Haber ve ToplumÜnlüler

Milyavskaya Eva - Lolita kızı ve sadece mutlu bir çocuk

Milyavskaya Eva - "kabare ikilisi" Akademi" adı verilen şarkıcılarından kez popüler çiftinin kızı. Havva belli gelişimsel engelli doğdu gibi bir gencin kaderi, tipik olarak kabul edilemez. Diğerleri kız erken doğduğu yazma, böylece hâlâ gelişmekte olan bazı özelliklere sahipken Milyavskaya Eve o otistik bilgisi gelmesi zaman zaman bazı kaynaklar.

Bu arada, efsanevi annesi Lolita Milyavskaya, ayrıca ikinci versiyonu. son röportajında, kızının 1200 kg ağırlığındaki, erken doğmuş itiraf etti. Ergenlikte hemen hemen her insanın doğasında, prensipte doğuştan zayıf görme ve bazı kompleksleri, - Ona göre, şu anda bir kız akranlarıyla, sadece sapma neredeyse farklı değildir.

gazeteciler ona bir soru sordu: "Neden, en yıldızlar gibi, yurtdışında eğitim için kızını vermedi mi?". arzu etmek - Lolita burada iyi bir eğitim, ana şey alabilirsiniz çünkü o, başka bir ülkede eğitildi Eva, gerekli görmesi gelmediğini söyledi.

lise Milyavskaya Eva mezun olduktan sonra hala yüksek öğretimde eğitim için gitmedim. Neden? sorusu bir sır olarak kalır.

Çocukluk Eve Milyavskaya

Çocukluğundan beri, ve 2015 yılına kadar Milyavskaya Eva Kiev büyükbabası ile yaşamış ve yıldız anne sık sık onları ziyarete geldi. Ve Havva periyodik Lolita yaşadığı Moskova'da gelen, annesini ziyaret etti. 2015 yılında şarkıcı ailesi yakın sürdü. Şimdi kızıyla birlikte şarkıcı sık sık laik dünya görünür.

Annesi ve üvey babası ile aynı 2015 m Eve Moskova'da moda haftasında yer aldı. Tüm aile "Rus İşletme" marka bir model olarak halkın önüne çıktı. O akşam, podyumda ve diğer pop yıldızları ve şov dünyasının Sergei Zverev, Şura, kızıyla birlikte Ksenia Borodina, Anastasiya Volochkova ve hatta Dzhigurda dışarı.

Ve babası hakkında ne olacak?

Lolita Aleksandr Tsekalo ile boşanma sonra üçüncü kez evlendi. Bu evlilikte Bu noktada o iki sevimli kırıntısı babasıdır. Ama Havva ve o şey bilmek istemiyor. Lolita sözleriyle itibaren Aleksandr Tsekalo asla çağırır ve kızı kaderi ilgilenmez, onun doğum gününde onu tebrik olmadı.

Ama Lolita kızı neredeyse tüm Boş zaman ile, babasının yokluğunu telafi etmeye çalışıyor. Her yaz, ikisi Bulgaristan'da tatile gitmek ve sayfanın Instagram Lolita, yeni ortak fotoğraf böyle geziler sonrasında.

Eva Milyavskaya bugün

Lolita Eva hobileri bazı izini hangi sızdırılmış fotoğrafta bir zaman önce, çağdaş medyanın içine girmemektedir onun kişisel hayatı bilgileri hakkında kızı çalışıyor rağmen. Bilardo - bu, bu yoğun Eva Milyavskaya olduğunu. net bir teyidi - Şirketin oyuncuların elinde ipucu ile Havva fotoğraflar.

Andreem Malahovym Lolita ve kızı verdiği röportajda, Havva o bir müzisyen olma hayalleri olduğunu itiraf etti, ancak onun fikirlerini bu yönde gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceğini - bilinmemektedir.

olgunlaşmış ve güzel - fotoğraf kız çok değişti olması da dikkat çekicidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.