Sanat ve EğlenceFilmler

"Son Tatil" - aktörler. "Son Tatil" - hikaye, aktörlerin biyografisi

Film Ocak 2006'da serbest bırakıldı. Bu lirik melodram gerçek zevki getiriyor görüntüle. girift arsa, hayatın anlamı merak uyandırıcı hakkında sorular ortaya çıkarmaktadır. Gerçek bir dekorasyon desen aktör. "Son Tatil" Dünya sinemasının yıldızlı yanı sıra daha az bilinen sanatçı olarak sette toplandı. Ama hepsi, ne olursa olsun onun popülerlik ölçüde, mükemmel rollerini yerine getirdi.

öykü

Filmlerin ana kahraman Gürcistan olduğunu. O sıradan bir kadındır, mutfak eşyaları satış elemanı olarak çalıştı. hasta hissetmek, o ona korku için o ölümcül hastalığa teşhis doktora döner. Onun günleri sayılı ve hiçbir şey kaybetmek. lüks Avrupa spa dinlenmek için: Sonra Gürcistan hayatının günbatımında rüyasını yerine getirmek için karar verir. tasarruflarını tümüne bir bilet için ödeme yaptıktan sonra, mahkum kadın tatile gider. Ve işte kendisinden başkası idi. Gürcistan sınır tanımayan zengin neden bayan ile karıştırılabilir. Yaşamaya hala pratikte hiçbir şey kalır o oyunun kurallarını alır ve kibirli bir kişi gibi davranır, çünkü sonuçları hakkında düşünme değil. Bu karmaşık hikâyeyle sonucunun sonuna kadar film izlemek için gerekenleri öğrenmek için.

"Son Tatil": aktörler ve rolleri. Kuin Latifa (Dzhordzhiya Bord)

Kuin Latifa New Jersey'deki bir bahar günü 18 Mart 1970 tarihinde doğdu. o tiyatroda oynadı ve okul konserlerinde seslendirdi: onun okul yıllarında kız yaratıcılık özlem gösterdi.

Bu genellikle müzisyenler olarak ve sadece aktörler olarak sadece ünlendi farklı yetenekleri, insanlarla karşılayabilir değil. "Son Tatil" - Ana rolü yetenekli bir sanatçı tarafından oynanır edildiği bir filmi. Sonuçta, şu anda, Kuin Latifa müzik ve oyunculuk kariyerinde ilerleme kaydettiğini ve bir model olarak düzenlendi.

çocukluktan beri kız Arapça kuzenine denilen Değer sahne ismi Latifah, "narin" ve "hassas" anlamına gelir.

Onun sanatsal kariyeri rap şarkıcısı olarak başladı. O grubun Bayanlar Taze bir solist oldu. Ve 1989 yılında o ilk solo albümünü çıkardı. kız sadece 19 yaşında idi ve zaten rap taraftarlar arasında çok popüler hale geldi. Daha sonra, Latifah başka dört diskleri yayınladı.

Kraliçe filmde merkezi bir rol oynadığı zaman Film ilk filmi 1991 yılında gerçekleştirilen "ormanda Ateşi."

Yetenekli Queen Latifah popülaritesi hızlı yükselişi birçok aktörlerin gıpta olurdu. "Son Tatil", "karakter", "Güzellik", "Küre" - Bu filmde aktris en iyi iştir. O şimdi daha yazar ve yapımcı olarak çalışan ve aynı zamanda müzik yazdı.

E LL Kül Dzhey (Shon Uilyams)

Filmde Shona Uilyamsa rolü bir şarkıcı ve aktör LL Kul Dzhey E. oynanan Asıl adı James Todd Smith. O 14 Ocak 1968 doğdu. o çok küçükken Ailem ayrıldı. Sonra annesiyle oğlan New York'ta yaşadım büyükbabası, taşındı.

Çocukken, çocuk futbol oynamak için ve kilise korosunda şarkı söylemeye sevdim. Müzikal bir ailenin içinde Dzheyms Ros. akordeon - Örneğin, dedesi saksafon ve annesini oynadı. Onun on üçüncü yaş gününde James yakında ilk şarkı kaydedildi DJ kurulum aldık.

Büyük sahnede Ciddi çalışmalar zaten A Beat Need ilk tek rap müzik taraftarlar arasında megapopular oldu 1984, başladı. İlk albümü serbest bırakmak için, genç yetenek okuldan atıldı. Radyo denilen ilk disk, başarılı kariyerinin başlangıcı oldu.

Oyunculuk kariyeri, o aktif XX yüzyılın son yıllarda karıştı. İlk başarılı eserler içinde rolleri "Deep Blue Sea", "Any Given Sunday idi." Tabii ki, sanatçının varlıklarda filmde başarılı katılımı isnat edilebilir "Son Tatil". Film filmde rol E ve El Kul Jay dahil aralarında gerçekten çok yetenekli, çoklu kişilikleri, seslendirdi.

Timothy Hutton (Mettyu Kreygan)

1960/08/16 yıl doğmuş. Babası - Ünlü bir oyuncu Dzhim Hatton. Ailem o üç yaşında iken boşandı ve çocukluk Timothy uzakta babasından, Boston'da gerçekleştirildi. Yıllardır konuşmadık, ama oğlan 16 yaşında iken, babasını bulduğunu ve kolej sırasında yaşadığı.

başarıyla "Guys and bebek" bir okul üretiminde rol aldı zaman bir aktör olma hayali Timothy doğdu. Filmde ilk büyük iş 1980 belirtmektedir. Ardından, film katılım için "Sıradan İnsanlar" Hutton "Altın Küre" ve "Oscar" aldı.

Şimdi filme çok değil sadece, ama çoğu kez yönetmen koltuğuna oturuyor.

Dzhankarlo Espozito (senatör Clarence Dillingz)

Erken yaşlardan itibaren filmi "Son Tatil" nin aktörleri yaratıcı faaliyete girişme. Senatör Clarence Dillingza, Dzhankarlo Espozito uygulamasını yapan - istisna değildir. o 8 yaşında iken Broadway oyununda İlk katılım gerçekleşti.

Geçen yüzyılın başlarında 80-xx yıllarında periyodik farklı türlerin Sinemada görünür. Ama bunlar genellikle küçük roller vardı. Birçok izleyici o dizilerde oynadı FBI ajanı Mike Dzhardello, onu hatırlar "Cinayet."

Onun ilk yönetmenlik filmi "Gospel Tepesi" serbest 2008'de geldi. son oyunculuk çalışmaları arasında bir işadamı rolünü not edebilirsiniz Gustavo Fring serisinde "Breaking Bad".

filmi "Son Tatil": aktörler ve ikinci plana rolü

Tüm resimler Zherara Deparde bir filmde bu harika Fransız aktör getiriyor özel bir ruh hali, ile karakterizedir. Burada ve "Son tatil" in zekice Didier kez daha Depardieu yetenek ve karizmasını göstermiştir şef rolünü oynamıştır.

Ayrıca Alissiya UITT, Dzheyn Adams, Zhaklin Fleming, Maykl Estim Susan Kellerman ve diğerlerini oynadığı filmde.

filmi yapımında büyük aktörleri bile geldi. "Son Tatil", ünlü yönetmen ve yapımcı Ueyn Van vurdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.