SeyahatYol tarifi

Açık havada Mucize - hava tiyatrosu

Bugün, Moskovalılar ve ziyaretçiler için Yeşil Tiyatrosu (Moskova) eğlence faaliyetleri için favori yerlerden biridir. Tabii ki, modern bir metropolün sakini olarak açık havada, doğada vakit geçirmek sevmez? soru retorik izni olduğunu. Green House bu makalede yürütülen ve tartışılacak zengin bir tarihi vardır.

Bir tarihin biraz ya bunlar nasıl başladı

Green House saraya yakın 1830 yılında inşa edilmiştir. Bu yarım daire şeklindeki bir şekle sahiptir açık bir amfi tiyatro oldu. o bir çit oluşturarak, diğer binalardan Onu diğerlerinden ayıran ağaçlar ve çalılar, çevriliydi olarak tiyatro, herhangi süslemeler veya özel tamire ihtiyacı yoktu.

Bugün boyutunu (ön 19 metreden 35 kilometre genişliğinde uzunluk ve arka ucu 21 kulaç), aynı zamanda duvarların rengini sadece açıklanır yaz tiyatro, kayıtlarını korunur kadar ( "beyaz ve vahşi renkler boyalı").

Ve 1930 yılında bölgede 5.000 seyirci kapasiteli bir büyük açık sahne, inşa ettiler. Burası ev yapımı sanatlar (zanaat) toplantılarına, Olimpiyatların farklı gözlüklerin yanı sıra ekranlar için tasarlanmıştır.

Üç yıl sonra bu büyük bir açık hava tiyatrosu inşa etmeye karar verildi Gorky Park. Projenin ana ve temel gereklilik 20.000 seyirci ve geniş bir sahne alabilecek açık bir platform, varlığı idi.

Açıklama açık hava tiyatrosu

inşaat için yer tesadüfen seçilmedi. Yeşil Tiyatro '' Bow' alanında inşa etti. Burası bir doğal yamaca Neskuchny sarayın önünde yer almaktadır. Arazi önemli olduğunu, sadece mükemmel oldu. Sonuçta, izleyici için bir yer - bu asfaltla kaplı dağın, eğimi.

Yeşil Tiyatrosu (Bu makalede sunulan fotoğraf) içine Peering, onun 7 oturma için tasarlanmış olan on beş kemer bölümleri, ve kalan 8 (arka) sahip olduğunu görebilirsiniz - durduğun için. oturma amaçlı yerler arkalık ve güçlü betonları bacakları banklar vardır.

Sahne kendisi dikmesi, kulelerin her iki tarafta döşenmiş bir tiyatro platformu, galeriler, oluşuyordu ahşap bir yapıdır. Sözde orkestra çukuru - merkezinde bir orkestra için harika bir yer alındı. sahnede İçinde personel için oda, sanatçılar için odaları ve gibidir.

Binanın çerçeve kontrplak ile kaplı ve yağlı boya ile boyanmış, plakalar ile kaplı ahşap, yapılmıştır.

yeni konumu

Yeşil tiyatro otuz gün boyunca inşa edilmiş ve soru ihtiyacı binayı yeniden inşa etmek için bu yıl çekilmiş Yani 1956 yılına kadar varlığını edildi. Yeşil Tiyatrosu'nun yeni bina Yıl boyunca inşa edilmiş ve Gençlik ve Öğrenci Dünyası Festivali'nin başlamasından önce 1957 yılında açıldı.

Yeni binada değişiklikler vardı: Yeşil tiyatro yirmi beş metre Moskova Nehri uzak taşındı. Ayrıca, mimar amfitiyatro 400m alanını azalttı. Ve bu sokağın çünkü Neskuchny bahçesi ile tiyatro bağlayan inşa edilmiştir.

O zamandan beri, uzun yıllar geçti ve Green House etkisi bugüne kadar gelmiş. Her yıl baharın gelmesiyle birlikte, tiyatroda yeniden çalışmaya başlayacak. Boya veya ahşap banklar yerine, sahne onarmak ve benzeri.

eleştiri olmadan herhangi bir şekilde

Doğal olarak, herhangi bir yeni ürün ile olduğu gibi, Yeşil Tiyatrosu da birçok mimar ve daha eleştirilerine buluştu. Ancak, bu iyi bir zaman insan, binlerce için favori bir yer haline etmesine engel olmadı. Birçok Moskovalılar açık hava ziyaretçilerin şehrin mucizesini göstermeye gururluyuz.

değer

Yıllardır, Yeşil Tiyatrosu defalarca yeniden ve yeniden inşa. tiyatro doğanın güçlerine karşı korumasızdır çünkü bu, doğaldır. Tiyatro Ancak bugüne kadar geçerlidir. Zamanla modern bir tiyatro ve konser karmaşık beceri haline. Kesinlikle tüm ülke için kültür, sanat ve eğitimin gelişmesinde büyük bir öneme sahiptir. Nitekim, yıllar içinde açık hava tiyatrosu birden fazla kuşak tarafından ziyaret edildi. Varlığını sırasında tiyatro, aynı zamanda çok daha sadece dahil yüzden fazla farklı kültürel projeler, gerçekleştirilmiştir. Buna ek olarak, Yeşil Tiyatrosu iki binden fazla büyük iç ve devletlerarası festivalleri olmuştur.

Ve yine, tiyatro orada durmadı ve geliştirmeye devam ediyor ve yeni umutları için sabırsızlanıyor. Yani yakında eğlence ve rekreasyon bu yerde yeni değişiklikler olabilir.

Yeşil Tiyatro: nasıl gidilir?

Adres: Moskova, Krimsky Val Caddesi, 9, s .. 33 (onları park edin. Gorky)

En yakın istasyon metro "Ekim", "Frunze", "Shabolovskaya".

Sonuç

Green House - başka bir dünyada sanki özel bir şey, burada var olan, insanlar bulurlar. güzellik ve sanat dünyasında. çevredeki ağaçlar ve dağ yamaçlarında bir panorama, nehir tiyatroya özel bir önem vermektedir. Yani bu ziyaret 'açık hava müzesi '' gerektiği her kişinin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.