BilgisayarlarEkipman

Adanmış sunucular - Sunucu kaynakları, modern BT-market sağlanan?

Bugün teklif tarife planları, birçok sağlayıcıları ekonomik kullanıcı isteklerini karşılamak kaydıyla, bir sunucu kirası hizmet temelde farklı tip, gider. Genellikle oldukça başarılı, yenilikçi şirketler bugün güvenilir bir barındırma sağlayıcı sağlamak veri merkezlerinde kendi sunucu donanımı içeriğine onların tercih verir. Böylece, birçok şirket saat hizmet sunucu ve onların çalışmasıyla ilgili günlük görevlerin her türlü çözümü etrafında başa tasarlanmış bir IT-Ön tehspetsialistov korumak için ihtiyaç kurtuluyorlar.

Müşteri bağlı payını bu veya diğer üretken kapasite, hem de uygulamaları sağlamak gerekiyor barındırma sağlayıcıları modern sunucu kiralama içeren çeşitli seçenekler sunabilir. Böyle seçenekleri aşağıdaki kararları şunlardır:

 • sanal;

 • posta;

 • oyun;

 • fiziksel;

 • silindi.

Avantajları Modern sunucu kiralama sundu

bir dereceye her versiyonu teknik özellikleri açısından, yukarıda listelenen diğerlerinin önemli ölçüde farklı olduğu gerçeğine rağmen, hepsi dahil benzer avantajlar, bir dizi vardır:

 • böylece acil durumlarda durumunda değerli bilgiler-Veri kaybını önlemek düzenli veri yedekleme (backup);

 • bütünün düzgün işleyişini sağlamak sağlayıcılarından teknik destek hizmetleri sunan teknik uzmanların katılımı ile sunucuların idare, onlar donanım ve yazılım kira sağlanan;

 • Esnek bir sistem kullanılarak, hizmetlerin maliyetinin hesap yapabilme imkanı;

 • bağlı gereksiz kanalları ve elektrik gücü gereksiz kaynakların kullanımı. Örneğin, bir sağlayıcı, veri merkezlerinde bölgesel servis sağlayıcıları kira tipi uzak sunuculara sağlayabileceği, açma yedekleme için tam hazır her zaman yerli elektrik şebekesinin işleyişi özgüllük, verilen;

 • Müşteri ve en kısa sürede ilgili uzmanların katılımı ile sorunların teknik nitelikte doğan sorunların çözümü;

 • çalıştırmak için özel bir sunucuda depolanan bilgiler, kullanıcılar ve müşteriler için üçüncü şahıslar tarafından yetkisiz erişimi elde etmesini mutlak dokunulmazlık.

Amacıyla hizmet yukarıdaki sürümleri belli bir varyantı asıl amacını belirlemesine önemli uygun bir sunucu seçerek, belirli bir sağlayıcıdan kiralama hizmeti sunucusu donanıma sahip hangi özelliklerin konusunda açık olmak. Sanal doğal sunucusu aynı veri merkezinde bulunan komşu sunucularından bağımsız olarak çalışan ayrı bir sistem vardır. Bu özellik herhangi bir şekilde sunucu yazılımı donanım çözümlerinin bir parçası olarak çalışanların her birinin çalışmasını etkilemez değildir. Böylece, herhangi bir nedenle bitişik sunucunun biri bakar başarısız olursa, diğerleri işlerini kesintisiz devam etmektedir.

Bu VPS-sunucular genellikle güvenilirlik yüksek derecede, iyi bir performans ve 800 ruble ayda kiralama için toplam maliyetle uzun vadeli sürekli çalışma imkanı vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.