenir ve küpler halinde doğranmış. Aynı domates ile yapılır.
 4. Fesleğen ve kişniş ince ince kıyılır.

Sandal-Ajab pişirmek için nasıl

Bu yemeğin tarifi kanıtladı kullanımını gerektirir, ancak bu tür Sen değilsen, o zaman derin bir kalın duvarlı tava veya tencere almak için çekinmeyin. sığır, patlıcan, patates, a uygun bir kap arkaya bitkisel yağ ve bir bir çift kaşığı dökmek için gerekli olarak, tabakalar, aşağıdaki katkı maddelerini koymak için hazır biber, kişniş ve fesleğen, domates. Lezzet baharatları (Khmeli suneli, Acıka, biber) ve kaşık başka bir çift bitkisel yağ dökmek. Kazan kapağını kapatın ve zayıf ateşle brülör üzerine koydu. Ve yarım saat bir tabak hazırlamak unutabilirsiniz. Tarif Ajab-sandalet, ısıtma işleminde gibi içerik ve söndürüldü kanıtlamıştır ki burada suyu büyük bir miktar, örneğin su gibi bir bileşen, içermez. ayrılan süre sonunda Tuz tadı ve başka bir 30 dakika daha pişirmeye devam etmek için bir çanak eklenmelidir. Bundan sonra, plaka üzerinde yazıcı ve ostavitkazan kapatmak mevcut saat içeriğine böylece.

Deney!

Kendi Ajab, tarifi tarif esas Sandal-Take favori besinler ve baharat eklenir, ürünlerin diğer sebzeler bir dizi ekleyin hazırlayın. Buna ek olarak, bir çanak içinde tek bir katman yapmak ve küçük bir et sebze tabakalar arasında, alt, hem de merkezi sadece bulunduğu için. Sevdiklerinizi Fotoğraflarını öylesine iştah açıcı bakmak orijinal çanak Kafkas Ajab, sandal ağacı, davran!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.