Ev ve AileBayram

Deniz Kuvvetleri Günü - nedir?

Rus denizcilerin yararları daima vatandaşları tarafından büyük takdir gördü, belki de Donanma Günü'nün birkaç versiyonunda kutlanmasının nedeni budur. Herkesin dikkatini çekmeye çalışalım. Birincisi, 1980 yılında Denizin Günü ve Nehir Filosu, 20 yılı aşkın bir süre önce kuruldu. O kutlanır ve şimdi bütün bu yıllardan sonra Temmuz ayının ilk Pazar günü kutlanıyor.

Her biri için deniz yolculuğu - eylem çok büyüleyici. Herhangi bir seyir esnasında gemide yüzmeyi reddeden insanlar muhtemelen yapmazlar. Fakat yüzme imkânı, bize bir gemi mürettebatı rolünde çalışan kişiler tarafından sağlanır. Deniz Kuvvetleri'nin bu gününde , nakliye işçileri emek hak ettikleri için ödüllendirilir. Ve bu genellikle şaşırtıcı değildir. Bu insanlar kargoları taşımakta, bazen çok hacimli. Nakliyenin derhal ve hızlı bir şekilde yapılması önemlidir. Bu, ülke ekonomisi için çok önemli bir süreçtir. Denizci değerlerinin etkileyiciliğine rağmen, oldukça ılımlı bir şekilde kutluyorlar.

Ancak ülke sadece barışçıl alanda değil, aynı zamanda da başarılı. Askeri terimlerle denizciler sık sık gerçek anlamda başarılar sergilediler. Birçoğu tarihte kahramanca olarak damgalanmıştır. Bu nedenle ülkenin en popüler ve popüler tatil günlerinden biri Rus Deniz Kuvvetleri Günüdür.

Geleneksel olarak Temmuz ayının son Pazar günü kutlanmaktadır. Kutlamak çoktan çok uzun bir zamana başladı - 1939'da.

Parlak zaferler çok kazandı. Bu nedenle, ülke halkı, muhteşem gurur olan muhteşem filosunun anısına saygı duyuyor.

Gemiadamları, Rusya'nın en üst düzey yetkililerini, her yerde konserler, geçit töreni, çeşitli kutlamaları tebrik eder. Yarışmalar düzenlendi ve eğlence düzenlendi. Aynı zamanda Donanmanın bu günü de Neptün bayramıdır. Tatilin ölçeğine rağmen katılımcıların davranışı normlara uygun olduğunu belirtmek gerekir.

Fakat mütevazı olarak nitelendirilemez. Ordu kutlamayı büyük coşkuyla kutluyor. Karadeniz Filosundaki kutlamaların ayırt edici özelliklerinden biri de- sadece denizcilerin geçit töreni için üniforma almaya yöneldikleri dikkati çekiyor.

Su performansı, tatilin alışılmadık ve muhteşem bir dekorasyonudur. Aynı zamanda, Neptün'ün onuruna verilen olay ve askeri denizcilerin tebrikleri.

Bu arada, bu tanrı hakkında. Eski çağlardan beri gemiadamlarının koruyucu azizi olarak düşünülmüştür. Bu gün, çeşitli performansların denizkızları, su ustaları ve Neptün'ün kendisi tarafından yapıldığı çocuk kamplarında bile kutlanmaktadır.

Kural olarak, bir kiriş, bir sakal ve bir taç ile tasvir edilmiştir. Karışıklık, eğlence, müzik, şarkılar, şakalar - gerçek bir tatil atmosferi.

Antik gümrüklerden geçerken. Yüzen gemi kaptanı, deniz tanrısına mallarıyla yüzmesine izin vermesini ister. Bundan sonra, Neptün iyi verir ve nakliye endüstrisini su ile vaftiz eder. Bu olay bütün festival süresince ana olanı.

Her yerde kutlanmaktadır - otellerde ve sanatoryumlarda, çeşitli eğlence komplekslerinde, bir plaj şovu biçiminin alındığı modern tatil şehirlerinde bile.

Bu tanrının gününü kutlamamız, görkemli filomuzu onurlandırmak, başarılarını hatırlamak ve sevinmek bizim için kalıyor. Tüm Ruslar bu büyük yolu seçen insanlara hayran olduklarını ifade ediyorlar. Donanmamız ülkenin gerçek bir gururudur, harika bir tarihe sahiptir. Kesinlikle, saygı hak ediyor.

Bu, ülkemizde Donanma Günü'dür. İnsanlar hayatlarını gemilere adayan insanları tebrik eden bir tatil. Filo onurlandırıldığında, bunlar barışçıl ve askeri olarak genelde iki gün oluyor. Bunlar dikkat çekici harika tatillerdir. En azından ekonominin ve ülkenin güvenliğini yorulmadan ilgilendiren cesur gemiadamlarına belli bir haraç ödemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.